Öne Çıkanlar Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan RTÜK CEMAATLER ŞİRKETLEŞMEMELİDİR Siyer-i Nebi Yarışması Soruları ve Cevap Anahtarı yeniden diriliş

Süper Lig ! 10.Hafta Maç Sonuçları ! Puan Durumu , 11.Hafta Maçları ve Fikstür




 

10. Maç Günü
 
30.10. 20:00  Fenerbahçe        Kayserispor             3 : 3
29.10. 19:30 Trabzonspor  Galatasaray  2 : 1
29.10. 16:30 Bursaspor Antalyaspor  4 : 0
29.10. 14:00 Karabükspor Sivasspor 0 : 1
29.10. 14:00 Konyaspor Osmanlıspor 1 : 0
28.10. 19:30 Alanyaspor Beşiktaş 1 : 2
28.10. 16:30 Başakşehir Akhisar Belediye 2 : 1
28.10. 14:00 Gençlerbirliği  Yeni Malatyaspor 0 : 1
27.10. 20:00 Kasımpaşa Göztepe 3 : 1






SÜPER LİG 1.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
14.08. 21:45    Galatasaray               Kayserispor            4 : 1
13.08. 21:45 Beşiktaş Antalyaspor 2 : 0
13.08. 20:00 Trabzonspor Konyaspor 2 : 1
13.08. 20:00 Yeni Malatyaspor Osmanlıspor  3 : 1
12.08. 21:45 Alanyaspor Kasımpaşa 1 : 3
12.08. 21:45 Göztepe Fenerbahçe 2 : 2
12.08. 20:00 Akhisar Belediye Sivasspor 1 : 0
12.08. 20:00 Gençlerbirliği Karabükspor 1 : 1
11.08. 21:45 Başakşehir Bursaspor 1 : 0
 




SÜPER LİG PUAN DURUMU 


 
Takım                       O G B M G P
1. Galatasaray 10 7 2 1 21:8 23       
2. Başakşehir 10 6 2 2 16:13 20       
3. Beşiktaş 10 5 3 2 16:11 18       
4. Kayserispor 10 5 3 2 17:13 18       
5. Göztepe 10 5 2 3 21:18 17       
6. Akhisar Belediye 10 5 2 3 18:15 17       
7. Bursaspor 10 5 1 4 20:13 16       
8. Fenerbahçe 10 4 4 2 20:15 16       
9. Sivasspor 10 5 1 4 15:14 16       
10. Yeni Malatyaspor 10 4 2 4 16:17 14       
11. Trabzonspor 10 3 3 4 19:23 12       
12. Alanyaspor 10 3 2 5 20:22 11       
13. Kasımpaşa 10 3 2 5 16:19 11       
14. Konyaspor 10 3 1 6 10:13 10       
15. Antalyaspor 10 2 3 5 11:19 9       
16. Karabükspor 10 2 2 6 11:17 8       
17. Gençlerbirliği 10 2 2 6 12:21 8       
18. Osmanlıspor 10 2 1 7 13:21 7








2. Maç Günü
21.08. 21:45    Konyaspor            Gençlerbirliği            3 : 0
20.08. 21:45 Antalyaspor Akhisar Belediye 2 : 2
20.08. 21:45 Fenerbahçe Trabzonspor 2 : 2
20.08. 20:00 Kayserispor Göztepe 1 : 0
19.08. 21:45 Osmanlıspor Galatasaray 1 : 3
19.08. 21:45 Sivasspor Yeni Malatyaspor 2 : 0
19.08. 19:45 Bursaspor Alanyaspor 3 : 2
19.08. 19:00 Karabükspor Başakşehir 3 : 1
18.08. 21:45 Kasımpaşa Beşiktaş 2 : 2





 



