Öne Çıkanlar 2016 - 2017 Türkçe Cuma Hutbesi 10.11.2017 100 İlçe Müftüsünün Yeni Görev Yerleri Belli Oldu GIDA BAKANLIĞINDAN İHRAÇ EDİLENLERİN LİSTESİ Kestane

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Maçları ! Hangi Kanalda Saat Kaçta ? 14 - 15 - 16 Mart 2017











ŞAMPİYONLAR LİGİ

 
14/03/17 22:45   Juventus                        Porto  
14/03/17 22:45   Leicester City Sevilla  
15/03/17 22:45   Atletico Madrid Bayer Leverkusen  
15/03/17 22:45   Monaco Manchester City 





2.Tur

1. Maçlar
 
14/02/17 MS   Benfica 1 - 0 Borussia Dortmund  
14/02/17 MS   Paris Saint-Germain 4 - 0 Barcelona  
15/02/17 MS   Bayern München 5 - 1 Arsenal  
15/02/17 MS   Real Madrid 3 - 1 Napoli  
21/02/17 MS   Bayer Leverkusen 2 - 4 Atletico Madrid  
21/02/17 MS   Manchester City 5 - 3 Monaco  
22/02/17 MS  Porto 0 - 2 Juventus  
22/02/17 MS   Sevilla 2 - 1 Leicester City  

2. Maçlar
 
07/03/17 MS  Arsenal 1 - 5 Bayern München  
07/03/17 MS   Napoli 1 - 3 Real Madrid  
08/03/17 MS   Borussia Dortmund 4 - 0 Benfica  
08/03/17 MS   Barcelona 6 - 1 Paris Saint-Germain  
14/03/17 22:45   Juventus v Porto  
14/03/17 22:45   Leicester City v Sevilla  
15/03/17 22:45   Atletico Madrid v Bayer Leverkusen  
15/03/17 22:45   Monaco v Manchester City 



 
 

6. Maç 
 
07.12. 22:45              Club Brugge                           FC Copenhagen                0 : 2
07.12. 22:45 FC Porto Leicester 5 : 0
07.12. 22:45 Juventus Din. Zagreb 2 : 0
07.12. 22:45 Legia Sporting  1 : 0
07.12. 22:45 Leverkusen Monaco 3 : 0
07.12. 22:45 Lyon Sevilla 0 : 0
07.12. 22:45 Real Madrid Dortmund 2 : 2
07.12. 22:45 Tottenham CSKA Moscow 3 : 1
06.12. 22:45 Barcelona Monchengladbach 4 : 0
06.12. 22:45 Basel Arsenal 1 : 4
06.12. 22:45 Bayern Atl. Madrid 1 : 0
06.12. 22:45 Benfica Napoli 1 : 2
06.12. 22:45 Dyn. Kiev Beşiktaş  6 : 0
06.12. 22:45 Manchester City Celtic 1 : 1
06.12. 22:45 PSG Ludogorets 2 : 2
06.12. 22:45 PSV FK Rostov 0 : 0

5. Maç 
 
23.11. 22:45 Arsenal PSG 2 : 2
23.11. 22:45 Atl. Madrid PSV 2 : 0
23.11. 22:45 Celtic Barcelona 0 : 2
23.11. 22:45 Ludogorets Basel 0 : 0
23.11. 22:45 Monchengladbach  Manchester City  1 : 1
23.11. 22:45 Napoli Dyn. Kiev 0 : 0
23.11. 20:45 Beşiktaş Benfica 3 : 3
23.11. 20:00 FK Rostov Bayern 3 : 2
22.11. 22:45 Din. Zagreb Lyon 0 : 1
22.11. 22:45 Dortmund Legia 8 : 4
22.11. 22:45 FC Copenhagen FC Porto 0 : 0
22.11. 22:45 Leicester Club Brugge 2 : 1
22.11. 22:45 Monaco Tottenham 2 : 1
22.11. 22:45 Sevilla  Juventus 1 : 3
22.11. 22:45 Sporting  Real Madrid 1 : 2
22.11. 20:00 CSKA Moscow Leverkusen 1 : 1

