Öne Çıkanlar Kürecik Radar Üssüne Yönelik Protesto Yürüyüşüne İzin Verilmedi 2017 Siyer-i Nebi Yarışması Cevap Anahtarı Allahuekber Şehitlerini Anma Yürüyüşü agd Ve proje Onaylandı

Türkiye Kupası 3. Tur Maç Sonuçları Tur Atlayan Sürpriz Takımlar








Türkiye Kupası 3. Tur Maç Sonuçları
 
21.09. 17:30    Afjet Afyonspor                           Ankaragücü                        2 : 0
21.09. 16:00 Sivasspor  Bugsaşspor 3 : 0
21.09. 15:00 Eyüpspor  Sakaryaspor 2 : 1
21.09. 15:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu  Umraniyespor  2 : 1
21.09. 13:00 24 Erzincanspor  Eskişehirspor 4 : 2
(2 : 2)
20.09. 20:30 Bursaspor  Tarsus 4 : 0
20.09. 20:30 Fethiyespor  Nazillispor 2 : 0
20.09. 19:00 Adana Demirspor  Bayrampaşa 3 : 0
20.09. 19:00 Gaziantepspor Tire  0 : 3
20.09. 19:00 Manisaspor  Arsinspor 4 : 1
20.09. 19:00 Samsunspor Ankara Demirspor  3 : 4
(3 : 3)
20.09. 18:00 Altınordu  Sultanbeyli 1 : 0
20.09. 18:00 Bucaspor  Pendikspor 2 : 0
20.09. 17:00 Altay Erzurum BB  0 : 1
(0 : 0)
20.09. 16:00 Giresunspor  Cizrespor 3 : 1
20.09. 15:30 Bergama Bld. Sarıyer  0 : 2
20.09. 15:30 Kocaeli Birlikspor Edirnespor  2 : 3
(0 : 0)
20.09. 15:30 Tuzlaspor  Zonguldak 1 : 0
20.09. 15:30 Yesil Bursa  Karşıyaka 3 : 1
20.09. 15:00 Denizlispor  Düzcespor 1 : 0
20.09. 15:00 Erzin  Karagümrük  1 : 2
20.09. 15:00 Hacettepe Altindag Bld.  1 : 2
20.09. 15:00 Hatayspor  Ergene Velimese 1 : 0
20.09. 15:00 Kastamonuspor Ofspor   1 : 3
20.09. 15:00 Keciorengucu  Silivrispor 3 : 1
20.09. 15:00 Kozan  Adanaspor   1 : 3
20.09. 15:00 Sancaktepe Elazığspor  2 : 4
(2 : 2)
20.09. 14:30 Batman Petrolspor  Göztepe 3 : 1
20.09. 14:00 Düzyurtspor Gümüşhanespor  4 : 5
(3 : 3)
20.09. 13:00 İnegölspor Yeni Malatyaspor  0 : 2
19.09. 19:00 Boluspor  SinopSpor 3 : 0
19.09. 19:00 Kemerspor 2003 Sivas Belediyespor  0 : 1
(0 : 0)
19.09. 19:00 Mersin İY Orhangazispor  3 : 5
19.09. 17:00 Balıkesirspor  Karsspor  1 : 2
(1 : 1)
19.09. 16:00 Belediye Vanspor Kayserispor  0 : 1
19.09. 15:30 Bandırmaspor Corum  0 : 1
19.09. 15:30 Bodrumspor Gaziantep  2 : 3
(2 : 2)
19.09. 15:30 Kırklarelispor Nigde Belediyespor  1 : 3
19.09. 15:30 Menemen Belediye  Darıca Gençlerbirliği 4 : 2
19.09. 15:30 Muğlaspor Etimesgut  1 : 2
(1 : 1)
19.09. 15:00 Payasspor Amedspor  1 : 3
(1 : 1)
19.09. 14:30 Diyarbekirspor İstanbulspor  0 : 1
19.09. 13:45 Şanlıurfaspor  Pazarspor 2 : 1
(1 : 1)
19.09. 13:00 Anatolia Bagcilar  Anadolu Selcukspor  0 : 1
19.09. 13:00 Tokatspor Kahramanmaraş  0 : 1
(0 : 0)