3. Maç Günü

 
27.08. 21:45   Akhisar Belediye    Kasımpaşa          2 : 1
27.08. 21:45 Gençlerbirliği  Fenerbahçe 1 : 2
27.08. 19:45 Başakşehir Konyaspor  2 : 1
26.08. 21:45 Göztepe Trabzonspor 3 : 2
26.08. 21:45 Kayserispor  Osmanlıspor  2 : 2
26.08. 19:45 Beşiktaş Bursaspor 2 : 1
26.08. 19:45 Yeni Malatyaspor Antalyaspor 1 : 1
25.08. 21:45 Alanyaspor Karabükspor 1 : 1
25.08. 21:45 Galatasaray Sivasspor 3 : 0
 

 



4. Maç Günü

 
11.09. 20:00   Kasımpaşa          Yeni Malatyaspor    3 : 2
10.09. 20:00 Antalyaspor Galatasaray 1 : 1
10.09. 20:00 Bursaspor Akhisar Belediye 3 : 0
10.09. 17:00 Osmanlıspor Göztepe 0 : 2
10.09. 17:00 Trabzonspor Gençlerbirliği 3 : 1
09.09. 20:00 Fenerbahçe Başakşehir 2 : 3
09.09. 20:00 Konyaspor Alanyaspor 0 : 2
09.09. 17:00 Karabükspor Beşiktaş  0 : 1
09.09. 17:00 Sivasspor Kayserispor 0 : 2



 



5. Maç Günü
 
18.09. 20:00   Beşiktaş                     Konyaspor           2 : 0
17.09. 20:00 Alanyaspor Fenerbahçe 1 : 4
17.09. 20:00 Göztepe Gençlerbirliği 3 : 2
17.09. 17:00 Başakşehir Trabzonspor 2 : 2
17.09. 17:00 Osmanlıspor Sivasspor 2 : 4
16.09. 20:00 Akhisar Belediye Karabükspor 2 : 1
16.09. 20:00 Galatasaray Kasımpaşa 2 : 0
16.09. 17:00 Yeni Malatyaspor Bursaspor 2 : 4
15.09. 20:00 Kayserispor Antalyaspor 2 : 0

 



6. Maç Günü
 
25.09. 20:00   Antalyaspor       Osmanlıspor               3 : 0
24.09. 19:30 Bursaspor Galatasaray 1 : 2
24.09. 16:30 Kasımpaşa Kayserispor 1 : 1
24.09. 14:00 Karabükspor Yeni Malatyaspor 2 : 4
24.09. 14:00 Sivasspor  Göztepe 2 : 3
23.09. 19:30 Fenerbahçe  Beşiktaş  2 : 1
23.09. 16:30 Gençlerbirliği Başakşehir 1 : 0
23.09. 14:00 Konyaspor Akhisar Belediye 2 : 0
22.09. 20:00 Trabzonspor Alanyaspor 3 : 4


 






7. Maç Günü
 
01.10. 19:30   Beşiktaş                     Trabzonspor     2 : 2
01.10. 19:30 Göztepe Başakşehir 1 : 2
01.10. 16:30 Alanyaspor  Gençlerbirliği 4 : 1
01.10. 14:00 Yeni Malatyaspor  Konyaspor 1 : 1
30.09. 19:30 Galatasaray Karabükspor 3 : 2
30.09. 16:30 Kayserispor Bursaspor 3 : 1
30.09. 14:00 Osmanlıspor Kasımpaşa 3 : 0
30.09. 14:00 Sivasspor  Antalyaspor 3 : 1
29.09. 20:00 Akhisar Belediye Fenerbahçe  1 : 0





 



8. Maç Günü


 
16.10. 20:00   Bursaspor            Osmanlıspor             3 : 1
15.10. 19:30 Fenerbahçe Yeni Malatyaspor 3 : 1
15.10. 16:30 Trabzonspor Akhisar Belediye 1 : 6
15.10. 14:00 Kasımpaşa Sivasspor 2 : 3
14.10. 19:30 Konyaspor Galatasaray 0 : 2
14.10. 16:30 Antalyaspor  Göztepe 1 : 3
14.10. 16:30 Başakşehir Alanyaspor 2 : 1
14.10. 14:00 Karabükspor  Kayserispor 1 : 0
13.10. 20:00 Gençlerbirliği Beşiktaş  2 : 1
 