4. Maç 
 
02.11. 22:45 Dortmund Sporting 1 : 0
02.11. 22:45 FC Copenhagen Leicester 0 : 0
02.11. 22:45 FC Porto Club Brugge 1 : 0
02.11. 22:45 Juventus Lyon 1 : 1
02.11. 22:45 Legia Real Madrid 3 : 3
02.11. 22:45 Monaco CSKA Moscow 3 : 0
02.11. 22:45 Sevilla Din. Zagreb  4 : 0
02.11. 22:45 Tottenham Leverkusen 0 : 1
01.11. 22:45 Atl. Madrid FK Rostov 2 : 1
01.11. 22:45 Basel  PSG 1 : 2
01.11. 22:45 Benfica Dyn. Kiev 1 : 0
01.11. 22:45 Ludogorets Arsenal 2 : 3
01.11. 22:45 Manchester City Barcelona 3 : 1
01.11. 22:45 Monchengladbach  Celtic 1 : 1
01.11. 22:45 PSV Bayern 1 : 2
01.11. 20:45 Beşiktaş Napoli 1 : 1

3. Maç 
 
19.10. 21:45 Arsenal Ludogorets 6 : 0
19.10. 21:45 Barcelona  Manchester City  4 : 0
19.10. 21:45 Bayern PSV 4 : 1
19.10. 21:45 Celtic Monchengladbach 0 : 2
19.10. 21:45 Dyn. Kiev Benfica 0 : 2
19.10. 21:45 FK Rostov Atl. Madrid 0 : 1
19.10. 21:45 Napoli Beşiktaş 2 : 3
19.10. 21:45 PSG Basel 3 : 0
18.10. 21:45 Club Brugge FC Porto 1 : 2
18.10. 21:45 CSKA Moscow Monaco 1 : 1
18.10. 21:45 Din. Zagreb Sevilla 0 : 1
18.10. 21:45 Leicester FC Copenhagen 1 : 0
18.10. 21:45 Leverkusen Tottenham 0 : 0
18.10. 21:45 Lyon Juventus  0 : 1
18.10. 21:45 Real Madrid Legia 5 : 1
18.10. 21:45 Sporting Dortmund 1 : 2

2. Maç 
 
28.09. 21:45 Arsenal Basel 2 : 0
28.09. 21:45 Atl. Madrid Bayern 1 : 0
28.09. 21:45 Beşiktaş Dyn. Kiev 1 : 1
28.09. 21:45 Celtic Manchester City 3 : 3
28.09. 21:45 FK Rostov PSV 2 : 2
28.09. 21:45 Ludogorets PSG 1 : 3
28.09. 21:45 Monchengladbach Barcelona 1 : 2
28.09. 21:45 Napoli Benfica 4 : 2
27.09. 21:45 CSKA Moscow Tottenham 0 : 1
27.09. 21:45 Din. Zagreb Juventus 0 : 4
27.09. 21:45 Dortmund Real Madrid 2 : 2
27.09. 21:45 FC Copenhagen Club Brugge 4 : 0
27.09. 21:45 Leicester FC Porto 1 : 0
27.09. 21:45 Monaco Leverkusen 1 : 1
27.09. 21:45 Sevilla Lyon 1 : 0
27.09. 21:45 Sporting Legia 2 : 0

1. Maç 
 
14.09. 21:45 Club Brugge Leicester 0 : 3
14.09. 21:45 FC Porto FC Copenhagen  1 : 1
14.09. 21:45 Juventus Sevilla 0 : 0
14.09. 21:45 Legia Dortmund 0 : 6
14.09. 21:45 Leverkusen CSKA Moscow 2 : 2
14.09. 21:45 Lyon Din. Zagreb 3 : 0
14.09. 21:45 Manchester City Monchengladbach 4 : 0
14.09. 21:45 Real Madrid Sporting 2 : 1
14.09. 21:45 Tottenham Monaco 1 : 2
13.09. 21:45 Barcelona Celtic 7 : 0
13.09. 21:45 Basel Ludogorets 1 : 1
13.09. 21:45 Bayern FK Rostov 5 : 0
13.09. 21:45 Benfica Beşiktaş 1 : 1
13.09. 21:45 Dyn. Kiev  Napoli 1 : 2
13.09. 21:45 PSG  Arsenal  1 : 1










AVRUPA LİGİ


 9 mart 2017
Schalke 04 1 - 1 Borussia M’gladbach
Lyon 4 - 2 AS Roma
Olimpiakos 1 - 1 Beşiktaş
Celta de Vigo 2 - 1 FC Krasnodar
AA Gent 2 - 5 Racing Genk
FC Kopenhag 2 - 1 Ajax
APOEL Nicosia 0 - 1 Anderlecht
FC Rostov 1 - 1 Manchester United
16 mart 2017 PERŞEMBE
Racing Genk 21:00
İlk karşılaşma sonucu
5 - 2
AA Gent
FC Krasnodar 21:00
İlk karşılaşma sonucu
1 - 2
Celta de Vigo
Beşiktaş 21:00 TRT-1 
İlk karşılaşma sonucu
1 - 1
Olimpiakos
Ajax 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 2
FC Kopenhag
Anderlecht 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 0
APOEL Nicosia
Manchester United 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 1
FC Rostov
AS Roma 23:05
İlk karşılaşma sonucu
2 - 4
Lyon
Borussia M’gladbach 23:05
İlk karşılaşma sonucu
1 - 1
Schalke 04
 





