Öne Çıkanlar 2016 - 2017 Türkçe Cuma Hutbesi 10.11.2017 100 İlçe Müftüsünün Yeni Görev Yerleri Belli Oldu GIDA BAKANLIĞINDAN İHRAÇ EDİLENLERİN LİSTESİ Kestane

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Maçları ! Hangi Kanalda Saat Kaçta ? 7 - 8 - 9 Mart 2017





şampiyonlar ligi
 
07.03. 22:45          Arsenal                  Bayern
07.03. 22:45 Napoli Real Madrid
08.03. 22:45 Barcelona PSG
08.03. 22:45 Dortmund Benfica
14.03. 22:45 Juventus FC Porto
14.03. 22:45 Leicester Sevilla
15.03. 22:45 Atl. Madrid Leverkusen
15.03. 22:45 Monaco Manchester City


 
1/8 Finaller
15.02. 22:45 Bayern                     Arsenal 5 : 1
15.02. 22:45 Real Madrid Napoli 3 : 1
14.02. 22:45 Benfica Dortmund 1 : 0
14.02. 22:45 PSG Barcelona 4 : 0


 
Puan DurumuAVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Grup Aşaması
6. Maç Günü
07.12. 22:45 Club Brugge FC Copenhagen 0 : 2
07.12. 22:45 FC Porto Leicester 5 : 0
07.12. 22:45 Juventus Din. Zagreb 2 : 0
07.12. 22:45 Legia Sporting  1 : 0
07.12. 22:45 Leverkusen Monaco 3 : 0
07.12. 22:45 Lyon Sevilla 0 : 0
07.12. 22:45 Real Madrid Dortmund 2 : 2
07.12. 22:45 Tottenham CSKA Moscow 3 : 1
06.12. 22:45 Barcelona Monchengladbach 4 : 0
06.12. 22:45 Basel Arsenal 1 : 4
06.12. 22:45 Bayern Atl. Madrid 1 : 0
06.12. 22:45 Benfica Napoli 1 : 2
06.12. 22:45 Dyn. Kiev Beşiktaş  6 : 0
06.12. 22:45 Manchester City Celtic 1 : 1
06.12. 22:45 PSG Ludogorets 2 : 2
06.12. 22:45 PSV FK Rostov 0 : 0
5. Maç Günü
23.11. 22:45 Arsenal PSG 2 : 2
23.11. 22:45 Atl. Madrid PSV 2 : 0
23.11. 22:45 Celtic Barcelona 0 : 2
23.11. 22:45 Ludogorets Basel 0 : 0
23.11. 22:45 Monchengladbach  Manchester City  1 : 1
23.11. 22:45 Napoli Dyn. Kiev 0 : 0
23.11. 20:45 Beşiktaş Benfica 3 : 3
23.11. 20:00 FK Rostov Bayern 3 : 2
22.11. 22:45 Din. Zagreb Lyon 0 : 1
22.11. 22:45 Dortmund Legia 8 : 4
22.11. 22:45 FC Copenhagen FC Porto 0 : 0
22.11. 22:45 Leicester Club Brugge 2 : 1
22.11. 22:45 Monaco Tottenham 2 : 1
22.11. 22:45 Sevilla  Juventus 1 : 3
22.11. 22:45 Sporting  Real Madrid 1 : 2
22.11. 20:00 CSKA Moscow Leverkusen 1 : 1
4. Maç Günü
02.11. 22:45 Dortmund Sporting 1 : 0
02.11. 22:45 FC Copenhagen Leicester 0 : 0
02.11. 22:45 FC Porto Club Brugge 1 : 0
02.11. 22:45 Juventus Lyon 1 : 1
02.11. 22:45 Legia Real Madrid 3 : 3
02.11. 22:45 Monaco CSKA Moscow 3 : 0
02.11. 22:45 Sevilla Din. Zagreb  4 : 0
02.11. 22:45 Tottenham Leverkusen 0 : 1
01.11. 22:45 Atl. Madrid FK Rostov 2 : 1
01.11. 22:45 Basel  PSG 1 : 2
01.11. 22:45 Benfica Dyn. Kiev 1 : 0
01.11. 22:45 Ludogorets Arsenal 2 : 3
01.11. 22:45 Manchester City Barcelona 3 : 1
01.11. 22:45 Monchengladbach  Celtic 1 : 1
01.11. 22:45 PSV Bayern 1 : 2
01.11. 20:45 Beşiktaş                                         Napoli 1 : 1
3. Maç Günü
19.10. 21:45 Arsenal Ludogorets 6 : 0
19.10. 21:45 Barcelona  Manchester City  4 : 0
19.10. 21:45 Bayern PSV 4 : 1
19.10. 21:45 Celtic Monchengladbach 0 : 2
19.10. 21:45 Dyn. Kiev Benfica 0 : 2
19.10. 21:45 FK Rostov Atl. Madrid 0 : 1
19.10. 21:45 Napoli Beşiktaş 2 : 3
19.10. 21:45 PSG Basel 3 : 0
18.10. 21:45 Club Brugge FC Porto 1 : 2
18.10. 21:45 CSKA Moscow Monaco 1 : 1
18.10. 21:45 Din. Zagreb Sevilla 0 : 1
18.10. 21:45 Leicester FC Copenhagen 1 : 0
18.10. 21:45 Leverkusen Tottenham 0 : 0
18.10. 21:45 Lyon Juventus  0 : 1
18.10. 21:45 Real Madrid Legia 5 : 1
18.10. 21:45 Sporting Dortmund 1 : 2
2. Maç Günü
28.09. 21:45 Arsenal Basel 2 : 0
28.09. 21:45 Atl. Madrid Bayern 1 : 0
28.09. 21:45 Beşiktaş Dyn. Kiev 1 : 1
28.09. 21:45 Celtic Manchester City 3 : 3
28.09. 21:45 FK Rostov PSV 2 : 2
28.09. 21:45 Ludogorets PSG 1 : 3
28.09. 21:45 Monchengladbach Barcelona 1 : 2
28.09. 21:45 Napoli Benfica 4 : 2
27.09. 21:45 CSKA Moscow Tottenham 0 : 1
27.09. 21:45 Din. Zagreb Juventus 0 : 4
27.09. 21:45 Dortmund Real Madrid 2 : 2
27.09. 21:45 FC Copenhagen Club Brugge 4 : 0
27.09. 21:45 Leicester FC Porto 1 : 0
27.09. 21:45 Monaco Leverkusen 1 : 1
27.09. 21:45 Sevilla Lyon 1 : 0
27.09. 21:45 Sporting Legia 2 : 0
1. Maç Günü
14.09. 21:45 Club Brugge Leicester 0 : 3
14.09. 21:45 FC Porto FC Copenhagen  1 : 1
14.09. 21:45 Juventus Sevilla 0 : 0
14.09. 21:45 Legia Dortmund 0 : 6
14.09. 21:45 Leverkusen CSKA Moscow 2 : 2
14.09. 21:45 Lyon Din. Zagreb 3 : 0
14.09. 21:45 Manchester City Monchengladbach 4 : 0
14.09. 21:45 Real Madrid Sporting 2 : 1
14.09. 21:45 Tottenham Monaco 1 : 2
13.09. 21:45 Barcelona Celtic 7 : 0
13.09. 21:45 Basel Ludogorets 1 : 1
13.09. 21:45 Bayern FK Rostov 5 : 0
13.09. 21:45 Benfica Beşiktaş 1 : 1
13.09. 21:45 Dyn. Kiev  Napoli 1 : 2
13.09. 21:45 PSG  Arsenal  1 : 1
13.09. 21:45 PSV Atl. Madrid 0 : 1
EşleşmelerAVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Elemeler
Final
24.08. 21:45 APOEL (Cyp) FC Copenhagen (Den)  1 : 1
24.08. 21:45 FK Rostov (Rus)   Ajax (Ned) 4 : 1
