Öne Çıkanlar Yaz Kuran Kurslarında 3 milyon Öğrenci bayram tatili kaç gün Diyanet İşleri Başkanlığının 4-6 Yaş Kuran Kurslarına Büyük Tırpan tasarruflu kombi Cuma Hutbesi 14.7.2017 ! Türkiye Geneli Haftanın Hutbesi 14 Temmuz 2017

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Maçları ! Hangi Kanalda Saat Kaçta ? 21.22.23 Şubat 2017





Şampiyonlar Ligi - Play offlar
 
21.02. 22:45       Leverkusen                    Atl. Madrid
21.02. 22:45 Manchester City Monaco
22.02. 22:45 FC Porto Juventus
22.02. 22:45 Sevilla Leicester
07.03. 22:45 Arsenal Bayern
07.03. 22:45 Napoli Real Madrid
08.03. 22:45 Barcelona PSG
08.03. 22:45 Dortmund Benfica
14.03. 22:45 Juventus FC Porto
14.03. 22:45 Leicester Sevilla
15.03. 22:45 Atl. Madrid Leverkusen
15.03. 22:45 Monaco Manchester City

Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda?

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde son 16 turunda

21-22 Şubat tarihlerinde 4 karşılaşma oynanacak.

Bu 4 maçtan sadece 1 tanesi şifresiz olarak yayınlanacak.

Bayer Leverkusen ile Atletico Madrid'in karşı karşıya geleceği mücadele

TRT 1 ekranlarından şifresiz olarak ekranlara gelecek.
 
Şampiyonlar Ligi maçları Tivibu şifresiz canlı izle - Tivibu Spor uydu frekansları

UEFA Şampiyonlar Ligi maçları Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor.

Tivibu platformu üzerinden yayın yapan Tivibu Spor kanallarını ücretsiz izleyebilmek mümkün değil.

Fakat uydu üzerinden Tivibu Spor kanalı şifresiz olarak yayın yapmakta.

Tivibu Spor'u uydudan şifresiz ve canlı izleyebilmek için aşağıdaki frekans bilgilerini uydu alıcınıza girmeniz gerekiyor.

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 11853 MHz
Symbol: 25000
FEC: 2/3
Polorizasyon: H –Yatay 

Gerekli frekans ayarı yapıldıktan sonra uydu alıcınızda Tivibu Spor kanalı gelecektir.

Tivibu Spor kanalından UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının olduğu günler

tüm karşılaşmalardan golleri anında ücretsiz ve şifresiz olarak konferans yayınından takip edebilirsiniz.
 
TRT 1 frekans bilgileri - TRT 1 canlı izleme

TRT 1 kablo TV üzerinden izlenebildiği gibi, Digitürk 23, D-Smart 26,

Teledünya ve Tivibu 22. kanallardan naklen izlenebilir. 

TRT 1 frekans bilgileri:

Türksat 4A Batı 42

Frekans: 11,958

POL: V

Sembol: 27,500

FEC: 5/6


 
1/8 Finaller
15.02. 22:45 Bayern                     Arsenal 5 : 1
15.02. 22:45 Real Madrid Napoli 3 : 1
14.02. 22:45 Benfica Dortmund 1 : 0
14.02. 22:45 PSG Barcelona 4 : 0