 
1/16 Finaller
 
23.02. 23:05          FC Copenhagen              Ludogorets                         0 : 0
23.02. 23:05 Fiorentina Monchengladbach  2 : 4
23.02. 23:05 Genk  Astra 1 : 0
23.02. 23:05 Lyon  Alkmaar 7 : 1
23.02. 23:05 Shakhtar Celta Vigo  0 : 2
(0 : 1)
23.02. 23:05 Sparta Prag  FK Rostov  1 : 1
23.02. 23:05 Tottenham  Gent  2 : 2
23.02. 21:00 Ajax  Legia 1 : 0
23.02. 21:00 APOEL   Ath. Bilbao  2 : 0
23.02. 21:00 AS Roma   Villarreal 0 : 1
23.02. 21:00 Beşiktaş  H. Beer Sheva 2 : 1
23.02. 21:00 Zenit Petersburg Anderlecht  3 : 1
23.02. 19:00 Osmanlıspor Olympiakos  0 : 3
22.02. 20:00 Fenerbahçe Krasnodar  1 : 1
22.02. 20:00 Schalke  PAOK 1 : 1
22.02. 20:00 St. Etienne Manchester Utd   0 : 1
16.02. 23:05 Anderlecht Zenit Petersburg 2 : 0
16.02. 23:05 Ath. Bilbao APOEL 3 : 2
16.02. 23:05 H. Beer Sheva Beşiktaş 1 : 3
16.02. 23:05 Legia Ajax  0 : 0
16.02. 23:05 Manchester Utd St. Etienne 3 : 0
16.02. 23:05 PAOK Schalke 0 : 3
16.02. 23:05 Villarreal AS Roma 0 : 4
16.02. 21:00 Alkmaar Lyon 1 : 4
16.02. 21:00 Astra Genk 2 : 2
16.02. 21:00 Celta Vigo Shakhtar 0 : 1
16.02. 21:00 FK Rostov Sparta Prag  4 : 0
16.02. 21:00 Gent Tottenham 1 : 0
16.02. 21:00 Ludogorets FC Copenhagen  1 : 2
16.02. 21:00 Monchengladbach Fiorentina 0 : 1
16.02. 21:00 Olympiakos  Osmanlıspor 0 : 0
16.02. 19:00 Krasnodar Fenerbahçe 1 : 0


 


6. Maç 

 
09.12. 14:30            Sassuolo Genk 0 : 2
08.12. 23:05 Inter Sparta Prag 2 : 1
08.12. 23:05 Nice Krasnodar  2 : 1
08.12. 23:05 Panathinaikos Celta Vigo 0 : 2
08.12. 23:05 Salzburg Schalke 2 : 0
08.12. 23:05 Southampton H. Beer Sheva 1 : 1
08.12. 23:05 St. Liege Ajax 1 : 1
08.12. 21:00 Alkmaar Zenit Petersburg 3 : 2
08.12. 21:00 Anderlecht St. Etienne 2 : 3
08.12. 21:00 APOEL Olympiakos 2 : 0
08.12. 21:00 Astra AS Roma 0 : 0
08.12. 21:00 Feyenoord Fenerbahçe 0 : 1
08.12. 21:00 M. Tel Aviv Dundalk 2 : 1
08.12. 21:00 Mainz Gabala 2 : 0
08.12. 21:00 Plzen  Austria Vienna 3 : 2
08.12. 21:00 Rapid Vienna Ath. Bilbao 1 : 1
08.12. 21:00 Young Boys FC Astana 3 : 0
08.12. 21:00 Zorya Manchester Utd 0 : 2
08.12. 19:00 Braga Shakhtar 2 : 4
08.12. 19:00 Konyaspor Gent 0 : 1
08.12. 19:00 Osmanlıspor Zurich 2 : 0
08.12. 19:00 PAOK Liberec 2 : 0
08.12. 19:00 Qarabag Fiorentina  1 : 2
08.12. 19:00 Villarreal Steaua Bucuresti  2 : 1