24.08. 21:45 Manchester City (Eng)  Steaua Bucuresti (Rou) 1 : 0
24.08. 21:45 Monchengladbach (Ger)  Young Boys (Sui) 6 : 1
24.08. 21:45 Salzburg (Aut)  Din. Zagreb (Cro)  1 : 2
(1 : 1)
23.08. 21:45 AS Roma (Ita)  FC Porto (Por)  0 : 3
23.08. 21:45 H. Beer Sheva (Isr) Celtic (Sco)  2 : 0
23.08. 21:45 Legia (Pol)   Dundalk (Irl) 1 : 1
23.08. 21:45 Monaco (Fra)  Villarreal (Esp) 1 : 0
23.08. 21:45 Plzen (Cze) Ludogorets (Bul)  2 : 2
17.08. 21:45 Celtic (Sco) H. Beer Sheva (Isr) 5 : 2
17.08. 21:45 Dundalk (Irl) Legia (Pol) 0 : 2
17.08. 21:45 FC Porto (Por) AS Roma (Ita)  1 : 1
17.08. 21:45 Ludogorets (Bul) Plzen (Cze) 2 : 0
17.08. 21:45 Villarreal (Esp) Monaco (Fra)  1 : 2
16.08. 21:45 Ajax (Ned) FK Rostov (Rus) 1 : 1
16.08. 21:45 Din. Zagreb (Cro) Salzburg (Aut) 1 : 1
16.08. 21:45 FC Copenhagen (Den) APOEL (Cyp) 1 : 0
16.08. 21:45 Steaua Bucuresti (Rou) Manchester City (Eng) 0 : 5
16.08. 21:45 Young Boys (Sui) Monchengladbach (Ger) 1 : 3
Yarı finaller
03.08. 21:45 Anderlecht (Bel) FK Rostov (Rus)  0 : 2
03.08. 21:45 Celtic (Sco)  FC Astana (Kaz)  2 : 1
03.08. 21:45 Legia (Pol)  Trencin (Svk) 0 : 0
03.08. 21:45 Monaco (Fra)  Fenerbahçe (Tur) 3 : 1
03.08. 21:30 PAOK (Gre) Ajax (Ned)  1 : 2
03.08. 21:30 Salzburg (Aut)  Partizani (Alb) 2 : 0
03.08. 21:15 Young Boys (Sui)  Shakhtar (Ukr) 3 : 0
(2 : 0)
03.08. 21:00 H. Beer Sheva (Isr)  Olympiakos (Gre) 1 : 0
03.08. 20:45 FC Copenhagen (Den)  Astra (Rou) 3 : 0
03.08. 20:45 Steaua Bucuresti (Rou)  Sparta Prag (Cze)  2 : 0
02.08. 22:00 Dundalk (Irl)  BATE (Blr) 3 : 0
02.08. 21:30 Crvena zvezda (Srb)  Ludogorets (Bul)   2 : 4
(2 : 2)
02.08. 20:00 APOEL (Cyp)  Rosenborg (Nor) 3 : 0
02.08. 20:00 Din. Tbilisi (Geo) Din. Zagreb (Cro)  0 : 1
02.08. 19:30 Qarabag (Aze) Plzen (Cze)  1 : 1
27.07. 21:45 Olympiakos (Gre) H. Beer Sheva (Isr) 0 : 0
27.07. 21:30 Fenerbahçe (Tur) Monaco (Fra) 2 : 1
27.07. 21:30 Trencin (Svk) Legia (Pol) 0 : 1
27.07. 20:30 Astra (Rou) FC Copenhagen (Den) 1 : 1
27.07. 20:15 Rosenborg (Nor) APOEL (Cyp) 2 : 1
27.07. 17:00 FC Astana (Kaz) Celtic (Sco) 1 : 1
26.07. 21:45 Ajax (Ned) PAOK (Gre) 1 : 1
26.07. 21:45 Din. Zagreb (Cro) Din. Tbilisi (Geo) 2 : 0
26.07. 21:45 Shakhtar (Ukr) Young Boys (Sui)  2 : 0
26.07. 21:30 FK Rostov (Rus) Anderlecht (Bel) 2 : 2
26.07. 21:15 Partizani (Alb)  Salzburg (Aut)  0 : 1
26.07. 21:15 Plzen (Cze)  Qarabag (Aze) 0 : 0
26.07. 21:00 BATE (Blr) Dundalk (Irl) 1 : 0
26.07. 21:00 Ludogorets (Bul) Crvena zvezda (Srb) 2 : 2
26.07. 21:00 Sparta Prag (Cze) Steaua Bucuresti (Rou) 1 : 1
Çeyrek finaller
20.07. 22:15 Hafnarfjordur (Ice) Dundalk (Irl)  2 : 2
20.07. 21:45 Celtic (Sco)  Lincoln (Gib) 3 : 0
20.07. 21:45 Din. Zagreb (Cro)  Vardar (Mac) 3 : 2
20.07. 21:15 Trencin (Svk)  O. Ljubljana (Slo) 2 : 3
20.07. 20:30 Ferencvaros (Hun) Partizani (Alb)  1 : 2
(1 : 1)
20.07. 20:15 Norrkoping (Swe) Rosenborg (Nor)  3 : 2
20.07. 19:00 Dudelange (Lux) Qarabag (Aze)  1 : 1
20.07. 17:00 FC Astana (Kaz)  Zalgiris (Ltu) 2 : 1
19.07. 21:45 Legia (Pol)  Zrinjski (Bih) 2 : 0
19.07. 21:45 Mladost Podgorica (Mne) Ludogorets (Bul)  0 : 3
19.07. 21:30 Crvena zvezda (Srb)  Valletta (Mlt) 2 : 1
19.07. 20:15 FC Copenhagen (Den)  Crusaders (Nir) 6 : 0
19.07. 20:00 APOEL (Cyp)  TNS (Wal) 3 : 0
19.07. 20:00 S. Tiraspol (Mda) H. Beer Sheva (Isr)   0 : 0
19.07. 20:00 SJK (Fin) BATE (Blr)  2 : 2
19.07. 19:00 FK Liepaja (Lat) Salzburg (Aut)  0 : 2
19.07. 18:00 Alashkert (Arm) Din. Tbilisi (Geo)  1 : 1
13.07. 21:45 Dundalk (Irl) Hafnarfjordur (Ice) 1 : 1
13.07. 21:30 O. Ljubljana (Slo) Trencin (Svk) 3 : 4
13.07. 21:00 Crusaders (Nir) FC Copenhagen (Den) 0 : 3
13.07. 21:00 Partizani (Alb) Ferencvaros (Hun) 1 : 1
13.07. 20:30 Ludogorets (Bul) Mladost Podgorica (Mne) 2 : 0
13.07. 20:15 Rosenborg (Nor) Norrkoping (Swe) 3 : 1
13.07. 20:15 Zalgiris (Ltu) FC Astana (Kaz) 0 : 0
12.07. 21:45 Vardar (Mac) Din. Zagreb (Cro) 1 : 2
12.07. 21:30 Salzburg (Aut) FK Liepaja (Lat) 1 : 0
12.07. 21:00 BATE (Blr) SJK (Fin) 2 : 0
12.07. 21:00 Lincoln (Gib) Celtic (Sco) 1 : 0
12.07. 21:00 TNS (Wal) APOEL (Cyp) 0 : 0
12.07. 21:00 Valletta (Mlt) Crvena zvezda (Srb) 1 : 2
12.07. 20:50 H. Beer Sheva (Isr) S. Tiraspol (Mda)  3 : 2
12.07. 20:00 Din. Tbilisi (Geo) Alashkert (Arm) 2 : 0
12.07. 20:00 Qarabag (Aze) Dudelange (Lux) 2 : 0
12.07. 19:30 Zrinjski (Bih) Legia (Pol) 1 : 1
1/8 Finaller
06.07. 20:00 Lincoln (Gib)                                Flora (Est)                                    2 : 0
05.07. 21:30 Tre Penne (San) TNS (Wal)  0 : 3
05.07. 20:00 B36 Torshavn (Fai) Valletta (Mlt)  2 : 1
05.07. 18:00 Alashkert (Arm)   FC Santa Coloma (And)  3 : 0
28.06. 21:00 FC Santa Coloma (And) Alashkert (Arm) 0 : 0
28.06. 21:00 TNS (Wal) Tre Penne (San) 2 : 1
28.06. 20:00 Valletta (Mlt) B36 Torshavn (Fai) 1 : 0
28.06. 19:00 Flora (Est) Lincoln (Gib) 2 : 1