 
Puan DurumuAVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Grup Aşaması
6. Maç Günü
07.12. 22:45 Club Brugge FC Copenhagen 0 : 2
07.12. 22:45 FC Porto Leicester 5 : 0
07.12. 22:45 Juventus Din. Zagreb 2 : 0
07.12. 22:45 Legia Sporting  1 : 0
07.12. 22:45 Leverkusen Monaco 3 : 0
07.12. 22:45 Lyon Sevilla 0 : 0
07.12. 22:45 Real Madrid Dortmund 2 : 2
07.12. 22:45 Tottenham CSKA Moscow 3 : 1
06.12. 22:45 Barcelona Monchengladbach 4 : 0
06.12. 22:45 Basel Arsenal 1 : 4
06.12. 22:45 Bayern Atl. Madrid 1 : 0
06.12. 22:45 Benfica Napoli 1 : 2
06.12. 22:45 Dyn. Kiev Beşiktaş  6 : 0
06.12. 22:45 Manchester City Celtic 1 : 1
06.12. 22:45 PSG Ludogorets 2 : 2
06.12. 22:45 PSV FK Rostov 0 : 0
5. Maç Günü
23.11. 22:45 Arsenal PSG 2 : 2
23.11. 22:45 Atl. Madrid PSV 2 : 0
23.11. 22:45 Celtic Barcelona 0 : 2
23.11. 22:45 Ludogorets Basel 0 : 0
23.11. 22:45 Monchengladbach  Manchester City  1 : 1
23.11. 22:45 Napoli Dyn. Kiev 0 : 0
23.11. 20:45 Beşiktaş Benfica 3 : 3
23.11. 20:00 FK Rostov Bayern 3 : 2
22.11. 22:45 Din. Zagreb Lyon 0 : 1
22.11. 22:45 Dortmund Legia 8 : 4
22.11. 22:45 FC Copenhagen FC Porto 0 : 0
22.11. 22:45 Leicester Club Brugge 2 : 1
22.11. 22:45 Monaco Tottenham 2 : 1
22.11. 22:45 Sevilla  Juventus 1 : 3
22.11. 22:45 Sporting  Real Madrid 1 : 2
22.11. 20:00 CSKA Moscow Leverkusen 1 : 1
4. Maç Günü
02.11. 22:45 Dortmund Sporting 1 : 0
02.11. 22:45 FC Copenhagen Leicester 0 : 0
02.11. 22:45 FC Porto Club Brugge 1 : 0
02.11. 22:45 Juventus Lyon 1 : 1
02.11. 22:45 Legia Real Madrid 3 : 3
02.11. 22:45 Monaco CSKA Moscow 3 : 0
02.11. 22:45 Sevilla Din. Zagreb  4 : 0
02.11. 22:45 Tottenham Leverkusen 0 : 1
01.11. 22:45 Atl. Madrid FK Rostov 2 : 1
01.11. 22:45 Basel  PSG 1 : 2
01.11. 22:45 Benfica Dyn. Kiev 1 : 0
01.11. 22:45 Ludogorets Arsenal 2 : 3
01.11. 22:45 Manchester City Barcelona 3 : 1
01.11. 22:45 Monchengladbach  Celtic 1 : 1
01.11. 22:45 PSV Bayern 1 : 2
01.11. 20:45 Beşiktaş                                         Napoli 1 : 1
3. Maç Günü
19.10. 21:45 Arsenal Ludogorets 6 : 0
19.10. 21:45 Barcelona  Manchester City  4 : 0
19.10. 21:45 Bayern PSV 4 : 1
19.10. 21:45 Celtic Monchengladbach 0 : 2
19.10. 21:45 Dyn. Kiev Benfica 0 : 2
19.10. 21:45 FK Rostov Atl. Madrid 0 : 1
19.10. 21:45 Napoli Beşiktaş 2 : 3
19.10. 21:45 PSG Basel 3 : 0
18.10. 21:45 Club Brugge FC Porto 1 : 2
18.10. 21:45 CSKA Moscow Monaco 1 : 1
18.10. 21:45 Din. Zagreb Sevilla 0 : 1
18.10. 21:45 Leicester FC Copenhagen 1 : 0
18.10. 21:45 Leverkusen Tottenham 0 : 0
18.10. 21:45 Lyon Juventus  0 : 1
18.10. 21:45 Real Madrid Legia 5 : 1
18.10. 21:45 Sporting Dortmund 1 : 2
2. Maç Günü
28.09. 21:45 Arsenal Basel 2 : 0
28.09. 21:45 Atl. Madrid Bayern 1 : 0
28.09. 21:45 Beşiktaş Dyn. Kiev 1 : 1
28.09. 21:45 Celtic Manchester City 3 : 3
28.09. 21:45 FK Rostov PSV 2 : 2
28.09. 21:45 Ludogorets PSG 1 : 3
28.09. 21:45 Monchengladbach Barcelona 1 : 2
28.09. 21:45 Napoli Benfica 4 : 2
27.09. 21:45 CSKA Moscow Tottenham 0 : 1
27.09. 21:45 Din. Zagreb Juventus 0 : 4
27.09. 21:45 Dortmund Real Madrid 2 : 2
27.09. 21:45 FC Copenhagen Club Brugge 4 : 0
27.09. 21:45 Leicester FC Porto 1 : 0
27.09. 21:45 Monaco Leverkusen 1 : 1
27.09. 21:45 Sevilla Lyon 1 : 0
27.09. 21:45 Sporting Legia 2 : 0
1. Maç Günü
14.09. 21:45 Club Brugge Leicester 0 : 3
14.09. 21:45 FC Porto FC Copenhagen  1 : 1
14.09. 21:45 Juventus Sevilla 0 : 0
14.09. 21:45 Legia Dortmund 0 : 6
14.09. 21:45 Leverkusen CSKA Moscow 2 : 2
14.09. 21:45 Lyon Din. Zagreb 3 : 0
14.09. 21:45 Manchester City Monchengladbach 4 : 0
14.09. 21:45 Real Madrid Sporting 2 : 1
14.09. 21:45 Tottenham Monaco 1 : 2
13.09. 21:45 Barcelona Celtic 7 : 0
13.09. 21:45 Basel Ludogorets 1 : 1
13.09. 21:45 Bayern FK Rostov 5 : 0
13.09. 21:45 Benfica Beşiktaş 1 : 1
13.09. 21:45 Dyn. Kiev  Napoli 1 : 2
13.09. 21:45 PSG  Arsenal  1 : 1
13.09. 21:45 PSV Atl. Madrid 0 : 1
EşleşmelerAVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Elemeler
Final
24.08. 21:45 APOEL (Cyp) FC Copenhagen (Den)  1 : 1
24.08. 21:45 FK Rostov (Rus)   Ajax (Ned) 4 : 1
24.08. 21:45 Manchester City (Eng)  Steaua Bucuresti (Rou) 1 : 0
24.08. 21:45 Monchengladbach (Ger)  Young Boys (Sui) 6 : 1
24.08. 21:45 Salzburg (Aut)  Din. Zagreb (Cro)  1 : 2
(1 : 1)
23.08. 21:45 AS Roma (Ita)  FC Porto (Por)  0 : 3
23.08. 21:45 H. Beer Sheva (Isr) Celtic (Sco)  2 : 0
23.08. 21:45 Legia (Pol)   Dundalk (Irl) 1 : 1
23.08. 21:45 Monaco (Fra)  Villarreal (Esp) 1 : 0
23.08. 21:45 Plzen (Cze) Ludogorets (Bul)  2 : 2
17.08. 21:45 Celtic (Sco) H. Beer Sheva (Isr) 5 : 2
17.08. 21:45 Dundalk (Irl) Legia (Pol) 0 : 2
17.08. 21:45 FC Porto (Por) AS Roma (Ita)  1 : 1
17.08. 21:45 Ludogorets (Bul) Plzen (Cze) 2 : 0
17.08. 21:45 Villarreal (Esp) Monaco (Fra)  1 : 2
16.08. 21:45 Ajax (Ned) FK Rostov (Rus) 1 : 1
16.08. 21:45 Din. Zagreb (Cro) Salzburg (Aut) 1 : 1
16.08. 21:45 FC Copenhagen (Den) APOEL (Cyp) 1 : 0
16.08. 21:45 Steaua Bucuresti (Rou) Manchester City (Eng) 0 : 5
16.08. 21:45 Young Boys (Sui) Monchengladbach (Ger) 1 : 3
Yarı finaller
03.08. 21:45 Anderlecht (Bel) FK Rostov (Rus)  0 : 2
03.08. 21:45 Celtic (Sco)  FC Astana (Kaz)  2 : 1
03.08. 21:45 Legia (Pol)  Trencin (Svk) 0 : 0
03.08. 21:45 Monaco (Fra)  Fenerbahçe (Tur) 3 : 1
03.08. 21:30 PAOK (Gre) Ajax (Ned)  1 : 2
03.08. 21:30 Salzburg (Aut)  Partizani (Alb) 2 : 0
03.08. 21:15 Young Boys (Sui)  Shakhtar (Ukr) 3 : 0
(2 : 0)
03.08. 21:00 H. Beer Sheva (Isr)  Olympiakos (Gre) 1 : 0
03.08. 20:45 FC Copenhagen (Den)  Astra (Rou) 3 : 0
03.08. 20:45 Steaua Bucuresti (Rou)  Sparta Prag (Cze)  2 : 0
02.08. 22:00 Dundalk (Irl)  BATE (Blr) 3 : 0
02.08. 21:30 Crvena zvezda (Srb)  Ludogorets (Bul)   2 : 4
(2 : 2)
02.08. 20:00 APOEL (Cyp)  Rosenborg (Nor) 3 : 0
02.08. 20:00 Din. Tbilisi (Geo) Din. Zagreb (Cro)  0 : 1
02.08. 19:30 Qarabag (Aze) Plzen (Cze)  1 : 1
27.07. 21:45 Olympiakos (Gre) H. Beer Sheva (Isr) 0 : 0
27.07. 21:30 Fenerbahçe (Tur) Monaco (Fra) 2 : 1
27.07. 21:30 Trencin (Svk) Legia (Pol) 0 : 1
27.07. 20:30 Astra (Rou) FC Copenhagen (Den) 1 : 1
27.07. 20:15 Rosenborg (Nor) APOEL (Cyp) 2 : 1
27.07. 17:00 FC Astana (Kaz) Celtic (Sco) 1 : 1
26.07. 21:45 Ajax (Ned) PAOK (Gre) 1 : 1
26.07. 21:45 Din. Zagreb (Cro) Din. Tbilisi (Geo) 2 : 0
26.07. 21:45 Shakhtar (Ukr) Young Boys (Sui)  2 : 0
26.07. 21:30 FK Rostov (Rus) Anderlecht (Bel) 2 : 2
26.07. 21:15 Partizani (Alb)  Salzburg (Aut)  0 : 1
26.07. 21:15 Plzen (Cze)  Qarabag (Aze) 0 : 0
26.07. 21:00 BATE (Blr) Dundalk (Irl) 1 : 0
26.07. 21:00 Ludogorets (Bul) Crvena zvezda (Srb) 2 : 2
26.07. 21:00 Sparta Prag (Cze) Steaua Bucuresti (Rou) 1 : 1
Çeyrek finaller
20.07. 22:15 Hafnarfjordur (Ice) Dundalk (Irl)  2 : 2
20.07. 21:45 Celtic (Sco)  Lincoln (Gib) 3 : 0
20.07. 21:45 Din. Zagreb (Cro)  Vardar (Mac) 3 : 2
20.07. 21:15 Trencin (Svk)  O. Ljubljana (Slo) 2 : 3
20.07. 20:30 Ferencvaros (Hun) Partizani (Alb)  1 : 2
(1 : 1)
20.07. 20:15 Norrkoping (Swe) Rosenborg (Nor)  3 : 2
20.07. 19:00 Dudelange (Lux) Qarabag (Aze)  1 : 1
20.07. 17:00 FC Astana (Kaz)  Zalgiris (Ltu) 2 : 1
19.07. 21:45 Legia (Pol)  Zrinjski (Bih) 2 : 0
19.07. 21:45 Mladost Podgorica (Mne) Ludogorets (Bul)  0 : 3
19.07. 21:30 Crvena zvezda (Srb)  Valletta (Mlt) 2 : 1
19.07. 20:15 FC Copenhagen (Den)  Crusaders (Nir) 6 : 0
19.07. 20:00 APOEL (Cyp)  TNS (Wal) 3 : 0
19.07. 20:00 S. Tiraspol (Mda) H. Beer Sheva (Isr)   0 : 0
19.07. 20:00 SJK (Fin) BATE (Blr)  2 : 2
19.07. 19:00 FK Liepaja (Lat) Salzburg (Aut)  0 : 2
19.07. 18:00 Alashkert (Arm) Din. Tbilisi (Geo)  1 : 1
13.07. 21:45 Dundalk (Irl) Hafnarfjordur (Ice) 1 : 1
13.07. 21:30 O. Ljubljana (Slo) Trencin (Svk) 3 : 4
13.07. 21:00 Crusaders (Nir) FC Copenhagen (Den) 0 : 3
13.07. 21:00 Partizani (Alb) Ferencvaros (Hun) 1 : 1
13.07. 20:30 Ludogorets (Bul) Mladost Podgorica (Mne) 2 : 0
13.07. 20:15 Rosenborg (Nor) Norrkoping (Swe) 3 : 1
13.07. 20:15 Zalgiris (Ltu) FC Astana (Kaz) 0 : 0
12.07. 21:45 Vardar (Mac) Din. Zagreb (Cro) 1 : 2
12.07. 21:30 Salzburg (Aut) FK Liepaja (Lat) 1 : 0
12.07. 21:00 BATE (Blr) SJK (Fin) 2 : 0
12.07. 21:00 Lincoln (Gib) Celtic (Sco) 1 : 0
12.07. 21:00 TNS (Wal) APOEL (Cyp) 0 : 0
12.07. 21:00 Valletta (Mlt) Crvena zvezda (Srb) 1 : 2
12.07. 20:50 H. Beer Sheva (Isr) S. Tiraspol (Mda)  3 : 2
12.07. 20:00 Din. Tbilisi (Geo) Alashkert (Arm) 2 : 0
12.07. 20:00 Qarabag (Aze) Dudelange (Lux) 2 : 0
12.07. 19:30 Zrinjski (Bih) Legia (Pol) 1 : 1
1/8 Finaller
06.07. 20:00 Lincoln (Gib)  Flora (Est) 2 : 0
05.07. 21:30 Tre Penne (San) TNS (Wal)  0 : 3
05.07. 20:00 B36 Torshavn (Fai) Valletta (Mlt)  2 : 1
05.07. 18:00 Alashkert (Arm)   FC Santa Coloma (And)  3 : 0
28.06. 21:00 FC Santa Coloma (And) Alashkert (Arm) 0 : 0
28.06. 21:00 TNS (Wal) Tre Penne (San) 2 : 1
28.06. 20:00 Valletta (Mlt) B36 Torshavn (Fai) 1 : 0
28.06. 19:00 Flora (Est) Lincoln (Gib) 2 : 1



