Öne Çıkanlar kar tatili EYOF 2017 Erzurum Sonuçları Puan Durumu 15 Temmuz Şehitleri İçin 81 İlde Hatim Kampanyası Başlattı 31 Mart 2017 Türkiye Geneli Haftanın Hutbesi ! Cuma Hutbesi 31.03.2017

3.LİG 3.Grup ! 27.Hafta Maç Sonuçları , Puan Durumu , 28.Hafta Maçları ve Fikstür






TFF 3.LİG 3.GRUP 28. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
25.03. 15:00    Afjet Afyonspor                    Bayrampaşa                               3 : 0
25.03. 15:00 Ankara Adliyespor Maltepespor 1 : 1
25.03. 15:00 Bergama Bld. Muğlaspor  4 : 1
25.03. 15:00 Darıca Gençlerbirliği  Orhangazispor 3 : 0
25.03. 15:00 Düzyurtspor  12 Bingol 1 : 2
25.03. 15:00 Payasspor Diyarbakirspor 0 : 0
25.03. 15:00 Sakaryaspor Orduspor 5 : 0
25.03. 15:00 Sultanbeyli Tarsus 1 : 2
25.03. 13:30 Denizli BB Elaziz Belediyespor Kulubu 0 : 2





 
Takım                                             O    G    B    M    G             P Form
1. Afjet Afyonspor 28 19 7 2 54:22 64       
2. Sakaryaspor 28 17 6 5 55:22 57       
3. Darıca Gençlerbirliği 28 17 5 6 43:21 56       
4. Diyarbakirspor 28 15 6 7 48:32 51       
5. Bayrampaşa 28 11 10 7 41:32 43       
6. Düzyurtspor 28 12 7 9 36:28 43       
7. Elaziz Belediyespor Kulubu 28 11 9 8 40:32 42       
8. Tarsus 28 11 8 9 46:41 41       
9. Muğlaspor 28 10 8 10 35:39 38       
10. Orhangazispor 28 9 5 14 32:36 32       
11. Payasspor 28 7 11 10 25:31 32       
12. Ankara Adliyespor 28 9 5 14 31:42 32       
13. Sultanbeyli 28 7 9 12 29:39 30       
14. Bergama Bld. 28 7 8 13 26:38 29       
15. 12 Bingol 28 7 8 13 25:39 29       
16. Maltepespor 28 6 7 15 16:41 25       
17. Denizli BB 28 3 9 16 19:42 18       
18. Orduspor 28 6 8 14 30:54 17       
  • Orduspor: -9 Puan (Federasyon kararı)






TFF 3.LİG 3.GRUP 27. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
19.03. 15:00         Bayrampaşa                                       Düzyurtspor                   0 : 0
19.03. 15:00 Denizli BB Darıca Gençlerbirliği 0 : 0
19.03. 15:00 Muğlaspor Ankara Adliyespor 3 : 1
19.03. 15:00 Orhangazispor Sakaryaspor 0 : 3
19.03. 15:00 Tarsus Afjet Afyonspor 1 : 3
19.03. 14:30 12 Bingol Bergama Bld. 0 : 1
19.03. 14:30 Orduspor Payasspor 0 : 0
18.03. 14:30 Diyarbakirspor Sultanbeyli 4 : 1
17.03. 14:30 Elaziz Belediyespor Kulubu Maltepespor 5 : 1
 















TFF 3.LİG 3.GRUP 26. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
10.03. 15:00    Afjet Afyonspor                  Diyarbakirspor                         2 : 0
10.03. 15:00 Ankara Adliyespor 12 Bingol 1 : 0
10.03. 15:00 Bergama Bld. Bayrampaşa  1 : 1
10.03. 15:00 Darıca Gençlerbirliği  Elaziz Belediyespor Kulubu 3 : 0
10.03. 15:00 Maltepespor Muğlaspor 0 : 1
10.03. 15:00 Sakaryaspor Denizli BB 4 : 1
10.03. 14:30 Düzyurtspor Tarsus 1 : 1
10.03. 14:30 Payasspor  Orhangazispor 0 : 0
10.03. 14:00 Sultanbeyli Orduspor  4 : 0










TFF 3.LİG 3.GRUP 25. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.03. 14:30        Bayrampaşa                               Ankara Adliyespor    0 : 0
05.03. 14:30 Darıca Gençlerbirliği Sakaryaspor  2 : 3
05.03. 14:30 Denizli BB Payasspor 1 : 1
05.03. 14:30 Orhangazispor Sultanbeyli 0 : 1
05.03. 14:30 Tarsus Bergama Bld. 1 : 1
05.03. 14:00 Diyarbakirspor Düzyurtspor 2 : 0
05.03. 14:00 Orduspor  Afjet Afyonspor 0 : 0
05.03. 13:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Muğlaspor 1 : 1
04.03. 14:00 12 Bingol Maltepespor 1 : 0