Olympiakos - Beşiktaş maçı ne zaman saat kaçta?

Olympiakos ile Beşiktaş arasındaki ilk maç Yunanistan deplasmanında

9 Mart'ta saat 23:05'te oynanacak.

TRT-1 CANLI VERECEK


Rövanş maçı ise

16 Mart'ta saat 21:00'de İstanbul'da Vodafone Arena'da oynanacak.

Avrupa Ligi son 16 turu ilk karşılaşmaları 9 Mart'ta,

rövanşları ise 16 Mart'ta yapılacak. Çeyrek finallerin 13 ve 20 Nisan,

yarı finallerin 4 ve 11 Mayıs'ta gerçekleştirileceği Avrupa Ligi'nin final maçı ise

24 Mayıs'ta İsveç'in başkenti Stockholm'deki Friends Arena'da oynanacak.

www.114haber.com

Beşiktaş'ın rakibi Olympiakos'u tanıyalım

 
Beşiktaş Olympiakos maçı hangi kanalda olacak?

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde tek Türk takımı olarak kaldığı için bundan sonraki maçları şifresiz yayınlanacak.

Tivibu Spor ve TRT 1 arasında paylaşılan Türkiye

takımlarının maçları bu süreçten sonra şifresiz kanaldan ekranlara getirilecek.

Beşiktaş'ın finale kadar çıkması durumunda tam 7 maçı şifresiz yayınlanacak.

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi kadrosu

Kaleciler: Tolga Zengin - Fabricio Ramirez - Utku Yuvakuran - Hüyesin Yılmaz

Defans: Marcelo Guedes - Dusko Tosic - Atınç Nukan - Gökhan Gönül -

Andreas Beck - Caner Erkin -  Adriano Correia - Mitrovic

Orta Saha: Atiba Hutchinson - Oğuzhan Özyakup - Tolgay Arslan -

Gökhan İnler - Necip Uysal -  Ricardo Quaresma - Anderson Talisca - Sedat Şahintürk

Forvet: Cenk Tosun - Vincent Aboubakar - Ömer Şişmanoğlu - Babel


uefa avrupa ligi 
 
09.03. 21:00           APOEL                         Anderlecht
09.03. 21:00 FC Copenhagen Ajax
09.03. 21:00 FK Rostov Manchester Utd
09.03. 23:05 Celta Vigo Krasnodar
09.03. 23:05 Gent Genk
09.03. 23:05 Lyon AS Roma
09.03. 23:05 Olympiakos Beşiktaş
09.03. 23:05 Schalke Monchengladbach
16.03. 21:00 Beşiktaş Olympiakos
16.03. 21:00 Genk Gent
16.03. 21:00 Krasnodar Celta Vigo
16.03. 23:05 Ajax FC Copenhagen
16.03. 23:05 Anderlecht APOEL
16.03. 23:05 AS Roma Lyon
16.03. 23:05 Manchester Utd FK Rostov
16.03. 23:05 Monchengladbach Schalke


 
 Avrupa Ligi - Playofflar 
 
1/16 Finaller
 
22.02. 20:00       Fenerbahçe                     Krasnodar
22.02. 20:00 Schalke PAOK
22.02. 20:00 St. Etienne Manchester Utd
23.02. 19:00 Osmanlıspor Olympiakos
23.02. 21:00 Ajax Legia
23.02. 21:00 APOEL Ath. Bilbao
23.02. 21:00 AS Roma Villarreal
23.02. 21:00 Beşiktaş H. Beer Sheva
23.02. 21:00 Zenit Petersburg Anderlecht
23.02. 23:05 FC Copenhagen Ludogorets
23.02. 23:05 Fiorentina Monchengladbach
23.02. 23:05 Genk Astra
23.02. 23:05 Lyon Alkmaar
23.02. 23:05 Shakhtar Celta Vigo
23.02. 23:05 Sparta Prag FK Rostov
23.02. 23:05 Tottenham Gent