 

Beşiktaş, İsrail'de 3-1 mağlup ettiği Hapoel Beer Sheva'yı bu kez Vodafone Arena'da konuk edecek. 

23 Şubat Perşembe günü oynanacak rövanş karşılaşması saat 21.00'da başlayacak.

MAÇ HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Futbolseverler Beşiktaş - Hapoel Beer Sheva maçını

TRT 1 kanalından canlı yayınla şifresiz olarak izleyebilecek.

MAÇI MATER JUG YÖNETECEK

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ikinci ayağında İsrail'in

Hapoel Beer-Sheva takımıyla yapacağı maçta, Slovenya Futbol

Federasyonundan hakem Matej Jug görev yapacak.

UEFA'nın açıklamasına göre 23 Şubat Perşembe günü Vodafone

Arena'da saat 21.00'de başlayacak karşılaşmada, Jug'un yardımcılıklarını Matej Zunic ve Manuel Vidali yapacak.

Tomislav Pospeh'in dördüncü hakemliği üstleneceği karşılaşmanın

ilave yardımcı hakemleri ise Rade Obrenovic ve Dejan Balazic olacak.

BEŞİKTAŞ NASIL TUR ATLAR?

Hapoel Beer Sheva'yı deplasmanda 3-1 mağlup eden Beşiktaş,

alacağı her türlü galibiyet ve beraberlik ile tek farklı mağlubiyetlerde

Son 16 Turu'na yükselen taraf olacak. Kara Kartal, 2-0'lık Beer

Sheva galibiyetinde de deplasmanda daha fazla gol attığı için bir üst tura yükselecek.

Normal süre 3-1 konuk ekibin üstünlüğüyle sona ermesi durumunda,

önce 15'er dakikalık iki uzatma devresi, eşitliğin bozulmaması durumunda ise

 seri penaltı atışlarıyla bir üst tura yükselen takım belirlenecek.

Beer Sheva'nın temsilcimizi elemesi için maçı 4-2, 5-3 gibi en az 2 farklı galibiyetlere ihtiyacı var.




 

Son 3 resmi maçını da kazanamayan Fenerbahçe'de krediler tükenmiş durumda.

Advocaat'a güven azaldı, futbolcular eleştiriliyor, golcüler suskun, Yönetim de sessiz.

Sarı-laciviertli yönetimin son zamanlarda konsantrasyonu "Futbolda şike" soruşturmasında

kumpas iddialarına ilişkin açılan davada. Başarızlığa rağmen hesap sorulmuyor,

alınması gereken radikal kararlar erteleniyor.

Sarı-lacivertli ekip kupa maçında Beşiktaş'ı eledikten sonra çıktığı 3 resmi karşılaşmada

2 beraberlik, 1 yenilgi aldı ve lider ile puan farkını 10'a çıkardı.

Bursaspor deplasmanında 1-1 ve Kasımpaşa ile kendi sahasında 0-0 berabere kalan 

, UEFA Avrupa Ligi'nde  ile deplasmanda yaptığı mücadeleyi 1-0 kaybetti.

Ayrıca yaptığı son 7 resmi maçta sadece iki kez kazanabilen Fenerbahçe'de

Avrupa Ligi'nde tur geçilirse kaynamaya başlayan sular biraz serinleyecek.

İlk maçı 1-0 kaybeden Fenerbahçe'nin turu geçmek için en az iki farklı galibiyete ihtiyacı var

. Sarı-lacivertli ekip, mücadeleyi 1-0 kazanması durumunda müsabaka uzatmalara gidecek.

Fenerbahçe, beraberlik veya iki takımın da gol bulduğu tek farklı galibiyette UEFA Avrupa Ligi'ne veda edecek.

Ülker Stadı'nda oynanacak ve 20.00'de başlayacak karşılaşmayı Polonyalı hakem

Pawel Raczkowski yönetecek. Fenerbahçe - Krasnodar maçı 'dan canlı yayınlanacak.

SKRTEL DÖNÜYOR, VAN PERSİE İLK 11'DE BEKLENİYOR

Fenerbahçe'de sarı kart cezası nedeniyle Rusya'daki ilk maçta forma giyemeyen

Slovak stoper Martin Skrtel ve sakatlığı nedeniyle oynayamayan Robin van

Persie'nin ilk 11'de sahada olması bekleniyor.

Sarı-lacivertlilerde Kasımpaşa maçında sakatlanan Volkan Şen ile gözünde

enfeksiyon bulunan ve antibiyotik tedavisi uygulanan Aatıf Chahechouhe'nun durumları maç saatinde belli olacak.

Fenerbahçe'nin Krasnodar karşılaşmasında muhtemel 11'i şöyle:

Volkan Demirel, Şener, Kjaer, Skrtel, İsmail, Mehmet, Josef, Alper, Lens, Sow, Van Persie.





 

Osmanlıspor UEFA Avrupa Ligi son 32 turda Olympiakos takımını konuk edecek.

23 Şubat Perşembe günü saat 19.00'da başlayacak golsüz biten

karşılaşmanın rövanşı, Osmanlı Stadı'nda oynanacak.