 






9. Maç Günü

 
22.10. 19:30   Galatasaray               Fenerbahçe     0 : 0
22.10. 16:30 Kayserispor Konyaspor 2 : 1
22.10. 14:00 Sivasspor Bursaspor 0 : 0
21.10. 19:30 Yeni Malatyaspor Trabzonspor  1 : 0
21.10. 16:30 Akhisar Belediye Gençlerbirliği  3 : 3
21.10. 14:00 Osmanlıspor Karabükspor 3 : 0
20.10. 20:00 Antalyaspor Kasımpaşa  2 : 1
20.10. 20:00 Göztepe Alanyaspor 3 : 3
 
23.10. 20:00     Beşiktaş   1 - 1        Başakşehir




 

10. Maç Günü
 
30.10. 20:00   Fenerbahçe         Kayserispor            3 : 3
29.10. 19:30 Trabzonspor  Galatasaray  2 : 1
29.10. 16:30 Bursaspor Antalyaspor  4 : 0
29.10. 14:00 Karabükspor Sivasspor 0 : 1
29.10. 14:00 Konyaspor Osmanlıspor 1 : 0
28.10. 19:30 Alanyaspor Beşiktaş 1 : 2
28.10. 16:30 Başakşehir Akhisar Belediye 2 : 1
28.10. 14:00 Gençlerbirliği  Yeni Malatyaspor 0 : 1
27.10. 20:00 Kasımpaşa Göztepe 3 : 1

 



 






11. Maç Günü

 
05.11. 21:00 Akhisar Belediye Alanyaspor
05.11. 21:00 Antalyaspor Karabükspor
05.11. 21:00 Galatasaray Gençlerbirliği
05.11. 21:00 Göztepe Beşiktaş
05.11. 21:00 Kasımpaşa Bursaspor
05.11. 21:00 Kayserispor Trabzonspor
05.11. 21:00 Osmanlıspor Fenerbahçe
05.11. 21:00 Sivasspor Konyaspor
05.11. 21:00 Yeni Malatyaspor Başakşehir




12. Maç Günü

 
19.11. 21:00 Alanyaspor Yeni Malatyaspor
19.11. 21:00 Başakşehir Galatasaray
19.11. 21:00 Beşiktaş Akhisar Belediye
19.11. 21:00 Bursaspor Göztepe
19.11. 21:00 Fenerbahçe Sivasspor
19.11. 21:00 Gençlerbirliği Kayserispor
19.11. 21:00 Karabükspor Kasımpaşa
19.11. 21:00 Konyaspor Antalyaspor
19.11. 21:00 Trabzonspor Osmanlıspor



13. Maç Günü
 
26.11. 21:00 Antalyaspor Fenerbahçe
26.11. 21:00 Bursaspor Karabükspor
26.11. 21:00 Galatasaray Alanyaspor
26.11. 21:00 Göztepe Akhisar Belediye
26.11. 21:00 Kasımpaşa Konyaspor
26.11. 21:00 Kayserispor Başakşehir
26.11. 21:00 Osmanlıspor Gençlerbirliği
26.11. 21:00 Sivasspor Trabzonspor
26.11. 21:00 Yeni Malatyaspor Beşiktaş



14. Maç Günü
 
03.12. 21:00 Akhisar Belediye Yeni Malatyaspor
03.12. 21:00 Alanyaspor Kayserispor
03.12. 21:00 Başakşehir Osmanlıspor
03.12. 21:00 Beşiktaş Galatasaray
03.12. 21:00 Fenerbahçe Kasımpaşa
03.12. 21:00 Gençlerbirliği Sivasspor
03.12. 21:00 Karabükspor Göztepe
03.12. 21:00 Konyaspor Bursaspor
03.12. 21:00 Trabzonspor Antalyaspor