 
1/16 Finaller
16.02. 23:05          Anderlecht                                     Zenit Petersburg 2 : 0
16.02. 23:05 Ath. Bilbao APOEL 3 : 2
16.02. 23:05 H. Beer Sheva Beşiktaş 1 : 3
16.02. 23:05 Legia Ajax  0 : 0
16.02. 23:05 Manchester Utd St. Etienne 3 : 0
16.02. 23:05 PAOK Schalke 0 : 3
16.02. 23:05 Villarreal AS Roma 0 : 4
16.02. 21:00 Alkmaar Lyon 1 : 4
16.02. 21:00 Astra Genk 2 : 2
16.02. 21:00 Celta Vigo Shakhtar 0 : 1
16.02. 21:00 FK Rostov Sparta Prag  4 : 0
16.02. 21:00 Gent Tottenham 1 : 0
16.02. 21:00 Ludogorets FC Copenhagen  1 : 2
16.02. 21:00 Monchengladbach Fiorentina 0 : 1
16.02. 21:00 Olympiakos  Osmanlıspor 0 : 0
16.02. 19:00 Krasnodar Fenerbahçe 1 : 0
Puan DurumuAVRUPA: Avrupa Ligi - Grup Aşaması
6. Maç Günü
09.12. 14:30 Sassuolo Genk 0 : 2
08.12. 23:05 Inter Sparta Prag 2 : 1
08.12. 23:05 Nice Krasnodar  2 : 1
08.12. 23:05 Panathinaikos Celta Vigo 0 : 2
08.12. 23:05 Salzburg Schalke 2 : 0
08.12. 23:05 Southampton H. Beer Sheva 1 : 1
08.12. 23:05 St. Liege Ajax 1 : 1
08.12. 21:00 Alkmaar Zenit Petersburg 3 : 2
08.12. 21:00 Anderlecht St. Etienne 2 : 3
08.12. 21:00 APOEL Olympiakos 2 : 0
08.12. 21:00 Astra AS Roma 0 : 0
08.12. 21:00 Feyenoord Fenerbahçe 0 : 1
08.12. 21:00 M. Tel Aviv Dundalk 2 : 1
08.12. 21:00 Mainz Gabala 2 : 0
08.12. 21:00 Plzen  Austria Vienna 3 : 2
08.12. 21:00 Rapid Vienna Ath. Bilbao 1 : 1
08.12. 21:00 Young Boys FC Astana 3 : 0
08.12. 21:00 Zorya Manchester Utd 0 : 2
08.12. 19:00 Braga Shakhtar 2 : 4
08.12. 19:00 Konyaspor Gent 0 : 1
08.12. 19:00 Osmanlıspor Zurich 2 : 0
08.12. 19:00 PAOK Liberec 2 : 0
08.12. 19:00 Qarabag Fiorentina  1 : 2
08.12. 19:00 Villarreal Steaua Bucuresti  2 : 1
5. Maç Günü
24.11. 23:05 AS Roma Plzen 4 : 1
24.11. 23:05 Ath. Bilbao Sassuolo 3 : 2
24.11. 23:05 Austria Vienna  Astra 1 : 2
24.11. 23:05 Dundalk Alkmaar 0 : 1
24.11. 23:05 Genk Rapid Vienna 1 : 0
24.11. 23:05 Manchester Utd Feyenoord 4 : 0
24.11. 23:05 Olympiakos Young Boys 1 : 1
24.11. 23:05 St. Etienne Mainz 0 : 0
24.11. 21:00 Ajax Panathinaikos 2 : 0
24.11. 21:00 Celta Vigo  St. Liege 1 : 1
24.11. 21:00 Fiorentina PAOK 2 : 3
24.11. 21:00 Gent Braga 2 : 2
24.11. 21:00 H. Beer Sheva Inter  3 : 2
24.11. 21:00 Krasnodar Salzburg 1 : 1
24.11. 21:00 Liberec Qarabag 3 : 0
24.11. 21:00 Schalke  Nice 2 : 0
24.11. 21:00 Shakhtar Konyaspor 4 : 0
24.11. 21:00 Sparta Prag Southampton 1 : 0
24.11. 21:00 Steaua Bucuresti Osmanlıspor 2 : 1
24.11. 21:00 Zurich Villarreal 1 : 1
24.11. 19:00 FC Astana APOEL  2 : 1
24.11. 19:00 Fenerbahçe Zorya  2 : 0
24.11. 19:00 Gabala  Anderlecht 1 : 3
24.11. 19:00 Zenit Petersburg M. Tel Aviv 2 : 0
4. Maç Günü
03.11. 23:05 Ajax Celta Vigo 3 : 2
03.11. 23:05 Braga  Konyaspor  3 : 1
03.11. 23:05 Fiorentina Liberec 3 : 0
03.11. 23:05 Gent Shakhtar 3 : 5
03.11. 23:05 Nice Salzburg 0 : 2
03.11. 23:05 Panathinaikos  St. Liege 0 : 3
03.11. 23:05 PAOK Qarabag 0 : 1
03.11. 23:05 Schalke Krasnodar 2 : 0
03.11. 23:05 Southampton Inter 2 : 1
03.11. 23:05 Sparta Prag H. Beer Sheva 2 : 0
03.11. 23:05 Villarreal Osmanlıspor 1 : 2
03.11. 23:05 Zurich Steaua Bucuresti 0 : 0
03.11. 21:00 Anderlecht Mainz 6 : 1
03.11. 21:00 APOEL Young Boys  1 : 0
03.11. 21:00 Astra Plzen 1 : 1
03.11. 21:00 Ath. Bilbao Genk 5 : 3
03.11. 21:00 Austria Vienna AS Roma 2 : 4
03.11. 21:00 Fenerbahçe Manchester Utd 2 : 1
03.11. 21:00 Gabala St. Etienne 1 : 2
03.11. 21:00 M. Tel Aviv Alkmaar 0 : 0
03.11. 21:00 Sassuolo Rapid Vienna 2 : 2
03.11. 21:00 Zenit Petersburg Dundalk 2 : 1
03.11. 21:00 Zorya Feyenoord  1 : 1
03.11. 19:00 FC Astana Olympiakos 1 : 1
3. Maç Günü
20.10. 22:05 Alkmaar M. Tel Aviv 1 : 2
20.10. 22:05 AS Roma Austria Vienna 3 : 3
20.10. 22:05 Dundalk Zenit Petersburg 1 : 2
20.10. 22:05 Feyenoord Zorya 1 : 0
20.10. 22:05 Genk Ath. Bilbao 2 : 0
20.10. 22:05 Mainz Anderlecht 1 : 1
20.10. 22:05 Manchester Utd Fenerbahçe 4 : 1
20.10. 22:05 Olympiakos FC Astana  4 : 1
20.10. 22:05 Plzen Astra 1 : 2
20.10. 22:05 Rapid Vienna Sassuolo 1 : 1
20.10. 22:05 St. Etienne Gabala 1 : 0
20.10. 22:05 Young Boys APOEL 3 : 1
20.10. 20:00 Celta Vigo Ajax 2 : 2