Karşılaşma Tivibu Spor kanalından canlı ve şifreli olarak yayınlanacak.
 

OSMANLISPOR'A MACAR HAKEM

Osmanlıspor ile Olmpiacos arasında oynanacak UEFA Avrupa

Ligi Son 32 Turu rövanş mücadelesini Macar hakem Istvan Vad yönetecek. 

Istvan Vad'ın yardımcılıklarını Istvan Albert ve Peter Berettyan yapacak.

Mücadelenin dördüncü hakemi ise Laszlo Viszokai olacak.

OLYMPIAKOS SON MAÇINDA KAYBETTİ

Osmanlıspor'un UEFA Avrupa Ligi son 32 turundaki rakibi Olympiakos,

deplasmanda AEK ile karşı karşıya geldi. 

Olympiakos, 34. dakikada AEK'lı futbolcu Astrit Ajdarevic'ten yediği golle

karşılaşmadan 1-0 mağlup ayrıldı. Olympiakos'ta 75. dakikada Alberto

Botia ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. 

Bu sonuçla, lider Olympiakos 51 puanda kaldı. AEK ise 33 puanla 5. sıraya yükseldi.





 Avrupa Ligi - Playofflar 
 
1/16 Finaller
 
22.02. 20:00       Fenerbahçe                     Krasnodar
22.02. 20:00 Schalke PAOK
22.02. 20:00 St. Etienne Manchester Utd
23.02. 19:00 Osmanlıspor Olympiakos
23.02. 21:00 Ajax Legia
23.02. 21:00 APOEL Ath. Bilbao
23.02. 21:00 AS Roma Villarreal
23.02. 21:00 Beşiktaş H. Beer Sheva
23.02. 21:00 Zenit Petersburg Anderlecht
23.02. 23:05 FC Copenhagen Ludogorets
23.02. 23:05 Fiorentina Monchengladbach
23.02. 23:05 Genk Astra
23.02. 23:05 Lyon Alkmaar
23.02. 23:05 Shakhtar Celta Vigo
23.02. 23:05 Sparta Prag FK Rostov
23.02. 23:05 Tottenham Gent


Fenerbahçe-Krasnodar maçı ne zaman saat kaçta?

1-0 biten maçın rövanşı 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 20.00'de

Kadıköy Ülker Stadyumu'nda. Mücadele Tivibu Spor 2'den canlı olarak ekranlara gelecek.

Fenerbahçe turu nasıl geçer?

Fenerbahçe rakibini 1-0 yenerse maç uzatmalara gider.

Temsilcimizin rakibini en az 2 farklı skorla mağlup etmesi gerekiyor...

Fenerbahçe - Krasnodar turunu geçen takım UEFA Avrupa Ligi'nde son

16 takım arasına girecek. Takımlar, son 32 turundan itibaren iki maçlı

eleme usulüyle oynanacak karşılaşmalardan galip çıkarak finale yükselmeye çalışacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde final maçı, 24 Mayıs 2017 tarihinde İsveç’in

Stockholm kentindeki 50 bin kişi kapasiteli Friends Arena Stadyumu'nda oynanacak.

Bu maç, organizasyondaki 45., Avrupa Ligi ismiyle ise oynanacak 8. final maçı olacak.
 