15. Maç Günü
10.12. 21:00 Antalyaspor Gençlerbirliği
10.12. 21:00 Bursaspor Fenerbahçe
10.12. 21:00 Galatasaray Akhisar Belediye
10.12. 21:00 Kasımpaşa Trabzonspor
10.12. 21:00 Kayserispor Beşiktaş
10.12. 21:00 Konyaspor Karabükspor
10.12. 21:00 Osmanlıspor Alanyaspor
10.12. 21:00 Sivasspor Başakşehir
10.12. 21:00 Yeni Malatyaspor Göztepe




16. Maç Günü

 
17.12. 21:00 Akhisar Belediye Kayserispor
17.12. 21:00 Alanyaspor Sivasspor
17.12. 21:00 Başakşehir Antalyaspor
17.12. 21:00 Beşiktaş Osmanlıspor
17.12. 21:00 Fenerbahçe Karabükspor
17.12. 21:00 Gençlerbirliği Kasımpaşa
17.12. 21:00 Göztepe Konyaspor
17.12. 21:00 Trabzonspor Bursaspor
17.12. 21:00 Yeni Malatyaspor Galatasaray




17. Maç Günü

 
24.12. 21:00 Antalyaspor Alanyaspor
24.12. 21:00 Bursaspor Gençlerbirliği
24.12. 21:00 Galatasaray Göztepe
24.12. 21:00 Karabükspor Trabzonspor
24.12. 21:00 Kasımpaşa Başakşehir
24.12. 21:00 Kayserispor Yeni Malatyaspor
24.12. 21:00 Konyaspor Fenerbahçe
24.12. 21:00 Osmanlıspor Akhisar Belediye
24.12. 21:00 Sivasspor Beşiktaş



18. Maç Günü
 
21.01. 21:00 Antalyaspor Beşiktaş
21.01. 21:00 Bursaspor Başakşehir
21.01. 21:00 Fenerbahçe Göztepe
21.01. 21:00 Karabükspor Gençlerbirliği
21.01. 21:00 Kasımpaşa Alanyaspor
21.01. 21:00 Kayserispor Galatasaray
21.01. 21:00 Konyaspor Trabzonspor
21.01. 21:00 Osmanlıspor Yeni Malatyaspor
21.01. 21:00 Sivasspor Akhisar Belediye




19. Maç Günü
 
28.01. 21:00 Akhisar Belediye Antalyaspor
28.01. 21:00 Alanyaspor Bursaspor
28.01. 21:00 Başakşehir Karabükspor
28.01. 21:00 Beşiktaş Kasımpaşa
28.01. 21:00 Galatasaray Osmanlıspor
28.01. 21:00 Gençlerbirliği Konyaspor
28.01. 21:00 Göztepe Kayserispor
28.01. 21:00 Trabzonspor Fenerbahçe
28.01. 21:00 Yeni Malatyaspor Sivasspor




20. Maç Günü
04.02. 21:00 Antalyaspor Yeni Malatyaspor
04.02. 21:00 Bursaspor Beşiktaş
04.02. 21:00 Fenerbahçe Gençlerbirliği
04.02. 21:00 Karabükspor Alanyaspor
04.02. 21:00 Kasımpaşa Akhisar Belediye
04.02. 21:00 Konyaspor Başakşehir
04.02. 21:00 Osmanlıspor Kayserispor
04.02. 21:00 Sivasspor Galatasaray
04.02. 21:00 Trabzonspor Göztepe