TFF 3.LİG 3.GRUP 24.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
26.02. 13:30        Afjet Afyonspor              Orhangazispor                               4 : 1
26.02. 13:30 Ankara Adliyespor Tarsus 1 : 1
26.02. 13:30 Bergama Bld. Diyarbakirspor 1 : 4
26.02. 13:30 Maltepespor Bayrampaşa 1 : 3
26.02. 13:30 Muğlaspor 12 Bingol 2 : 0
26.02. 13:30 Sakaryaspor Elaziz Belediyespor Kulubu  4 : 0
26.02. 13:30 Sultanbeyli Denizli BB 1 : 1
26.02. 13:00 Payasspor Darıca Gençlerbirliği 0 : 2
25.02. 13:00 Düzyurtspor Orduspor 2 : 0





TFF 3.LİG 3.GRUP 23.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
19.02. 13:30    Darıca Gençlerbirliği    Sultanbeyli                        2 : 1
19.02. 13:30 Denizli BB Afjet Afyonspor 1 : 1
19.02. 13:30 Orhangazispor Düzyurtspor 0 : 1
19.02. 13:30 Sakaryaspor Payasspor 2 : 0
19.02. 13:30 Tarsus Maltepespor  2 : 3
19.02. 13:00 Bayrampaşa Muğlaspor 1 : 1
19.02. 13:00 Diyarbakirspor Ankara Adliyespor 2 : 1
19.02. 13:00 Orduspor  Bergama Bld. 1 : 1





TFF 3.LİG 3.GRUP 22. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
12.02. 13:30    Afjet Afyonspor                  Darıca Gençlerbirliği                       1 : 0
12.02. 13:30 Ankara Adliyespor Orduspor 2 : 1
12.02. 13:30 Bergama Bld. Orhangazispor 0 : 2
12.02. 13:30 Maltepespor Diyarbakirspor 1 : 0
12.02. 13:30 Muğlaspor Tarsus 1 : 1
12.02. 13:30 Sultanbeyli Sakaryaspor 1 : 3
12.02. 13:00 12 Bingol Bayrampaşa 2 : 2
12.02. 13:00 Düzyurtspor Denizli BB 2 : 1
12.02. 13:00 Payasspor  Elaziz Belediyespor Kulubu  1 : 1





TFF 3.LİG 3.GRUP 21. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.02. 13:30         Darıca Gençlerbirliği                      Düzyurtspor                       3 : 2
05.02. 13:30 Denizli BB Bergama Bld. 0 : 1
05.02. 13:30 Orhangazispor Ankara Adliyespor 5 : 2
05.02. 13:30 Sakaryaspor  Afjet Afyonspor  1 : 2
05.02. 13:30 Tarsus 12 Bingol 1 : 1
05.02. 13:00 Diyarbakirspor Muğlaspor 2 : 1
05.02. 13:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Bayrampaşa  2 : 2
05.02. 13:00 Orduspor Maltepespor 1 : 2
05.02. 13:00 Payasspor Sultanbeyli  1 : 1



TFF 3.LİG 3.GRUP 20. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
29.01. 13:30     Afjet Afyonspor                Payasspor                                     2 : 1
29.01. 13:30 Ankara Adliyespor Denizli BB 2 : 0
29.01. 13:30 Bayrampaşa Tarsus 3 : 0
29.01. 13:30 Bergama Bld. Darıca Gençlerbirliği 0 : 1
29.01. 13:30 Maltepespor Orhangazispor 1 : 1
29.01. 13:30 Muğlaspor Orduspor  2 : 0
29.01. 13:30 Sultanbeyli Elaziz Belediyespor Kulubu  3 : 1
29.01. 13:00 12 Bingol Diyarbakirspor 2 : 0
29.01. 13:00 Düzyurtspor Sakaryaspor 2 : 3









 


TFF 3.LİG 3.GRUP 19. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
22.01. 13:30       Darıca Gençlerbirliği                       Ankara Adliyespor        3 : 0
22.01. 13:30 Denizli BB Maltepespor 0 : 1
22.01. 13:30 Orhangazispor Muğlaspor 1 : 2
22.01. 13:30 Sakaryaspor Bergama Bld.  1 : 1
22.01. 13:30 Sultanbeyli Afjet Afyonspor 0 : 3
22.01. 13:00 Diyarbakirspor Bayrampaşa 2 : 0
22.01. 13:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Tarsus  5 : 2
22.01. 13:00 Orduspor 12 Bingol  3 : 2
22.01. 13:00 Payasspor Düzyurtspor 3 : 0








TFF 3.LİG 3.GRUP 18. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
15.01. 13:30       Afjet Afyonspor                     Elaziz Belediyespor Kulubu     2 : 1
15.01. 13:30 Ankara Adliyespor Sakaryaspor 4 : 2
15.01. 13:30 Bayrampaşa Orduspor  6 : 1
15.01. 13:30 Bergama Bld. Payasspor 1 : 2
15.01. 13:30 Maltepespor Darıca Gençlerbirliği 0 : 1
15.01. 13:30 Muğlaspor Denizli BB 1 : 1
15.01. 13:30 Tarsus Diyarbakirspor 2 : 3
15.01. 13:00 Düzyurtspor Sultanbeyli 1 : 0