1/16 Finaller
16.02. 23:05          Anderlecht                        Zenit Petersburg 2 : 0
16.02. 23:05 Ath. Bilbao APOEL 3 : 2
16.02. 23:05 H. Beer Sheva Beşiktaş 1 : 3
16.02. 23:05 Legia Ajax  0 : 0
16.02. 23:05 Manchester Utd St. Etienne 3 : 0
16.02. 23:05 PAOK Schalke 0 : 3
16.02. 23:05 Villarreal AS Roma 0 : 4
16.02. 21:00 Alkmaar Lyon 1 : 4
16.02. 21:00 Astra Genk 2 : 2
16.02. 21:00 Celta Vigo Shakhtar 0 : 1
16.02. 21:00 FK Rostov Sparta Prag  4 : 0
16.02. 21:00 Gent Tottenham 1 : 0
16.02. 21:00 Ludogorets FC Copenhagen  1 : 2
16.02. 21:00 Monchengladbach Fiorentina 0 : 1
16.02. 21:00 Olympiakos  Osmanlıspor 0 : 0
16.02. 19:00 Krasnodar Fenerbahçe 1 : 0
Puan DurumuAVRUPA: Avrupa Ligi - Grup Aşaması
6. Maç Günü
09.12. 14:30 Sassuolo Genk 0 : 2
08.12. 23:05 Inter Sparta Prag 2 : 1
08.12. 23:05 Nice Krasnodar  2 : 1
08.12. 23:05 Panathinaikos Celta Vigo 0 : 2
08.12. 23:05 Salzburg Schalke 2 : 0
08.12. 23:05 Southampton H. Beer Sheva 1 : 1
08.12. 23:05 St. Liege Ajax 1 : 1
08.12. 21:00 Alkmaar Zenit Petersburg 3 : 2
08.12. 21:00 Anderlecht St. Etienne 2 : 3
08.12. 21:00 APOEL Olympiakos 2 : 0
08.12. 21:00 Astra AS Roma 0 : 0
08.12. 21:00 Feyenoord Fenerbahçe 0 : 1
08.12. 21:00 M. Tel Aviv Dundalk 2 : 1
08.12. 21:00 Mainz Gabala 2 : 0
08.12. 21:00 Plzen  Austria Vienna 3 : 2
08.12. 21:00 Rapid Vienna Ath. Bilbao 1 : 1
08.12. 21:00 Young Boys FC Astana 3 : 0
08.12. 21:00 Zorya Manchester Utd 0 : 2
08.12. 19:00 Braga Shakhtar 2 : 4
08.12. 19:00 Konyaspor Gent 0 : 1
08.12. 19:00 Osmanlıspor Zurich 2 : 0
08.12. 19:00 PAOK Liberec 2 : 0
08.12. 19:00 Qarabag Fiorentina  1 : 2
08.12. 19:00 Villarreal Steaua Bucuresti  2 : 1
5. Maç Günü
24.11. 23:05 AS Roma Plzen 4 : 1
24.11. 23:05 Ath. Bilbao Sassuolo 3 : 2
24.11. 23:05 Austria Vienna  Astra 1 : 2
24.11. 23:05 Dundalk Alkmaar 0 : 1
24.11. 23:05 Genk Rapid Vienna 1 : 0
24.11. 23:05 Manchester Utd Feyenoord 4 : 0
24.11. 23:05 Olympiakos Young Boys 1 : 1
24.11. 23:05 St. Etienne Mainz 0 : 0
24.11. 21:00 Ajax Panathinaikos 2 : 0
24.11. 21:00 Celta Vigo  St. Liege 1 : 1
24.11. 21:00 Fiorentina PAOK 2 : 3
24.11. 21:00 Gent Braga 2 : 2
24.11. 21:00 H. Beer Sheva Inter  3 : 2
24.11. 21:00 Krasnodar Salzburg 1 : 1
24.11. 21:00 Liberec Qarabag 3 : 0
24.11. 21:00 Schalke  Nice 2 : 0
24.11. 21:00 Shakhtar Konyaspor 4 : 0
24.11. 21:00 Sparta Prag Southampton 1 : 0
24.11. 21:00 Steaua Bucuresti Osmanlıspor 2 : 1
24.11. 21:00 Zurich Villarreal 1 : 1
24.11. 19:00 FC Astana APOEL  2 : 1
24.11. 19:00 Fenerbahçe Zorya  2 : 0
24.11. 19:00 Gabala  Anderlecht 1 : 3
24.11. 19:00 Zenit Petersburg M. Tel Aviv 2 : 0
4. Maç Günü
03.11. 23:05 Ajax Celta Vigo 3 : 2
03.11. 23:05 Braga  Konyaspor  3 : 1
03.11. 23:05 Fiorentina Liberec 3 : 0
03.11. 23:05 Gent Shakhtar 3 : 5
03.11. 23:05 Nice Salzburg 0 : 2
03.11. 23:05 Panathinaikos  St. Liege 0 : 3
03.11. 23:05 PAOK Qarabag 0 : 1
03.11. 23:05 Schalke Krasnodar 2 : 0
03.11. 23:05 Southampton Inter 2 : 1
03.11. 23:05 Sparta Prag H. Beer Sheva 2 : 0
03.11. 23:05 Villarreal Osmanlıspor 1 : 2
03.11. 23:05 Zurich Steaua Bucuresti 0 : 0
03.11. 21:00 Anderlecht Mainz 6 : 1
03.11. 21:00 APOEL Young Boys  1 : 0
03.11. 21:00 Astra Plzen 1 : 1
03.11. 21:00 Ath. Bilbao Genk 5 : 3
03.11. 21:00 Austria Vienna AS Roma 2 : 4
03.11. 21:00 Fenerbahçe Manchester Utd 2 : 1
03.11. 21:00 Gabala St. Etienne 1 : 2
03.11. 21:00 M. Tel Aviv Alkmaar 0 : 0
03.11. 21:00 Sassuolo Rapid Vienna 2 : 2
03.11. 21:00 Zenit Petersburg Dundalk 2 : 1
03.11. 21:00 Zorya Feyenoord  1 : 1
03.11. 19:00 FC Astana Olympiakos 1 : 1
3. Maç Günü
20.10. 22:05 Alkmaar M. Tel Aviv 1 : 2
20.10. 22:05 AS Roma Austria Vienna 3 : 3
20.10. 22:05 Dundalk Zenit Petersburg 1 : 2
20.10. 22:05 Feyenoord Zorya 1 : 0
20.10. 22:05 Genk Ath. Bilbao 2 : 0
20.10. 22:05 Mainz Anderlecht 1 : 1
20.10. 22:05 Manchester Utd Fenerbahçe 4 : 1
20.10. 22:05 Olympiakos FC Astana  4 : 1
20.10. 22:05 Plzen Astra 1 : 2
20.10. 22:05 Rapid Vienna Sassuolo 1 : 1
20.10. 22:05 St. Etienne Gabala 1 : 0
20.10. 22:05 Young Boys APOEL 3 : 1
20.10. 20:00 Celta Vigo Ajax 2 : 2
20.10. 20:00 H. Beer Sheva Sparta Prag 0 : 1
20.10. 20:00 Inter  Southampton 1 : 0
20.10. 20:00 Konyaspor Braga 1 : 1
20.10. 20:00 Krasnodar Schalke 0 : 1
20.10. 20:00 Liberec  Fiorentina 1 : 3
20.10. 20:00 Osmanlıspor  Villarreal 2 : 2
20.10. 20:00 Qarabag PAOK 2 : 0
20.10. 20:00 Salzburg Nice 0 : 1
20.10. 20:00 Shakhtar Gent 5 : 0
20.10. 20:00 St. Liege Panathinaikos 2 : 2
20.10. 20:00 Steaua Bucuresti Zurich 1 : 1
2. Maç Günü
29.09. 22:05 AS Roma Astra 4 : 0
29.09. 22:05 Ath. Bilbao Rapid Vienna 1 : 0
29.09. 22:05 Austria Vienna Plzen 0 : 0
29.09. 22:05 Dundalk M. Tel Aviv 1 : 0
29.09. 22:05 Fenerbahçe Feyenoord 1 : 0
29.09. 22:05 Genk Sassuolo 3 : 1
29.09. 22:05 Manchester Utd Zorya 1 : 0
29.09. 22:05 Olympiakos APOEL 0 : 1
29.09. 22:05 St. Etienne Anderlecht 1 : 1
29.09. 22:05 Zenit Petersburg Alkmaar 5 : 0
29.09. 20:00 Ajax St. Liege 1 : 0
29.09. 20:00 Celta Vigo Panathinaikos 2 : 0
29.09. 20:00 Fiorentina Qarabag  5 : 1
29.09. 20:00 Gent Konyaspor 2 : 0
