Öne Çıkanlar Terörist İsrailin Oluyor hafızlık sınavı temmuz 2017 sonuçları Eğitim Müfredatı Hafızlık Sınav Sonuçları Açıklandı Karma Eğitim İslama Aykırıdır

UEFA Avrupa Ligi Sonuçları ! Beşiktaş - Olympiakos Maçı Sonucu 16 Mart 2017









 
AVRUPA: Avrupa Ligi 
 
16.03. 21:00           Beşiktaş                           4  -  1       Olympiakos
16.03. 21:00 Genk    1  -  1 Gent
16.03. 21:00 Krasnodar    0  -  2 Celta Vigo
16.03. 23:05 Ajax FC Copenhagen
16.03. 23:05 Anderlecht APOEL
16.03. 23:05 AS Roma Lyon
16.03. 23:05 Manchester Utd FK Rostov
16.03. 23:05 Monchengladbach Schalke






 9 mart 2017
Schalke 04 1 - 1 Borussia M’gladbach
Lyon 4 - 2 AS Roma
Olimpiakos 1 - 1 Beşiktaş
Celta de Vigo 2 - 1 FC Krasnodar
AA Gent 2 - 5 Racing Genk
FC Kopenhag 2 - 1 Ajax
APOEL Nicosia 0 - 1 Anderlecht
FC Rostov 1 - 1 Manchester United
16 mart 2017
Racing Genk 21:00
İlk karşılaşma sonucu
5 - 2
AA Gent
FC Krasnodar 21:00
İlk karşılaşma sonucu
1 - 2
Celta de Vigo
Beşiktaş 21:00
İlk karşılaşma sonucu
1 - 1
Olimpiakos
Ajax 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 2
FC Kopenhag
Anderlecht 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 0
APOEL Nicosia
Manchester United 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 1
FC Rostov
AS Roma 23:05
İlk karşılaşma sonucu
2 - 4
Lyon
Borussia M’gladbach 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 1
Schalke 04
 





 
1/16 Finaller
 
23.02. 23:05          FC Copenhagen              Ludogorets                         0 : 0
23.02. 23:05 Fiorentina Monchengladbach  2 : 4
23.02. 23:05 Genk  Astra 1 : 0
23.02. 23:05 Lyon  Alkmaar 7 : 1
23.02. 23:05 Shakhtar Celta Vigo  0 : 2
(0 : 1)
23.02. 23:05 Sparta Prag  FK Rostov  1 : 1
23.02. 23:05 Tottenham  Gent  2 : 2
23.02. 21:00 Ajax  Legia 1 : 0
23.02. 21:00 APOEL   Ath. Bilbao  2 : 0
23.02. 21:00 AS Roma   Villarreal 0 : 1
23.02. 21:00 Beşiktaş  H. Beer Sheva 2 : 1
23.02. 21:00 Zenit Petersburg Anderlecht  3 : 1
23.02. 19:00 Osmanlıspor Olympiakos  0 : 3
22.02. 20:00 Fenerbahçe Krasnodar  1 : 1
22.02. 20:00 Schalke  PAOK 1 : 1
22.02. 20:00 St. Etienne Manchester Utd   0 : 1
16.02. 23:05 Anderlecht Zenit Petersburg 2 : 0
16.02. 23:05 Ath. Bilbao APOEL 3 : 2
16.02. 23:05 H. Beer Sheva Beşiktaş 1 : 3
16.02. 23:05 Legia Ajax  0 : 0
16.02. 23:05 Manchester Utd St. Etienne 3 : 0
16.02. 23:05 PAOK Schalke 0 : 3
16.02. 23:05 Villarreal AS Roma 0 : 4
16.02. 21:00 Alkmaar Lyon 1 : 4
16.02. 21:00 Astra Genk 2 : 2
16.02. 21:00 Celta Vigo Shakhtar 0 : 1
16.02. 21:00 FK Rostov Sparta Prag  4 : 0
16.02. 21:00 Gent Tottenham 1 : 0
16.02. 21:00 Ludogorets FC Copenhagen  1 : 2
16.02. 21:00 Monchengladbach Fiorentina 0 : 1
16.02. 21:00 Olympiakos  Osmanlıspor 0 : 0
16.02. 19:00 Krasnodar Fenerbahçe 1 : 0


 
Puan DurumuAVRUPA: Avrupa Ligi - Grup Aşaması


6. Maç 

 
09.12. 14:30 Sassuolo Genk 0 : 2
08.12. 23:05 Inter Sparta Prag 2 : 1
08.12. 23:05 Nice Krasnodar  2 : 1
08.12. 23:05 Panathinaikos Celta Vigo 0 : 2
08.12. 23:05 Salzburg Schalke 2 : 0
08.12. 23:05 Southampton H. Beer Sheva 1 : 1
08.12. 23:05 St. Liege Ajax 1 : 1
08.12. 21:00 Alkmaar Zenit Petersburg 3 : 2
08.12. 21:00 Anderlecht St. Etienne 2 : 3
08.12. 21:00 APOEL Olympiakos 2 : 0
08.12. 21:00 Astra AS Roma 0 : 0
08.12. 21:00 Feyenoord Fenerbahçe 0 : 1
08.12. 21:00 M. Tel Aviv Dundalk 2 : 1
08.12. 21:00 Mainz Gabala 2 : 0
08.12. 21:00 Plzen  Austria Vienna 3 : 2
08.12. 21:00 Rapid Vienna Ath. Bilbao 1 : 1
08.12. 21:00 Young Boys FC Astana 3 : 0
08.12. 21:00 Zorya Manchester Utd 0 : 2
08.12. 19:00 Braga Shakhtar 2 : 4
08.12. 19:00 Konyaspor Gent 0 : 1
08.12. 19:00 Osmanlıspor Zurich 2 : 0
08.12. 19:00 PAOK Liberec 2 : 0
08.12. 19:00 Qarabag Fiorentina  1 : 2
08.12. 19:00 Villarreal Steaua Bucuresti  2 : 1