21. Maç Günü
11.02. 21:00 Akhisar Belediye Bursaspor
11.02. 21:00 Alanyaspor Konyaspor
11.02. 21:00 Başakşehir Fenerbahçe
11.02. 21:00 Beşiktaş Karabükspor
11.02. 21:00 Galatasaray Antalyaspor
11.02. 21:00 Gençlerbirliği Trabzonspor
11.02. 21:00 Göztepe Osmanlıspor
11.02. 21:00 Kayserispor Sivasspor
11.02. 21:00 Yeni Malatyaspor Kasımpaşa




22. Maç Günü
18.02. 21:00 Antalyaspor Kayserispor
18.02. 21:00 Bursaspor Yeni Malatyaspor
18.02. 21:00 Fenerbahçe Alanyaspor
18.02. 21:00 Gençlerbirliği Göztepe
18.02. 21:00 Karabükspor Akhisar Belediye
18.02. 21:00 Kasımpaşa Galatasaray
18.02. 21:00 Konyaspor Beşiktaş
18.02. 21:00 Sivasspor Osmanlıspor
18.02. 21:00 Trabzonspor Başakşehir



23. Maç Günü
25.02. 21:00 Akhisar Belediye Konyaspor
25.02. 21:00 Alanyaspor Trabzonspor
25.02. 21:00 Başakşehir Gençlerbirliği
25.02. 21:00 Beşiktaş Fenerbahçe
25.02. 21:00 Galatasaray Bursaspor
25.02. 21:00 Göztepe Sivasspor
25.02. 21:00 Kayserispor Kasımpaşa
25.02. 21:00 Osmanlıspor Antalyaspor
25.02. 21:00 Yeni Malatyaspor Karabükspor



24. Maç Günü
04.03. 21:00 Antalyaspor Sivasspor
04.03. 21:00 Başakşehir Göztepe
04.03. 21:00 Bursaspor Kayserispor
04.03. 21:00 Fenerbahçe Akhisar Belediye
04.03. 21:00 Gençlerbirliği Alanyaspor
04.03. 21:00 Karabükspor Galatasaray
04.03. 21:00 Kasımpaşa Osmanlıspor
04.03. 21:00 Konyaspor Yeni Malatyaspor
04.03. 21:00 Trabzonspor Beşiktaş



25. Maç Günü
11.03. 21:00 Akhisar Belediye Trabzonspor
11.03. 21:00 Alanyaspor Başakşehir
11.03. 21:00 Beşiktaş Gençlerbirliği
11.03. 21:00 Galatasaray Konyaspor
11.03. 21:00 Göztepe Antalyaspor
11.03. 21:00 Kayserispor Karabükspor
11.03. 21:00 Osmanlıspor Bursaspor
11.03. 21:00 Sivasspor Kasımpaşa
11.03. 21:00 Yeni Malatyaspor Fenerbahçe



26. Maç Günü
18.03. 21:00 Alanyaspor Göztepe
18.03. 21:00 Başakşehir Beşiktaş
18.03. 21:00 Bursaspor Sivasspor
18.03. 21:00 Fenerbahçe Galatasaray
18.03. 21:00 Gençlerbirliği Akhisar Belediye
18.03. 21:00 Karabükspor Osmanlıspor
18.03. 21:00 Kasımpaşa Antalyaspor
18.03. 21:00 Konyaspor Kayserispor
18.03. 21:00 Trabzonspor Yeni Malatyaspor



27. Maç Günü
01.04. 20:00 Akhisar Belediye Başakşehir
01.04. 20:00 Antalyaspor Bursaspor
01.04. 20:00 Beşiktaş Alanyaspor
01.04. 20:00 Galatasaray Trabzonspor
01.04. 20:00 Göztepe Kasımpaşa
01.04. 20:00 Kayserispor Fenerbahçe
01.04. 20:00 Osmanlıspor Konyaspor
01.04. 20:00 Sivasspor Karabükspor
01.04. 20:00 Yeni Malatyaspor Gençlerbirliği