29.09. 20:00 H. Beer Sheva Southampton 0 : 0
29.09. 20:00 Krasnodar Nice 5 : 2
29.09. 20:00 Liberec PAOK 1 : 2
29.09. 20:00 Schalke Salzburg 3 : 1
29.09. 20:00 Shakhtar  Braga 2 : 0
29.09. 20:00 Sparta Prag Inter  3 : 1
29.09. 20:00 Steaua Bucuresti Villarreal 1 : 1
29.09. 20:00 Zurich Osmanlıspor 2 : 1
29.09. 18:00 FC Astana Young Boys 0 : 0
29.09. 18:00 Gabala Mainz 2 : 3
1. Maç Günü
15.09. 22:05 Braga Gent 1 : 1
15.09. 22:05 Inter H. Beer Sheva 0 : 2
15.09. 22:05 Konyaspor Shakhtar 0 : 1
15.09. 22:05 Nice Schalke 0 : 1
15.09. 22:05 Osmanlıspor Steaua Bucuresti  2 : 0
15.09. 22:05 Panathinaikos  Ajax  1 : 2
15.09. 22:05 PAOK Fiorentina 0 : 0
15.09. 22:05 Salzburg Krasnodar  0 : 1
15.09. 22:05 Southampton Sparta Prag 3 : 0
15.09. 22:05 St. Liege Celta Vigo 1 : 1
15.09. 22:05 Villarreal Zurich 2 : 1
15.09. 20:00 Alkmaar Dundalk  1 : 1
15.09. 20:00 Anderlecht Gabala 3 : 1
15.09. 20:00 APOEL FC Astana 2 : 1
15.09. 20:00 Astra Austria Vienna  2 : 3
15.09. 20:00 Feyenoord Manchester Utd 1 : 0
15.09. 20:00 M. Tel Aviv  Zenit Petersburg 3 : 4
15.09. 20:00 Mainz St. Etienne 1 : 1
15.09. 20:00 Plzen AS Roma 1 : 1
15.09. 20:00 Rapid Vienna Genk 3 : 2
15.09. 20:00 Sassuolo Ath. Bilbao 3 : 0
15.09. 20:00 Young Boys Olympiakos 0 : 1
15.09. 20:00 Zorya Fenerbahçe 1 : 1
15.09. 18:00 Qarabag Liberec 2 : 2
EşleşmelerAVRUPA: Avrupa Ligi - Elemeler
Final
25.08. 22:05 Rapid Vienna (Aut)  Trencin (Svk)  0 : 2
25.08. 22:00 Shakhtar (Ukr)  Başakşehir (Tur) 2 : 0
25.08. 21:45 Olympiakos (Gre)  Arouca (Por) 2 : 1
(0 : 1)
25.08. 21:45 St. Etienne (Fra)   B. Jerusalem (Isr) 0 : 0
25.08. 21:45 West Ham (Eng) Astra (Rou)  0 : 1
25.08. 21:30 Crvena zvezda (Srb) Sassuolo (Ita)  1 : 1
25.08. 21:30 Hajduk Split (Cro) M. Tel Aviv (Isr)  2 : 2
(2 : 1)
25.08. 21:15 Maribor (Slo) Gabala (Aze)   1 : 0
25.08. 21:00 Alkmaar (Ned)  Vojvodina (Srb) 0 : 0
25.08. 21:00 Anderlecht (Bel)  Slavia Prag (Cze) 3 : 0
25.08. 21:00 BATE (Blr)  FC Astana (Kaz)  2 : 2
25.08. 21:00 Genk (Bel)  Lok. Zagreb (Cro) 2 : 0
25.08. 21:00 Osmanlıspor (Tur)  Midtjylland (Den) 2 : 0
25.08. 21:00 PAOK (Gre)  Din. Tbilisi (Geo) 2 : 0
25.08. 21:00 Shkendija (Mac) Gent (Bel)  0 : 4
25.08. 21:00 Sparta Prag (Cze)  Sonderjyske (Den) 3 : 2
25.08. 20:30 Partizani (Alb) Krasnodar (Rus)  0 : 0
25.08. 20:00 Brondby (Den) Panathinaikos (Gre)  1 : 1
25.08. 20:00 Grasshoppers (Sui) Fenerbahçe (Tur)  0 : 2
25.08. 20:00 Liberec (Cze)  AEK Larnaca (Cyp)  3 : 0
25.08. 20:00 Rosenborg (Nor) Austria Vienna (Aut)  1 : 2
25.08. 19:30 Qarabag (Aze)  Göteborg (Swe) 3 : 0
18.08. 22:05 Trencin (Svk) Rapid Vienna (Aut) 0 : 4
18.08. 22:00 Arouca (Por) Olympiakos (Gre) 0 : 1
18.08. 21:45 Sassuolo (Ita) Crvena zvezda (Srb) 3 : 0
18.08. 21:30 Gent (Bel) Shkendija (Mac) 2 : 1
18.08. 21:15 Astra (Rou) West Ham (Eng) 1 : 1
18.08. 21:00 Fenerbahçe (Tur) Grasshoppers (Sui) 3 : 0
18.08. 21:00 Lok. Zagreb (Cro) Genk (Bel) 2 : 2
18.08. 21:00 Panathinaikos (Gre) Brondby (Den)  3 : 0
18.08. 21:00 Vojvodina (Srb) Alkmaar (Ned) 0 : 3
18.08. 20:30 Başakşehir (Tur) Shakhtar (Ukr) 1 : 2
18.08. 20:00 AEK Larnaca (Cyp)  Liberec (Cze) 0 : 1
18.08. 20:00 Austria Vienna (Aut) Rosenborg (Nor) 2 : 1
18.08. 20:00 Gabala (Aze) Maribor (Slo) 3 : 1
18.08. 20:00 Göteborg (Swe) Qarabag (Aze) 1 : 0
18.08. 20:00 M. Tel Aviv (Isr) Hajduk Split (Cro) 2 : 1
18.08. 20:00 Slavia Prag (Cze) Anderlecht (Bel) 0 : 3
18.08. 19:30 Krasnodar (Rus) Partizani (Alb) 4 : 0
18.08. 19:30 Midtjylland (Den) Osmanlıspor (Tur) 0 : 1
18.08. 19:15 Sonderjyske (Den) Sparta Prag (Cze) 0 : 0
18.08. 19:00 Din. Tbilisi (Geo) PAOK (Gre) 0 : 3
18.08. 17:00 FC Astana (Kaz) BATE (Blr) 2 : 0
17.08. 19:00 B. Jerusalem (Isr) St. Etienne (Fra) 1 : 2
Yarı finaller
04.08. 22:05 Rapid Vienna (Aut)  Zhodino (Blr) 3 : 0
04.08. 22:00 Rio Ave (Por)  Slavia Prag (Cze)  1 : 1
04.08. 21:45 Cork City (Irl) Genk (Bel)  1 : 2
04.08. 21:45 West Ham (Eng)  Domzale (Slo) 3 : 0
04.08. 21:30 Hajduk Split (Cro)  Oleksandriya (Ukr) 3 : 1
04.08. 21:30 Sassuolo (Ita)  Luzern (Sui)  3 : 0
04.08. 21:15 Brondby (Den)  Hertha (Ger) 3 : 1
04.08. 21:15 FC Viitorul (Rou) Gent (Bel)  0 : 0
04.08. 21:15 Maribor (Slo)  Aberdeen (Sco)  1 : 0
04.08. 21:15 Rijeka (Cro) Başakşehir (Tur)  2 : 2
04.08. 21:00 AEK (Gre) St. Etienne (Fra)  0 : 1
04.08. 20:45 Din. Minsk (Blr)  Vojvodina (Srb)  0 : 2
04.08. 20:30 M. Tel Aviv (Isr)  Pandurii (Rou) 2 : 1
04.08. 20:15 Sonderjyske (Den)  Zaglebie (Pol) 1 : 1
04.08. 20:00 AIK Stockholm (Swe) Panathinaikos (Gre)  0 : 2
04.08. 20:00 Apollon (Cyp) Grasshoppers (Sui)  3 : 3
(2 : 1)
04.08. 20:00 Arouca (Por)  Heracles (Ned) 0 : 0
04.08. 20:00 B. Jerusalem (Isr)  Jelgava (Lat) 3 : 0
04.08. 20:00 Gabala (Aze)  Lille (Fra) 1 : 0
04.08. 20:00 Giannina (Gre) Alkmaar (Ned)  1 : 2
04.08. 20:00 Mlada Boleslav (Cze) Shkendija (Mac)  1 : 0
04.08. 20:00 Vorskla (Ukr) Lok. Zagreb (Cro)  2 : 3
04.08. 19:30 Krasnodar (Rus)  Birkirkara (Mlt) 3 : 1
04.08. 19:30 Sp. Moscow (Rus) AEK Larnaca (Cyp)  0 : 1
04.08. 19:30 Trnava (Svk) Austria Vienna (Aut)  0 : 2
(0 : 1)
04.08. 19:00 HJK (Fin) Göteborg (Swe)  0 : 2