5. Maç 

 
24.11. 23:05 AS Roma Plzen 4 : 1
24.11. 23:05 Ath. Bilbao Sassuolo 3 : 2
24.11. 23:05 Austria Vienna  Astra 1 : 2
24.11. 23:05 Dundalk Alkmaar 0 : 1
24.11. 23:05 Genk Rapid Vienna 1 : 0
24.11. 23:05 Manchester Utd Feyenoord 4 : 0
24.11. 23:05 Olympiakos Young Boys 1 : 1
24.11. 23:05 St. Etienne Mainz 0 : 0
24.11. 21:00 Ajax Panathinaikos 2 : 0
24.11. 21:00 Celta Vigo  St. Liege 1 : 1
24.11. 21:00 Fiorentina PAOK 2 : 3
24.11. 21:00 Gent Braga 2 : 2
24.11. 21:00 H. Beer Sheva Inter  3 : 2
24.11. 21:00 Krasnodar Salzburg 1 : 1
24.11. 21:00 Liberec Qarabag 3 : 0
24.11. 21:00 Schalke  Nice 2 : 0
24.11. 21:00 Shakhtar Konyaspor 4 : 0
24.11. 21:00 Sparta Prag Southampton 1 : 0
24.11. 21:00 Steaua Bucuresti Osmanlıspor 2 : 1
24.11. 21:00 Zurich Villarreal 1 : 1
24.11. 19:00 FC Astana APOEL  2 : 1
24.11. 19:00 Fenerbahçe Zorya  2 : 0
24.11. 19:00 Gabala  Anderlecht 1 : 3
24.11. 19:00 Zenit Petersburg M. Tel Aviv 2 : 0


4. Maç 

 
03.11. 23:05 Ajax                                     Celta Vigo 3 : 2
03.11. 23:05 Braga  Konyaspor  3 : 1
03.11. 23:05 Fiorentina Liberec 3 : 0
03.11. 23:05 Gent Shakhtar 3 : 5
03.11. 23:05 Nice Salzburg 0 : 2
03.11. 23:05 Panathinaikos  St. Liege 0 : 3
03.11. 23:05 PAOK Qarabag 0 : 1
03.11. 23:05 Schalke Krasnodar 2 : 0
03.11. 23:05 Southampton Inter 2 : 1
03.11. 23:05 Sparta Prag H. Beer Sheva 2 : 0
03.11. 23:05 Villarreal Osmanlıspor 1 : 2
03.11. 23:05 Zurich Steaua Bucuresti 0 : 0
03.11. 21:00 Anderlecht Mainz 6 : 1
03.11. 21:00 APOEL Young Boys  1 : 0
03.11. 21:00 Astra Plzen 1 : 1
03.11. 21:00 Ath. Bilbao Genk 5 : 3
03.11. 21:00 Austria Vienna AS Roma 2 : 4
03.11. 21:00 Fenerbahçe Manchester Utd 2 : 1
03.11. 21:00 Gabala St. Etienne 1 : 2
03.11. 21:00 M. Tel Aviv Alkmaar 0 : 0
03.11. 21:00 Sassuolo Rapid Vienna 2 : 2
03.11. 21:00 Zenit Petersburg Dundalk 2 : 1
03.11. 21:00 Zorya Feyenoord  1 : 1
03.11. 19:00 FC Astana Olympiakos 1 : 1


3. Maç 

 
20.10. 22:05             Alkmaar M. Tel Aviv                             1 : 2
20.10. 22:05 AS Roma Austria Vienna 3 : 3
20.10. 22:05 Dundalk Zenit Petersburg 1 : 2
20.10. 22:05 Feyenoord Zorya 1 : 0
20.10. 22:05 Genk Ath. Bilbao 2 : 0
20.10. 22:05 Mainz Anderlecht 1 : 1
20.10. 22:05 Manchester Utd Fenerbahçe 4 : 1
20.10. 22:05 Olympiakos FC Astana  4 : 1
20.10. 22:05 Plzen Astra 1 : 2
20.10. 22:05 Rapid Vienna Sassuolo 1 : 1
20.10. 22:05 St. Etienne Gabala 1 : 0
20.10. 22:05 Young Boys APOEL 3 : 1
20.10. 20:00 Celta Vigo Ajax 2 : 2
20.10. 20:00 H. Beer Sheva Sparta Prag 0 : 1
20.10. 20:00 Inter  Southampton 1 : 0
20.10. 20:00 Konyaspor Braga 1 : 1
20.10. 20:00 Krasnodar Schalke 0 : 1
20.10. 20:00 Liberec  Fiorentina 1 : 3
20.10. 20:00 Osmanlıspor  Villarreal 2 : 2
20.10. 20:00 Qarabag PAOK 2 : 0
20.10. 20:00 Salzburg Nice 0 : 1
20.10. 20:00 Shakhtar Gent 5 : 0
20.10. 20:00 St. Liege Panathinaikos 2 : 2
20.10. 20:00 Steaua Bucuresti Zurich 1 : 1



Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.