28. Maç Günü
08.04. 20:00 Alanyaspor Akhisar Belediye
08.04. 20:00 Başakşehir Yeni Malatyaspor
08.04. 20:00 Beşiktaş Göztepe
08.04. 20:00 Bursaspor Kasımpaşa
08.04. 20:00 Fenerbahçe Osmanlıspor
08.04. 20:00 Gençlerbirliği Galatasaray
08.04. 20:00 Karabükspor Antalyaspor
08.04. 20:00 Konyaspor Sivasspor
08.04. 20:00 Trabzonspor Kayserispor



29. Maç Günü
15.04. 20:00 Akhisar Belediye Beşiktaş
15.04. 20:00 Antalyaspor Konyaspor
15.04. 20:00 Galatasaray Başakşehir
15.04. 20:00 Göztepe Bursaspor
15.04. 20:00 Kasımpaşa Karabükspor
15.04. 20:00 Kayserispor Gençlerbirliği
15.04. 20:00 Osmanlıspor Trabzonspor
15.04. 20:00 Sivasspor Fenerbahçe
15.04. 20:00 Yeni Malatyaspor Alanyaspor



30. Maç Günü
22.04. 20:00 Akhisar Belediye Göztepe
22.04. 20:00 Alanyaspor Galatasaray
22.04. 20:00 Başakşehir Kayserispor
22.04. 20:00 Beşiktaş Yeni Malatyaspor
22.04. 20:00 Fenerbahçe Antalyaspor
22.04. 20:00 Gençlerbirliği Osmanlıspor
22.04. 20:00 Karabükspor Bursaspor
22.04. 20:00 Konyaspor Kasımpaşa
22.04. 20:00 Trabzonspor Sivasspor



31. Maç Günü
29.04. 20:00 Antalyaspor Trabzonspor
29.04. 20:00 Bursaspor Konyaspor
29.04. 20:00 Galatasaray Beşiktaş
29.04. 20:00 Göztepe Karabükspor
29.04. 20:00 Kasımpaşa Fenerbahçe
29.04. 20:00 Kayserispor Alanyaspor
29.04. 20:00 Osmanlıspor Başakşehir
29.04. 20:00 Sivasspor Gençlerbirliği
29.04. 20:00 Yeni Malatyaspor Akhisar Belediye




32. Maç Günü
06.05. 20:00 Akhisar Belediye Galatasaray
06.05. 20:00 Alanyaspor Osmanlıspor
06.05. 20:00 Başakşehir Sivasspor
06.05. 20:00 Beşiktaş Kayserispor
06.05. 20:00 Fenerbahçe Bursaspor
06.05. 20:00 Gençlerbirliği Antalyaspor
06.05. 20:00 Göztepe Yeni Malatyaspor
06.05. 20:00 Karabükspor Konyaspor
06.05. 20:00 Trabzonspor Kasımpaşa



33. Maç Günü
13.05. 20:00 Antalyaspor Başakşehir
13.05. 20:00 Bursaspor Trabzonspor
13.05. 20:00 Galatasaray Yeni Malatyaspor
13.05. 20:00 Karabükspor Fenerbahçe
13.05. 20:00 Kasımpaşa Gençlerbirliği
13.05. 20:00 Kayserispor Akhisar Belediye
13.05. 20:00 Konyaspor Göztepe
13.05. 20:00 Osmanlıspor Beşiktaş
13.05. 20:00 Sivasspor Alanyaspor



34. Maç Günü
20.05. 20:00 Akhisar Belediye Osmanlıspor
20.05. 20:00 Alanyaspor Antalyaspor
20.05. 20:00 Başakşehir Kasımpaşa
20.05. 20:00 Beşiktaş Sivasspor
20.05. 20:00 Fenerbahçe Konyaspor
20.05. 20:00 Gençlerbirliği Bursaspor
20.05. 20:00 Göztepe Galatasaray
20.05. 20:00 Trabzonspor Karabükspor
20.05. 20:00 Yeni Malatyaspor Kayserispor
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.