04.08. 19:00 Kalju (Est) Osmanlıspor (Tur)  0 : 2
04.08. 19:00 Midtjylland (Den)  Videoton (Hun)  1 : 1
(0 : 1)
03.08. 19:00 Liberec (Cze)  Admira (Aut) 2 : 0
28.07. 22:05 Admira (Aut)  Liberec (Cze) 1 : 2
28.07. 22:00 St. Etienne (Fra) AEK (Gre) 0 : 0
28.07. 21:45 Aberdeen (Sco) Maribor (Slo) 1 : 1
28.07. 21:45 Alkmaar (Ned) Giannina (Gre) 1 : 0
28.07. 21:45 Domzale (Slo) West Ham (Eng) 2 : 1
28.07. 21:30 Gent (Bel) FC Viitorul (Rou) 5 : 0
28.07. 21:30 Videoton (Hun) Midtjylland (Den) 0 : 1
28.07. 21:15 Hertha (Ger) Brondby (Den) 1 : 0
28.07. 21:00 Genk (Bel) Cork City (Irl) 1 : 0
28.07. 21:00 Osmanlıspor (Tur) Kalju (Est) 1 : 0
28.07. 21:00 Panathinaikos (Gre) AIK Stockholm (Swe) 1 : 0
28.07. 21:00 Pandurii (Rou) M. Tel Aviv (Isr) 1 : 3
28.07. 21:00 Shkendija (Mac) Mlada Boleslav (Cze)  2 : 0
28.07. 21:00 Vojvodina (Srb) Din. Minsk (Blr) 1 : 1
28.07. 20:45 Grasshoppers (Sui) Apollon (Cyp)  2 : 1
28.07. 20:45 Luzern (Sui) Sassuolo (Ita) 1 : 1
28.07. 20:30 Başakşehir (Tur) Rijeka (Cro) 0 : 0
28.07. 20:30 Birkirkara (Mlt)  Krasnodar (Rus) 0 : 3
28.07. 20:00 Austria Vienna (Aut) Trnava (Svk) 0 : 1
28.07. 20:00 Göteborg (Swe) HJK (Fin) 1 : 2
28.07. 20:00 Jelgava (Lat) B. Jerusalem (Isr) 1 : 1
28.07. 20:00 Lille (Fra) Gabala (Aze) 1 : 1
28.07. 20:00 Lok. Zagreb (Cro) Vorskla (Ukr) 0 : 0
28.07. 20:00 Slavia Prag (Cze) Rio Ave (Por) 0 : 0
28.07. 20:00 Zaglebie (Pol) Sonderjyske (Den) 1 : 2
28.07. 20:00 Zhodino (Blr) Rapid Vienna (Aut) 0 : 0
28.07. 19:45 Heracles (Ned) Arouca (Por) 1 : 1
28.07. 19:30 Oleksandriya (Ukr) Hajduk Split (Cro) 0 : 3
28.07. 18:00 AEK Larnaca (Cyp) Sp. Moscow (Rus) 1 : 1
Çeyrek finaller
21.07. 22:05 Zaglebie (Pol)  Partizan (Srb) 1 : 0
(0 : 0)
21.07. 22:00 Hearts (Sco) Birkirkara (Mlt)  1 : 2
21.07. 21:45 Buducnost (Mne) Genk (Bel)   2 : 1
(2 : 0)
21.07. 21:45 Cork City (Irl)  Hacken (Swe) 1 : 0
21.07. 21:45 St. Patricks (Irl) Din. Minsk (Blr)   0 : 1
21.07. 21:30 Cukaricki (Srb) Videoton (Hun)  1 : 1
21.07. 21:30 Domzale (Slo)  Soligorsk (Blr) 2 : 1
21.07. 21:30 Hajduk Split (Cro)  CSM Iasi (Rou) 2 : 1
21.07. 21:15 Trnava (Svk)  Shirak (Arm) 2 : 0
21.07. 21:00 Brondby (Den)  Hibernian (Sco) 1 : 1
(0 : 1)
21.07. 21:00 Osmanlıspor (Tur)  Zimbru (Mda) 5 : 0
21.07. 21:00 Shkendija (Mac)  Neftci Baku (Aze)  1 : 0
21.07. 20:45 Connah's Q. (Wal) Vojvodina (Srb)  1 : 2
21.07. 20:30 Kukesi (Alb) Austria Vienna (Aut)  1 : 4
21.07. 20:00 AEK Larnaca (Cyp)  Cliftonville (Nir)  2 : 0
21.07. 20:00 Europa FC (Gib) AIK Stockholm (Swe)  0 : 1
21.07. 20:00 Gabala (Aze)  MTK Budapest (Hun) 2 : 0
21.07. 20:00 Göteborg (Swe)  Piast (Pol) 0 : 0
21.07. 20:00 Grasshoppers (Sui)  KR Reykjavik (Ice) 2 : 1
21.07. 20:00 Levski (Bul) Maribor (Slo)  1 : 1
21.07. 20:00 M. Tel Aviv (Isr)  K. Almaty (Kaz) 2 : 1
21.07. 20:00 Odd (Nor) Giannina (Gre)  3 : 1
(3 : 0)
21.07. 20:00 Slavia Prag (Cze)  Levadia (Est) 2 : 0
21.07. 20:00 Strömsgodset (Nor) Sonderjyske (Den)  2 : 2
(2 : 1)
21.07. 20:00 Vaduz (Lie) Midtjylland (Den)   2 : 2
21.07. 19:30 Omonia (Cyp) B. Jerusalem (Isr)  3 : 2
21.07. 19:00 HJK (Fin)  Beroe (Bul) 1 : 0
21.07. 19:00 Kalju (Est)  M. Haifa (Isr) 2 : 1
(1 : 1)
21.07. 19:00 Lok. Zagreb (Cro)  Rovaniemi (Fin)  3 : 0
21.07. 19:00 Zhodino (Blr)  Debrecen (Hun) 1 : 0
1/8 Finaller
21.07. 18:30 Jelgava (Lat)                                                   Slovan Bratislava (Svk) 3 : 0
Çeyrek finaller
21.07. 18:00               Ventspils (Lat) Aberdeen (Sco)  0 : 1
20.07. 19:00 Kapaz (Aze) Admira (Aut)  0 : 2
14.07. 22:15 KR Reykjavik (Ice) Grasshoppers (Sui) 3 : 3
14.07. 22:05 Austria Vienna (Aut) Kukesi (Alb) 1 : 0
14.07. 21:45 Aberdeen (Sco) Ventspils (Lat) 3 : 0
14.07. 21:45 Cliftonville (Nir) AEK Larnaca (Cyp) 2 : 3
14.07. 21:45 Hibernian (Sco) Brondby (Den) 0 : 1
14.07. 21:45 Piast (Pol) Göteborg (Swe) 0 : 3
14.07. 21:30 Birkirkara (Mlt) Hearts (Sco) 0 : 0
14.07. 21:30 MTK Budapest (Hun) Gabala (Aze) 1 : 2
14.07. 21:30 Videoton (Hun)  Cukaricki (Srb) 2 : 0
14.07. 21:15 Partizan (Srb) Zaglebie (Pol)  0 : 0
1/8 Finaller
14.07. 21:15 Slovan Bratislava (Svk) Jelgava (Lat) 0 : 0
Çeyrek finaller
14.07. 21:00 CSM Iasi (Rou) Hajduk Split (Cro) 2 : 2
14.07. 21:00 Genk (Bel) Buducnost (Mne) 2 : 0
14.07. 21:00 Giannina (Gre) Odd (Nor) 3 : 0
14.07. 21:00 Maribor (Slo) Levski (Bul) 0 : 0
14.07. 21:00 Vojvodina (Srb) Connah's Q. (Wal) 1 : 0
14.07. 20:30 Beroe (Bul) HJK (Fin) 1 : 1
14.07. 20:30 Soligorsk (Blr) Domzale (Slo) 1 : 1
14.07. 20:00 Admira (Aut) Kapaz (Aze) 1 : 0
14.07. 20:00 AIK Stockholm (Swe) Europa FC (Gib) 1 : 0
14.07. 20:00 B. Jerusalem (Isr) Omonia (Cyp) 1 : 0
14.07. 20:00 Hacken (Swe)  Cork City (Irl) 1 : 1
14.07. 20:00 M. Haifa (Isr) Kalju (Est) 1 : 1
14.07. 20:00 Sonderjyske (Den) Strömsgodset (Nor) 2 : 1
14.07. 20:00 Zimbru (Mda) Osmanlıspor (Tur) 2 : 2
14.07. 19:30 Debrecen (Hun) Zhodino (Blr) 1 : 2
14.07. 19:30 Midtjylland (Den) Vaduz (Lie) 3 : 0
14.07. 19:00 Levadia (Est) Slavia Prag (Cze) 3 : 1
14.07. 19:00 Neftci Baku (Aze) Shkendija (Mac) 0 : 0
14.07. 19:00 Rovaniemi (Fin) Lok. Zagreb (Cro) 1 : 1
14.07. 18:30 Din. Minsk (Blr) St. Patricks (Irl) 1 : 1