20.10. 20:00 H. Beer Sheva Sparta Prag 0 : 1
20.10. 20:00 Inter  Southampton 1 : 0
20.10. 20:00 Konyaspor Braga 1 : 1
20.10. 20:00 Krasnodar Schalke 0 : 1
20.10. 20:00 Liberec  Fiorentina 1 : 3
20.10. 20:00 Osmanlıspor  Villarreal 2 : 2
20.10. 20:00 Qarabag PAOK 2 : 0
20.10. 20:00 Salzburg Nice 0 : 1
20.10. 20:00 Shakhtar Gent 5 : 0
20.10. 20:00 St. Liege Panathinaikos 2 : 2
20.10. 20:00 Steaua Bucuresti Zurich 1 : 1
2. Maç Günü
29.09. 22:05 AS Roma Astra 4 : 0
29.09. 22:05 Ath. Bilbao Rapid Vienna 1 : 0
29.09. 22:05 Austria Vienna Plzen 0 : 0
29.09. 22:05 Dundalk M. Tel Aviv 1 : 0
29.09. 22:05 Fenerbahçe Feyenoord 1 : 0
29.09. 22:05 Genk Sassuolo 3 : 1
29.09. 22:05 Manchester Utd Zorya 1 : 0
29.09. 22:05 Olympiakos APOEL 0 : 1
29.09. 22:05 St. Etienne Anderlecht 1 : 1
29.09. 22:05 Zenit Petersburg Alkmaar 5 : 0
29.09. 20:00 Ajax St. Liege 1 : 0
29.09. 20:00 Celta Vigo Panathinaikos 2 : 0
29.09. 20:00 Fiorentina Qarabag  5 : 1
29.09. 20:00 Gent Konyaspor 2 : 0
29.09. 20:00 H. Beer Sheva Southampton 0 : 0
29.09. 20:00 Krasnodar Nice 5 : 2
29.09. 20:00 Liberec PAOK 1 : 2
29.09. 20:00 Schalke Salzburg 3 : 1
29.09. 20:00 Shakhtar  Braga 2 : 0
29.09. 20:00 Sparta Prag Inter  3 : 1
29.09. 20:00 Steaua Bucuresti Villarreal 1 : 1
29.09. 20:00 Zurich Osmanlıspor 2 : 1
29.09. 18:00 FC Astana Young Boys 0 : 0
29.09. 18:00 Gabala Mainz 2 : 3
1. Maç Günü
15.09. 22:05 Braga                                Gent                                           1 : 1
15.09. 22:05 Inter H. Beer Sheva 0 : 2
15.09. 22:05 Konyaspor Shakhtar 0 : 1
15.09. 22:05 Nice Schalke 0 : 1
15.09. 22:05 Osmanlıspor Steaua Bucuresti  2 : 0
15.09. 22:05 Panathinaikos  Ajax  1 : 2
15.09. 22:05 PAOK Fiorentina 0 : 0
15.09. 22:05 Salzburg Krasnodar  0 : 1
15.09. 22:05 Southampton Sparta Prag 3 : 0
15.09. 22:05 St. Liege Celta Vigo 1 : 1
15.09. 22:05 Villarreal Zurich 2 : 1
15.09. 20:00 Alkmaar Dundalk  1 : 1
15.09. 20:00 Anderlecht Gabala 3 : 1
15.09. 20:00 APOEL FC Astana 2 : 1
15.09. 20:00 Astra Austria Vienna  2 : 3
15.09. 20:00 Feyenoord Manchester Utd 1 : 0
15.09. 20:00 M. Tel Aviv  Zenit Petersburg 3 : 4
15.09. 20:00 Mainz St. Etienne 1 : 1
15.09. 20:00 Plzen AS Roma 1 : 1
15.09. 20:00 Rapid Vienna Genk 3 : 2
15.09. 20:00 Sassuolo Ath. Bilbao 3 : 0
15.09. 20:00 Young Boys Olympiakos 0 : 1
15.09. 20:00 Zorya Fenerbahçe 1 : 1
15.09. 18:00 Qarabag Liberec 2 : 2
EşleşmelerAVRUPA: Avrupa Ligi - Elemeler
Final
25.08. 22:05 Rapid Vienna (Aut)  Trencin (Svk)  0 : 2
25.08. 22:00 Shakhtar (Ukr)  Başakşehir (Tur) 2 : 0
25.08. 21:45 Olympiakos (Gre)  Arouca (Por) 2 : 1
(0 : 1)
25.08. 21:45 St. Etienne (Fra)   B. Jerusalem (Isr) 0 : 0
25.08. 21:45 West Ham (Eng) Astra (Rou)  0 : 1
25.08. 21:30 Crvena zvezda (Srb) Sassuolo (Ita)  1 : 1
25.08. 21:30 Hajduk Split (Cro) M. Tel Aviv (Isr)  2 : 2
(2 : 1)
25.08. 21:15 Maribor (Slo) Gabala (Aze)   1 : 0
25.08. 21:00 Alkmaar (Ned)  Vojvodina (Srb) 0 : 0
25.08. 21:00 Anderlecht (Bel)  Slavia Prag (Cze) 3 : 0
25.08. 21:00 BATE (Blr)  FC Astana (Kaz)  2 : 2
25.08. 21:00 Genk (Bel)  Lok. Zagreb (Cro) 2 : 0
25.08. 21:00 Osmanlıspor (Tur)  Midtjylland (Den) 2 : 0
25.08. 21:00 PAOK (Gre)  Din. Tbilisi (Geo) 2 : 0
25.08. 21:00 Shkendija (Mac) Gent (Bel)  0 : 4
25.08. 21:00 Sparta Prag (Cze)  Sonderjyske (Den) 3 : 2
25.08. 20:30 Partizani (Alb) Krasnodar (Rus)  0 : 0
25.08. 20:00 Brondby (Den) Panathinaikos (Gre)  1 : 1
25.08. 20:00 Grasshoppers (Sui) Fenerbahçe (Tur)  0 : 2
25.08. 20:00 Liberec (Cze)  AEK Larnaca (Cyp)  3 : 0
25.08. 20:00 Rosenborg (Nor) Austria Vienna (Aut)  1 : 2
25.08. 19:30 Qarabag (Aze)  Göteborg (Swe) 3 : 0
18.08. 22:05 Trencin (Svk) Rapid Vienna (Aut) 0 : 4
18.08. 22:00 Arouca (Por) Olympiakos (Gre) 0 : 1
18.08. 21:45 Sassuolo (Ita) Crvena zvezda (Srb) 3 : 0
18.08. 21:30 Gent (Bel) Shkendija (Mac) 2 : 1
18.08. 21:15 Astra (Rou) West Ham (Eng) 1 : 1
18.08. 21:00 Fenerbahçe (Tur) Grasshoppers (Sui) 3 : 0
18.08. 21:00 Lok. Zagreb (Cro) Genk (Bel) 2 : 2
18.08. 21:00 Panathinaikos (Gre) Brondby (Den)  3 : 0
18.08. 21:00 Vojvodina (Srb) Alkmaar (Ned) 0 : 3