 
21.09. 19:30    Rizespor   3  -   0   Nevsehirspor





Türkiye Kupası 2. Tur Maç Sonuçları

 
31.08. 14:00    Düzyurtspor                    Hopaspor                                 4 : 3
30.08. 19:00 Karacabey Birlikspor Yesil Bursa  0 : 1
30.08. 18:30 Tarsus  Karakopru  2 : 1
30.08. 16:30 Muğlaspor  Aydınspor 1 : 0
30.08. 16:00 Anatolia Bagcilar   Catalca 2 : 1
30.08. 16:00 Bayrampaşa  Halide E.  1 : 0
(0 : 0)
30.08. 16:00 Bucak Bld. Kemerspor 2003  1 : 2
30.08. 16:00 Darıca Gençlerbirliği  Golcukspor 2 : 1
(1 : 1)
30.08. 16:00 Manisa Bergama Bld.  0 : 2
30.08. 16:00 Orhangazispor  Altinova Bld.  1 : 0
(0 : 0)
30.08. 16:00 Sultanbeyli  Tepecik 2 : 1
30.08. 16:00 Tavşanlı Linyitspor Kizilcaboluk Spor Kulubu  0 : 2
30.08. 16:00 Tekirdagspor Ergene Velimese  0 : 2
30.08. 16:00 Tire   Turgutluspor 2 : 0
30.08. 15:30 Altindag Bld.  Bartinspor 1 : 0
(0 : 0)
30.08. 15:30 Ankara Demirspor  Ankara Adliyespor 3 : 2
(2 : 2)
30.08. 15:30 Düzcespor  Kocaelispor 1 : 0
30.08. 15:30 Erciyesspor Nevsehirspor  0 : 4
30.08. 15:30 Osmaniyespor  Erzin  2 : 3
(2 : 2)
30.08. 15:30 Payasspor  Kirikhanspor 1 : 0
30.08. 15:30 Yeni Aksarayspor Kozan  0 : 1
30.08. 15:30 Yozgatspor 1959 FK Corum  0 : 2
30.08. 15:00 12 Bingol 24 Erzincanspor  1 : 2
(1 : 1)
30.08. 15:00 Bayburt Pazarspor   1 : 2
30.08. 15:00 Cizrespor   Yuksekova 1 : 0
30.08. 15:00 Ofspor  Yomraspor 2 : 1
30.08. 15:00 Siirt İl Özel İdaresi Batman Petrolspor  1 : 2
30.08. 13:30 1461 Trabzon Arsinspor  0 : 1
(0 : 0)
30.08. 13:30 SinopSpor  Erbaaspor 2 : 1
(0 : 0)
29.08. 16:30 Edirnespor  Dardanelspor  3 : 0
29.08. 15:30 Elaziz Bld. Diyarbekirspor   2 : 5
29.08. 14:30 Agri 1970 Belediye Vanspor  0 : 1
29.08. 13:30 Karsspor  Mus Spor 1 : 0






Türkiye Kupası 1. Tur Maç Sonuçları


 
22.08. 16:00   Altindag Bld.                   Cankirispor                     3 : 2
(1 : 1)
22.08. 16:00 Altinova Bld.  Bozuyuk Vitraspor 4 : 1
22.08. 16:00 Bartinspor  Turk Metal 2 : 1
22.08. 16:00 Ergene Velimese  Erokspor 3 : 2
(1 : 1)
22.08. 16:00 Isparta Davrazspor Bucak Bld.  1 : 2
(1 : 1)
22.08. 16:00 Karakopru   Kilis Bld.  1 : 0
(0 : 0)
22.08. 16:00 Karaman Bld.  Nevsehirspor   0 : 1
(0 : 0)
22.08. 16:00 Kirsehirspor  Yeni Aksarayspor  0 : 1
(0 : 0)
22.08. 16:00 MKE Kirikkalespor Yozgatspor 1959 FK  0 : 3
22.08. 16:00 Modafenspor Edirnespor  0 : 1
22.08. 16:00 Osmaniyespor  Adiyamanspor 2 : 0
22.08. 16:00 Tavşanlı Linyitspor  Kutahyaspor 2 : 1
22.08. 16:00 Turgutluspor  Utas Usakspor 3 : 2
22.08. 15:30 Agri 1970  Pertekspor 2 : 0
22.08. 15:30 Arsinspor  Yeni Orduspor 3 : 2
(1 : 1)
22.08. 15:30 Hopaspor  Serhat Ardahanspor 3 : 1
22.08. 15:30 Igdir Aras Spor Karsspor  1 : 2
(1 : 1)
22.08. 15:30 Mardin 47 Spor  Siirt İl Özel İdaresi  0 : 2
22.08. 15:30 Mus Spor  Dersimspor 3 : 1
22.08. 15:30 Yuksekova   Tatvan 3 : 0
22.08. 14:00 SinopSpor  Yeni Amasyaspor 4 : 2




Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.