14.07. 17:45 K. Almaty (Kaz)  M. Tel Aviv (Isr) 1 : 1
14.07. 16:00 Shirak (Arm) Trnava (Svk) 1 : 1
1/8 Finaller
07.07. 21:45 Cliftonville (Nir)  Differdange (Lux)  2 : 0
07.07. 21:45 Cork City (Irl)  Linfield (Nir) 1 : 1
07.07. 21:45 Glenavon (Nir) KR Reykjavik (Ice)  0 : 6
07.07. 21:30 Folgore (San) AEK Larnaca (Cyp)  1 : 3
07.07. 21:30 Lusitanos (And) Domzale (Slo)  1 : 2
07.07. 21:00 Cracovia (Pol) Shkendija (Mac)  1 : 2
07.07. 21:00 Hibernians (Mlt) Trnava (Svk)  0 : 3
07.07. 21:00 Llandudno (Wal) Göteborg (Swe)  1 : 2
07.07. 21:00 Sileks (Mac) Vaduz (Lie)  1 : 2
07.07. 21:00 Soligorsk (Blr)  Runavik (Fai) 5 : 0
07.07. 21:00 Vikingur (Fai)  Ventspils (Lat)  0 : 2
07.07. 21:00 Vojvodina (Srb)  Bokelj (Mne)  5 : 0
07.07. 20:30 Bala Town (Wal) AIK Stockholm (Swe)  0 : 2
07.07. 20:00 Buducnost (Mne)  Rabotnicki (Mac)  1 : 0
07.07. 20:00 HB Torshavn (Fai) Levadia (Est)  0 : 2
07.07. 20:00 Stabaek (Nor)  Connah's Q. (Wal)   0 : 1
07.07. 20:00 Suduva (Ltu) Midtjylland (Den)  0 : 1
07.07. 20:00 Zaria Balti (Mda) Videoton (Hun)  2 : 0
07.07. 19:45 B. Jerusalem (Isr)  Sloboda (Bih)  1 : 0
07.07. 19:30 Brondby (Den)  Valur (Ice) 6 : 0
07.07. 19:30 Fola (Lux) Aberdeen (Sco)  1 : 0
07.07. 19:30 Gorica (Slo) M. Tel Aviv (Isr)  0 : 1
07.07. 19:30 Omonia (Cyp)  Banants (Arm) 4 : 1
(0 : 1)
07.07. 19:00 Debrecen (Hun)  La Fiorita (San) 2 : 0
07.07. 19:00 HJK (Fin)  Atlantas (Ltu) 1 : 1
07.07. 19:00 Kalju (Est)  Trakai (Ltu) 4 : 1
07.07. 19:00 Lok. Zagreb (Cro)  UE Santa Coloma (And) 4 : 1
07.07. 19:00 Mariehamn (Fin) Odd (Nor)  1 : 1
07.07. 19:00 MTK Budapest (Hun)  Aktobe (Kaz) 2 : 0
07.07. 19:00 Neftci Baku (Aze)  Balzan (Mlt) 1 : 2
07.07. 19:00 Radnik Bijeljina (Bih) Beroe (Bul)  0 : 2
07.07. 19:00 Rovaniemi (Fin)  Shamrock Rovers (Irl) 1 : 1
07.07. 19:00 Spartaks (Lat) Din. Minsk (Blr)  0 : 2
07.07. 19:00 Zaglebie (Pol)  Slavia Sofia (Bul) 3 : 0
07.07. 18:30 Jelgava (Lat)  Breidablik (Ice) 2 : 2
07.07. 18:30 Rudar (Mne) Kukesi (Alb)   0 : 1
07.07. 18:00 Dacia Chisinau (Mda) Kapaz (Aze)  0 : 1
07.07. 18:00 Myjava (Svk) Admira (Aut)  2 : 3
07.07. 18:00 Pyunik (Arm) Europa FC (Gib)  2 : 1
07.07. 18:00 Samtredia (Geo) Gabala (Aze)  2 : 1
07.07. 17:45 K. Almaty (Kaz)  Teuta (Alb) 5 : 0
07.07. 16:00 Shirak (Arm)  Dila Gori (Geo) 2 : 0
(1 : 0)
07.07. 15:00 Ordabasy (Kaz) Cukaricki (Srb)  3 : 3
06.07. 18:45 FCI Tallinn (Est) Hearts (Sco)  2 : 4
05.07. 19:45 Jeunesse Esch (Lux)  St. Patricks (Irl)  2 : 1
05.07. 19:00 Chikhura (Geo) Zimbru (Mda)  2 : 3
05.07. 18:45 Birkirkara (Mlt)  Siroki Brijeg (Bih) 2 : 0
01.07. 00:00 Valur (Ice) Brondby (Den) 1 : 4
30.06. 22:15 Breidablik (Ice) Jelgava (Lat) 2 : 3
30.06. 22:15 KR Reykjavik (Ice) Glenavon (Nir) 2 : 1
30.06. 22:00 Hearts (Sco) FCI Tallinn (Est) 2 : 1
30.06. 22:00 Shamrock Rovers (Irl) Rovaniemi (Fin) 0 : 2
30.06. 22:00 Shkendija (Mac) Cracovia (Pol) 2 : 0
30.06. 21:45 Aberdeen (Sco) Fola (Lux) 3 : 1
30.06. 21:45 Linfield (Nir) Cork City (Irl) 0 : 1
30.06. 21:30 Cukaricki (Srb) Ordabasy (Kaz)  3 : 0
30.06. 21:30 La Fiorita (San) Debrecen (Hun) 0 : 5
30.06. 21:15 Connah's Q. (Wal) Stabaek (Nor) 0 : 0
30.06. 21:15 Trnava (Svk) Hibernians (Mlt) 3 : 0
30.06. 21:00 Domzale (Slo) Lusitanos (And) 3 : 1
30.06. 21:00 Runavik (Fai)  Soligorsk (Blr) 0 : 2
30.06. 21:00 Teuta (Alb) K. Almaty (Kaz) 0 : 1
30.06. 20:30 Beroe (Bul) Radnik Bijeljina (Bih) 0 : 0
30.06. 20:15 M. Tel Aviv (Isr) Gorica (Slo) 3 : 0
30.06. 20:00 AEK Larnaca (Cyp) Folgore (San) 3 : 0
30.06. 20:00 Differdange (Lux) Cliftonville (Nir) 1 : 1
30.06. 20:00 Gabala (Aze) Samtredia (Geo) 5 : 1
30.06. 20:00 Kukesi (Alb) Rudar (Mne) 1 : 1
30.06. 20:00 Midtjylland (Den) Suduva (Ltu) 1 : 0
30.06. 20:00 Odd (Nor) Mariehamn (Fin) 2 : 0
30.06. 20:00 Siroki Brijeg (Bih) Birkirkara (Mlt) 1 : 1
30.06. 20:00 Vaduz (Lie) Sileks (Mac) 3 : 1
30.06. 20:00 Zimbru (Mda)  Chikhura (Geo)  0 : 1
30.06. 19:30 AIK Stockholm (Swe) Bala Town (Wal) 2 : 0
30.06. 19:30 Europa FC (Gib) Pyunik (Arm)  2 : 0
30.06. 19:30 Göteborg (Swe) Llandudno (Wal) 5 : 0
30.06. 19:30 Slavia Sofia (Bul) Zaglebie (Pol) 1 : 0
30.06. 19:00 Atlantas (Ltu) HJK (Fin) 0 : 2
30.06. 19:00 Balzan (Mlt) Neftci Baku (Aze) 0 : 2
30.06. 19:00 Banants (Arm) Omonia (Cyp) 0 : 1
30.06. 19:00 Din. Minsk (Blr) Spartaks (Lat) 2 : 1
30.06. 19:00 Levadia (Est) HB Torshavn (Fai) 1 : 1
30.06. 19:00 Sloboda (Bih) B. Jerusalem (Isr) 0 : 0
30.06. 19:00 Trakai (Ltu) Kalju (Est) 2 : 1
30.06. 19:00 Videoton (Hun) Zaria Balti (Mda)  3 : 0
30.06. 18:30 Bokelj (Mne) Vojvodina (Srb) 1 : 1
30.06. 18:00 Admira (Aut) Myjava (Svk) 1 : 1
30.06. 18:00 UE Santa Coloma (And) Lok. Zagreb (Cro) 1 : 3
30.06. 18:00 Ventspils (Lat) Vikingur (Fai) 2 : 0
30.06. 17:00 Aktobe (Kaz) MTK Budapest (Hun) 1 : 1
30.06. 17:00 Dila Gori (Geo) Shirak (Arm) 1 : 0
28.06. 21:45 St. Patricks (Irl) Jeunesse Esch (Lux) 1 : 0
28.06. 19:00 Kapaz (Aze) Dacia Chisinau (Mda) 0 : 0
28.06. 19:00 Partizani (Alb) Slovan Bratislava (Svk) 0 : 0
28.06. 19:00 Rabotnicki (Mac) Buducnost (Mne) 1 : 1

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.