18.08. 20:30 Başakşehir (Tur) Shakhtar (Ukr) 1 : 2
18.08. 20:00 AEK Larnaca (Cyp)  Liberec (Cze) 0 : 1
18.08. 20:00 Austria Vienna (Aut) Rosenborg (Nor) 2 : 1
18.08. 20:00 Gabala (Aze) Maribor (Slo) 3 : 1
18.08. 20:00 Göteborg (Swe) Qarabag (Aze) 1 : 0
18.08. 20:00 M. Tel Aviv (Isr) Hajduk Split (Cro) 2 : 1
18.08. 20:00 Slavia Prag (Cze) Anderlecht (Bel) 0 : 3
18.08. 19:30 Krasnodar (Rus) Partizani (Alb) 4 : 0
18.08. 19:30 Midtjylland (Den) Osmanlıspor (Tur) 0 : 1
18.08. 19:15 Sonderjyske (Den) Sparta Prag (Cze) 0 : 0
18.08. 19:00 Din. Tbilisi (Geo) PAOK (Gre) 0 : 3
18.08. 17:00 FC Astana (Kaz) BATE (Blr) 2 : 0
17.08. 19:00 B. Jerusalem (Isr) St. Etienne (Fra) 1 : 2
Yarı finaller
04.08. 22:05 Rapid Vienna (Aut)  Zhodino (Blr) 3 : 0
04.08. 22:00 Rio Ave (Por)  Slavia Prag (Cze)  1 : 1
04.08. 21:45 Cork City (Irl) Genk (Bel)  1 : 2
04.08. 21:45 West Ham (Eng)  Domzale (Slo) 3 : 0
04.08. 21:30 Hajduk Split (Cro)  Oleksandriya (Ukr) 3 : 1
04.08. 21:30 Sassuolo (Ita)  Luzern (Sui)  3 : 0
04.08. 21:15 Brondby (Den)  Hertha (Ger) 3 : 1
04.08. 21:15 FC Viitorul (Rou) Gent (Bel)  0 : 0
04.08. 21:15 Maribor (Slo)  Aberdeen (Sco)  1 : 0
04.08. 21:15 Rijeka (Cro) Başakşehir (Tur)  2 : 2
04.08. 21:00 AEK (Gre) St. Etienne (Fra)  0 : 1
04.08. 20:45 Din. Minsk (Blr)  Vojvodina (Srb)  0 : 2
04.08. 20:30 M. Tel Aviv (Isr)  Pandurii (Rou) 2 : 1
04.08. 20:15 Sonderjyske (Den)  Zaglebie (Pol) 1 : 1
04.08. 20:00 AIK Stockholm (Swe) Panathinaikos (Gre)  0 : 2
04.08. 20:00 Apollon (Cyp) Grasshoppers (Sui)  3 : 3
(2 : 1)
04.08. 20:00 Arouca (Por)  Heracles (Ned) 0 : 0
04.08. 20:00 B. Jerusalem (Isr)  Jelgava (Lat) 3 : 0
04.08. 20:00 Gabala (Aze)  Lille (Fra) 1 : 0
04.08. 20:00 Giannina (Gre) Alkmaar (Ned)  1 : 2
04.08. 20:00 Mlada Boleslav (Cze) Shkendija (Mac)  1 : 0
04.08. 20:00 Vorskla (Ukr) Lok. Zagreb (Cro)  2 : 3
04.08. 19:30 Krasnodar (Rus)  Birkirkara (Mlt) 3 : 1
04.08. 19:30 Sp. Moscow (Rus) AEK Larnaca (Cyp)  0 : 1
04.08. 19:30 Trnava (Svk) Austria Vienna (Aut)  0 : 2
(0 : 1)
04.08. 19:00 HJK (Fin) Göteborg (Swe)  0 : 2
04.08. 19:00 Kalju (Est) Osmanlıspor (Tur)  0 : 2
04.08. 19:00 Midtjylland (Den)  Videoton (Hun)  1 : 1
(0 : 1)
03.08. 19:00 Liberec (Cze)  Admira (Aut) 2 : 0
28.07. 22:05 Admira (Aut)  Liberec (Cze) 1 : 2
28.07. 22:00 St. Etienne (Fra) AEK (Gre) 0 : 0
28.07. 21:45 Aberdeen (Sco) Maribor (Slo) 1 : 1
28.07. 21:45 Alkmaar (Ned) Giannina (Gre) 1 : 0
28.07. 21:45 Domzale (Slo) West Ham (Eng) 2 : 1
28.07. 21:30 Gent (Bel) FC Viitorul (Rou) 5 : 0
28.07. 21:30 Videoton (Hun) Midtjylland (Den) 0 : 1
28.07. 21:15 Hertha (Ger) Brondby (Den) 1 : 0
28.07. 21:00 Genk (Bel) Cork City (Irl) 1 : 0
28.07. 21:00 Osmanlıspor (Tur) Kalju (Est) 1 : 0
28.07. 21:00 Panathinaikos (Gre) AIK Stockholm (Swe) 1 : 0
28.07. 21:00 Pandurii (Rou) M. Tel Aviv (Isr) 1 : 3
28.07. 21:00 Shkendija (Mac) Mlada Boleslav (Cze)  2 : 0
28.07. 21:00 Vojvodina (Srb) Din. Minsk (Blr) 1 : 1
28.07. 20:45 Grasshoppers (Sui) Apollon (Cyp)  2 : 1
28.07. 20:45 Luzern (Sui) Sassuolo (Ita) 1 : 1
28.07. 20:30 Başakşehir (Tur) Rijeka (Cro) 0 : 0
28.07. 20:30 Birkirkara (Mlt)  Krasnodar (Rus) 0 : 3
28.07. 20:00 Austria Vienna (Aut) Trnava (Svk) 0 : 1
28.07. 20:00 Göteborg (Swe) HJK (Fin) 1 : 2
28.07. 20:00 Jelgava (Lat) B. Jerusalem (Isr) 1 : 1
28.07. 20:00 Lille (Fra) Gabala (Aze) 1 : 1
28.07. 20:00 Lok. Zagreb (Cro) Vorskla (Ukr) 0 : 0
28.07. 20:00 Slavia Prag (Cze) Rio Ave (Por) 0 : 0
28.07. 20:00 Zaglebie (Pol) Sonderjyske (Den) 1 : 2
28.07. 20:00 Zhodino (Blr) Rapid Vienna (Aut) 0 : 0
28.07. 19:45 Heracles (Ned) Arouca (Por) 1 : 1
28.07. 19:30 Oleksandriya (Ukr) Hajduk Split (Cro) 0 : 3
28.07. 18:00 AEK Larnaca (Cyp) Sp. Moscow (Rus) 1 : 1
Çeyrek finaller
21.07. 22:05 Zaglebie (Pol)  Partizan (Srb) 1 : 0
(0 : 0)
21.07. 22:00 Hearts (Sco) Birkirkara (Mlt)  1 : 2
21.07. 21:45 Buducnost (Mne) Genk (Bel)   2 : 1
(2 : 0)
21.07. 21:45 Cork City (Irl)  Hacken (Swe) 1 : 0
21.07. 21:45 St. Patricks (Irl) Din. Minsk (Blr)   0 : 1
21.07. 21:30 Cukaricki (Srb) Videoton (Hun)  1 : 1
21.07. 21:30 Domzale (Slo)  Soligorsk (Blr) 2 : 1