5. Maç 

 
24.11. 23:05 AS Roma                                    Plzen 4 : 1
24.11. 23:05 Ath. Bilbao Sassuolo 3 : 2
24.11. 23:05 Austria Vienna  Astra 1 : 2
24.11. 23:05 Dundalk Alkmaar 0 : 1
24.11. 23:05 Genk Rapid Vienna 1 : 0
24.11. 23:05 Manchester Utd Feyenoord 4 : 0
24.11. 23:05 Olympiakos Young Boys 1 : 1
24.11. 23:05 St. Etienne Mainz 0 : 0
24.11. 21:00 Ajax Panathinaikos 2 : 0
24.11. 21:00 Celta Vigo  St. Liege 1 : 1
24.11. 21:00 Fiorentina PAOK 2 : 3
24.11. 21:00 Gent Braga 2 : 2
24.11. 21:00 H. Beer Sheva Inter  3 : 2
24.11. 21:00 Krasnodar Salzburg 1 : 1
24.11. 21:00 Liberec Qarabag 3 : 0
24.11. 21:00 Schalke  Nice 2 : 0
24.11. 21:00 Shakhtar Konyaspor 4 : 0
24.11. 21:00 Sparta Prag Southampton 1 : 0
24.11. 21:00 Steaua Bucuresti Osmanlıspor 2 : 1
24.11. 21:00 Zurich Villarreal 1 : 1
24.11. 19:00 FC Astana APOEL  2 : 1
24.11. 19:00 Fenerbahçe Zorya  2 : 0
24.11. 19:00 Gabala  Anderlecht 1 : 3
24.11. 19:00 Zenit Petersburg M. Tel Aviv 2 : 0


4. Maç 

 
03.11. 23:05 Ajax Celta Vigo 3 : 2
03.11. 23:05 Braga  Konyaspor  3 : 1
03.11. 23:05 Fiorentina Liberec 3 : 0
03.11. 23:05 Gent Shakhtar 3 : 5
03.11. 23:05 Nice Salzburg 0 : 2
03.11. 23:05 Panathinaikos  St. Liege 0 : 3
03.11. 23:05 PAOK Qarabag 0 : 1
03.11. 23:05 Schalke Krasnodar 2 : 0
03.11. 23:05 Southampton Inter 2 : 1
03.11. 23:05 Sparta Prag H. Beer Sheva 2 : 0
03.11. 23:05 Villarreal Osmanlıspor 1 : 2
03.11. 23:05 Zurich Steaua Bucuresti 0 : 0
03.11. 21:00 Anderlecht Mainz 6 : 1
03.11. 21:00 APOEL Young Boys  1 : 0
03.11. 21:00 Astra Plzen 1 : 1
03.11. 21:00 Ath. Bilbao Genk 5 : 3
03.11. 21:00 Austria Vienna AS Roma 2 : 4
03.11. 21:00 Fenerbahçe Manchester Utd 2 : 1
03.11. 21:00 Gabala St. Etienne 1 : 2
03.11. 21:00 M. Tel Aviv Alkmaar 0 : 0
03.11. 21:00 Sassuolo Rapid Vienna 2 : 2
03.11. 21:00 Zenit Petersburg Dundalk 2 : 1
03.11. 21:00 Zorya Feyenoord  1 : 1
03.11. 19:00 FC Astana Olympiakos 1 : 1


3. Maç 

 
20.10. 22:05 Alkmaar M. Tel Aviv 1 : 2
20.10. 22:05 AS Roma Austria Vienna 3 : 3
20.10. 22:05 Dundalk Zenit Petersburg 1 : 2
20.10. 22:05 Feyenoord Zorya 1 : 0
20.10. 22:05 Genk Ath. Bilbao 2 : 0
20.10. 22:05 Mainz Anderlecht 1 : 1
20.10. 22:05 Manchester Utd Fenerbahçe 4 : 1
20.10. 22:05 Olympiakos FC Astana  4 : 1
20.10. 22:05 Plzen Astra 1 : 2
20.10. 22:05 Rapid Vienna Sassuolo 1 : 1
20.10. 22:05 St. Etienne Gabala 1 : 0
20.10. 22:05 Young Boys APOEL 3 : 1
20.10. 20:00 Celta Vigo Ajax 2 : 2
20.10. 20:00 H. Beer Sheva Sparta Prag 0 : 1
20.10. 20:00 Inter  Southampton 1 : 0
20.10. 20:00 Konyaspor Braga 1 : 1
20.10. 20:00 Krasnodar Schalke 0 : 1
20.10. 20:00 Liberec  Fiorentina 1 : 3
20.10. 20:00 Osmanlıspor  Villarreal 2 : 2
20.10. 20:00 Qarabag PAOK 2 : 0
20.10. 20:00 Salzburg Nice 0 : 1
20.10. 20:00 Shakhtar Gent 5 : 0
20.10. 20:00 St. Liege Panathinaikos 2 : 2
20.10. 20:00 Steaua Bucuresti Zurich 1 : 1



 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.