21.07. 21:30 Hajduk Split (Cro)  CSM Iasi (Rou) 2 : 1
21.07. 21:15 Trnava (Svk)  Shirak (Arm) 2 : 0
21.07. 21:00 Brondby (Den)  Hibernian (Sco) 1 : 1
(0 : 1)
21.07. 21:00 Osmanlıspor (Tur)  Zimbru (Mda) 5 : 0
21.07. 21:00 Shkendija (Mac)  Neftci Baku (Aze)  1 : 0
21.07. 20:45 Connah's Q. (Wal) Vojvodina (Srb)  1 : 2
21.07. 20:30 Kukesi (Alb) Austria Vienna (Aut)  1 : 4
21.07. 20:00 AEK Larnaca (Cyp)  Cliftonville (Nir)  2 : 0
21.07. 20:00 Europa FC (Gib) AIK Stockholm (Swe)  0 : 1
21.07. 20:00 Gabala (Aze)  MTK Budapest (Hun) 2 : 0
21.07. 20:00 Göteborg (Swe)  Piast (Pol) 0 : 0
21.07. 20:00 Grasshoppers (Sui)  KR Reykjavik (Ice) 2 : 1
21.07. 20:00 Levski (Bul) Maribor (Slo)  1 : 1
21.07. 20:00 M. Tel Aviv (Isr)  K. Almaty (Kaz) 2 : 1
21.07. 20:00 Odd (Nor) Giannina (Gre)  3 : 1
(3 : 0)
21.07. 20:00 Slavia Prag (Cze)  Levadia (Est) 2 : 0
21.07. 20:00 Strömsgodset (Nor) Sonderjyske (Den)  2 : 2
(2 : 1)
21.07. 20:00 Vaduz (Lie) Midtjylland (Den)   2 : 2
21.07. 19:30 Omonia (Cyp) B. Jerusalem (Isr)  3 : 2
21.07. 19:00 HJK (Fin)  Beroe (Bul) 1 : 0
21.07. 19:00 Kalju (Est)  M. Haifa (Isr) 2 : 1
(1 : 1)
21.07. 19:00 Lok. Zagreb (Cro)  Rovaniemi (Fin)  3 : 0
21.07. 19:00 Zhodino (Blr)  Debrecen (Hun) 1 : 0
1/8 Finaller
21.07. 18:30 Jelgava (Lat)                                                   Slovan Bratislava (Svk) 3 : 0
Çeyrek finaller
21.07. 18:00               Ventspils (Lat) Aberdeen (Sco)  0 : 1
20.07. 19:00 Kapaz (Aze) Admira (Aut)  0 : 2
14.07. 22:15 KR Reykjavik (Ice) Grasshoppers (Sui) 3 : 3
14.07. 22:05 Austria Vienna (Aut) Kukesi (Alb) 1 : 0
14.07. 21:45 Aberdeen (Sco) Ventspils (Lat) 3 : 0
14.07. 21:45 Cliftonville (Nir) AEK Larnaca (Cyp) 2 : 3
14.07. 21:45 Hibernian (Sco) Brondby (Den) 0 : 1
14.07. 21:45 Piast (Pol) Göteborg (Swe) 0 : 3
14.07. 21:30 Birkirkara (Mlt) Hearts (Sco) 0 : 0
14.07. 21:30 MTK Budapest (Hun) Gabala (Aze) 1 : 2
14.07. 21:30 Videoton (Hun)  Cukaricki (Srb) 2 : 0
14.07. 21:15 Partizan (Srb) Zaglebie (Pol)  0 : 0
1/8 Finaller
14.07. 21:15 Slovan Bratislava (Svk) Jelgava (Lat) 0 : 0
Çeyrek finaller
14.07. 21:00 CSM Iasi (Rou) Hajduk Split (Cro) 2 : 2
14.07. 21:00 Genk (Bel) Buducnost (Mne) 2 : 0
14.07. 21:00 Giannina (Gre) Odd (Nor) 3 : 0
14.07. 21:00 Maribor (Slo) Levski (Bul) 0 : 0
14.07. 21:00 Vojvodina (Srb) Connah's Q. (Wal) 1 : 0
14.07. 20:30 Beroe (Bul) HJK (Fin) 1 : 1
14.07. 20:30 Soligorsk (Blr) Domzale (Slo) 1 : 1
14.07. 20:00 Admira (Aut) Kapaz (Aze) 1 : 0
14.07. 20:00 AIK Stockholm (Swe) Europa FC (Gib) 1 : 0
14.07. 20:00 B. Jerusalem (Isr) Omonia (Cyp) 1 : 0
14.07. 20:00 Hacken (Swe)  Cork City (Irl) 1 : 1
14.07. 20:00 M. Haifa (Isr) Kalju (Est) 1 : 1
14.07. 20:00 Sonderjyske (Den) Strömsgodset (Nor) 2 : 1
14.07. 20:00 Zimbru (Mda) Osmanlıspor (Tur) 2 : 2
14.07. 19:30 Debrecen (Hun) Zhodino (Blr) 1 : 2
14.07. 19:30 Midtjylland (Den) Vaduz (Lie) 3 : 0
14.07. 19:00 Levadia (Est) Slavia Prag (Cze) 3 : 1
14.07. 19:00 Neftci Baku (Aze) Shkendija (Mac) 0 : 0
14.07. 19:00 Rovaniemi (Fin) Lok. Zagreb (Cro) 1 : 1
14.07. 18:30 Din. Minsk (Blr) St. Patricks (Irl) 1 : 1
14.07. 17:45 K. Almaty (Kaz)  M. Tel Aviv (Isr) 1 : 1
14.07. 16:00 Shirak (Arm) Trnava (Svk) 1 : 1
1/8 Finaller
07.07. 21:45 Cliftonville (Nir)  Differdange (Lux)  2 : 0
07.07. 21:45 Cork City (Irl)  Linfield (Nir) 1 : 1
07.07. 21:45 Glenavon (Nir) KR Reykjavik (Ice)  0 : 6
07.07. 21:30 Folgore (San) AEK Larnaca (Cyp)  1 : 3
07.07. 21:30 Lusitanos (And) Domzale (Slo)  1 : 2
07.07. 21:00 Cracovia (Pol) Shkendija (Mac)  1 : 2
07.07. 21:00 Hibernians (Mlt) Trnava (Svk)  0 : 3
07.07. 21:00 Llandudno (Wal) Göteborg (Swe)  1 : 2
07.07. 21:00 Sileks (Mac) Vaduz (Lie)  1 : 2
07.07. 21:00 Soligorsk (Blr)  Runavik (Fai) 5 : 0
07.07. 21:00 Vikingur (Fai)  Ventspils (Lat)  0 : 2
07.07. 21:00 Vojvodina (Srb)  Bokelj (Mne)  5 : 0
07.07. 20:30 Bala Town (Wal) AIK Stockholm (Swe)  0 : 2
07.07. 20:00 Buducnost (Mne)  Rabotnicki (Mac)  1 : 0
07.07. 20:00 HB Torshavn (Fai) Levadia (Est)  0 : 2
07.07. 20:00 Stabaek (Nor)  Connah's Q. (Wal)   0 : 1
07.07. 20:00 Suduva (Ltu) Midtjylland (Den)  0 : 1
07.07. 20:00 Zaria Balti (Mda) Videoton (Hun)  2 : 0
07.07. 19:45 B. Jerusalem (Isr)  Sloboda (Bih)  1 : 0
07.07. 19:30 Brondby (Den)  Valur (Ice) 6 : 0
07.07. 19:30 Fola (Lux) Aberdeen (Sco)  1 : 0
07.07. 19:30 Gorica (Slo) M. Tel Aviv (Isr)  0 : 1
07.07. 19:30 Omonia (Cyp)  Banants (Arm) 4 : 1
(0 : 1)
07.07. 19:00 Debrecen (Hun)  La Fiorita (San) 2 : 0
07.07. 19:00 HJK (Fin)  Atlantas (Ltu) 1 : 1
07.07. 19:00 Kalju (Est)  Trakai (Ltu) 4 : 1
07.07. 19:00 Lok. Zagreb (Cro)  UE Santa Coloma (And) 4 : 1
07.07. 19:00 Mariehamn (Fin) Odd (Nor)  1 : 1
07.07. 19:00 MTK Budapest (Hun)  Aktobe (Kaz) 2 : 0
07.07. 19:00 Neftci Baku (Aze)  Balzan (Mlt) 1 : 2
07.07. 19:00 Radnik Bijeljina (Bih) Beroe (Bul)  0 : 2
07.07. 19:00 Rovaniemi (Fin)  Shamrock Rovers (Irl) 1 : 1
07.07. 19:00 Spartaks (Lat) Din. Minsk (Blr)  0 : 2
07.07. 19:00 Zaglebie (Pol)  Slavia Sofia (Bul) 3 : 0
07.07. 18:30 Jelgava (Lat)  Breidablik (Ice) 2 : 2
07.07. 18:30 Rudar (Mne) Kukesi (Alb)   0 : 1
07.07. 18:00 Dacia Chisinau (Mda) Kapaz (Aze)  0 : 1
07.07. 18:00 Myjava (Svk) Admira (Aut)  2 : 3
07.07. 18:00 Pyunik (Arm) Europa FC (Gib)  2 : 1
07.07. 18:00 Samtredia (Geo) Gabala (Aze)  2 : 1
07.07. 17:45 K. Almaty (Kaz)  Teuta (Alb) 5 : 0
07.07. 16:00 Shirak (Arm)  Dila Gori (Geo) 2 : 0
(1 : 0)
07.07. 15:00 Ordabasy (Kaz) Cukaricki (Srb)  3 : 3
06.07. 18:45 FCI Tallinn (Est) Hearts (Sco)  2 : 4
05.07. 19:45 Jeunesse Esch (Lux)  St. Patricks (Irl)  2 : 1
05.07. 19:00 Chikhura (Geo) Zimbru (Mda)  2 : 3
05.07. 18:45 Birkirkara (Mlt)  Siroki Brijeg (Bih) 2 : 0
01.07. 00:00 Valur (Ice) Brondby (Den) 1 : 4
30.06. 22:15 Breidablik (Ice) Jelgava (Lat) 2 : 3
30.06. 22:15 KR Reykjavik (Ice) Glenavon (Nir) 2 : 1
30.06. 22:00 Hearts (Sco) FCI Tallinn (Est) 2 : 1
30.06. 22:00 Shamrock Rovers (Irl) Rovaniemi (Fin) 0 : 2
30.06. 22:00 Shkendija (Mac) Cracovia (Pol) 2 : 0
30.06. 21:45 Aberdeen (Sco) Fola (Lux) 3 : 1
30.06. 21:45 Linfield (Nir) Cork City (Irl) 0 : 1
30.06. 21:30 Cukaricki (Srb) Ordabasy (Kaz)  3 : 0
30.06. 21:30 La Fiorita (San) Debrecen (Hun) 0 : 5
30.06. 21:15 Connah's Q. (Wal) Stabaek (Nor) 0 : 0
30.06. 21:15 Trnava (Svk) Hibernians (Mlt) 3 : 0
30.06. 21:00 Domzale (Slo) Lusitanos (And) 3 : 1
30.06. 21:00 Runavik (Fai)  Soligorsk (Blr) 0 : 2
30.06. 21:00 Teuta (Alb) K. Almaty (Kaz) 0 : 1
30.06. 20:30 Beroe (Bul) Radnik Bijeljina (Bih) 0 : 0
30.06. 20:15 M. Tel Aviv (Isr) Gorica (Slo) 3 : 0
30.06. 20:00 AEK Larnaca (Cyp) Folgore (San) 3 : 0
30.06. 20:00 Differdange (Lux) Cliftonville (Nir) 1 : 1
30.06. 20:00 Gabala (Aze) Samtredia (Geo) 5 : 1
30.06. 20:00 Kukesi (Alb) Rudar (Mne) 1 : 1
30.06. 20:00 Midtjylland (Den) Suduva (Ltu) 1 : 0
30.06. 20:00 Odd (Nor) Mariehamn (Fin) 2 : 0
30.06. 20:00 Siroki Brijeg (Bih) Birkirkara (Mlt) 1 : 1
30.06. 20:00 Vaduz (Lie) Sileks (Mac) 3 : 1
30.06. 20:00 Zimbru (Mda)  Chikhura (Geo)  0 : 1
30.06. 19:30 AIK Stockholm (Swe) Bala Town (Wal) 2 : 0
30.06. 19:30 Europa FC (Gib) Pyunik (Arm)  2 : 0
30.06. 19:30 Göteborg (Swe) Llandudno (Wal) 5 : 0
30.06. 19:30 Slavia Sofia (Bul) Zaglebie (Pol) 1 : 0
30.06. 19:00 Atlantas (Ltu) HJK (Fin) 0 : 2
30.06. 19:00 Balzan (Mlt) Neftci Baku (Aze) 0 : 2
30.06. 19:00 Banants (Arm) Omonia (Cyp) 0 : 1
30.06. 19:00 Din. Minsk (Blr) Spartaks (Lat) 2 : 1
30.06. 19:00 Levadia (Est) HB Torshavn (Fai) 1 : 1
30.06. 19:00 Sloboda (Bih) B. Jerusalem (Isr) 0 : 0
30.06. 19:00 Trakai (Ltu) Kalju (Est) 2 : 1
30.06. 19:00 Videoton (Hun) Zaria Balti (Mda)  3 : 0
30.06. 18:30 Bokelj (Mne) Vojvodina (Srb) 1 : 1
30.06. 18:00 Admira (Aut) Myjava (Svk) 1 : 1
30.06. 18:00 UE Santa Coloma (And) Lok. Zagreb (Cro) 1 : 3
30.06. 18:00 Ventspils (Lat) Vikingur (Fai) 2 : 0
30.06. 17:00 Aktobe (Kaz) MTK Budapest (Hun) 1 : 1
30.06. 17:00 Dila Gori (Geo) Shirak (Arm) 1 : 0
28.06. 21:45 St. Patricks (Irl) Jeunesse Esch (Lux) 1 : 0
28.06. 19:00 Kapaz (Aze) Dacia Chisinau (Mda) 0 : 0
28.06. 19:00 Partizani (Alb) Slovan Bratislava (Svk) 0 : 0
28.06. 19:00 Rabotnicki (Mac) Buducnost (Mne) 1 : 1



 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.