 

TFF 3.LİG 3.GRUP 17. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
18.12. 13:30    Ankara Adliyespor            Payas Bld.                                    2 : 1
18.12. 13:30 Bayrampaşa Orhangazispor  1 : 0
18.12. 13:30 Bergama Bld. Sultanbeyli 2 : 2
18.12. 13:30 Maltepespor Sakaryaspor 0 : 0
18.12. 13:30 Muğlaspor Darıca Gençlerbirliği 0 : 2
18.12. 13:30 Tarsus  Orduspor 3 : 1
18.12. 13:00 Diyarbakirspor Elaziz Belediyespor Kulubu 2 : 5
18.12. 13:00 Düzyurtspor  Afjet Afyonspor 1 : 1
18.12. 12:30 12 Bingol Denizli BB 1 : 0




 

TFF 3.LİG 3.GRUP 16. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
11.12. 13:30    Afjet Afyonspor                              Bergama Bld.                 1 : 0
11.12. 13:30 Denizli BB Bayrampaşa 1 : 1
11.12. 13:30 Orhangazispor  Tarsus 0 : 0
11.12. 13:30 Sakaryaspor Muğlaspor 2 : 0
11.12. 13:30 Sultanbeyli Ankara Adliyespor 0 : 0
11.12. 13:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Düzyurtspor 0 : 2
11.12. 13:00 Orduspor Diyarbakirspor  1 : 1
11.12. 13:00 Payas Bld.  Maltepespor 1 : 1
10.12. 13:00 Darıca Gençlerbirliği 12 Bingol 3 : 1




 

TFF 3.LİG 3.GRUP 15. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
04.12. 13:30     Ankara Adliyespor    Afjet Afyonspor                      3 : 0
04.12. 13:30 Bayrampaşa Darıca Gençlerbirliği 3 : 2
04.12. 13:30 Maltepespor Sultanbeyli 0 : 1
04.12. 13:30 Muğlaspor Payas Bld. 2 : 0
04.12. 13:30 Tarsus Denizli BB 4 : 0
04.12. 13:00 12 Bingol Sakaryaspor 1 : 1
04.12. 13:00 Diyarbakirspor Orhangazispor 2 : 1
04.12. 13:00 Düzyurtspor Bergama Bld. 0 : 1
04.12. 13:00 Orduspor  Elaziz Belediyespor Kulubu 1 : 2




 

TFF 3.LİG 3.GRUP 14. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
27.11. 13:30     Afjet Afyonspor  Maltepespor                                  0 : 0
27.11. 13:30 Denizli BB Diyarbakirspor 1 : 1
27.11. 13:30 Orhangazispor Orduspor 2 : 4
27.11. 13:30 Sakaryaspor Bayrampaşa 2 : 1
27.11. 13:30 Sultanbeyli  Muğlaspor  1 : 1
27.11. 13:00 Bergama Bld. Elaziz Belediyespor Kulubu 1 : 3
27.11. 13:00 Düzyurtspor Ankara Adliyespor 2 : 0
27.11. 13:00 Payas Bld. 12 Bingol 2 : 0
26.11. 13:30 Darıca Gençlerbirliği Tarsus 1 : 0



   


 

TFF 3.LİG 3.GRUP 13. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
20.11. 13:30 Ankara Adliyespor                    Bergama Bld. 2 : 4
20.11. 13:30 Bayrampaşa Payas Bld.  2 : 0
20.11. 13:30 Maltepespor Düzyurtspor 0 : 2
20.11. 13:30 Muğlaspor Afjet Afyonspor 0 : 1
20.11. 13:30 Tarsus Sakaryaspor  2 : 3
20.11. 13:00 12 Bingol Sultanbeyli 1 : 1
20.11. 13:00 Diyarbakirspor Darıca Gençlerbirliği 3 : 0
20.11. 13:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Orhangazispor 1 : 1
20.11. 13:00 Orduspor Denizli BB  1 : 0

TFF 3.LİG 3.GRUP 12. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
16.11. 13:30     Afjet Afyonspor 12 Bingol                                  1 : 0
16.11. 13:30 Ankara Adliyespor Elaziz Belediyespor Kulubu 2 : 0
16.11. 13:30 Bergama Bld. Maltepespor 2 : 0
16.11. 13:30 Darıca Gençlerbirliği Orduspor 2 : 0
16.11. 13:30 Denizli BB Orhangazispor 2 : 0
16.11. 13:30 Sakaryaspor Diyarbakirspor 0 : 1
16.11. 13:30 Sultanbeyli  Bayrampaşa 0 : 1
16.11. 13:00 Düzyurtspor Muğlaspor 3 : 0
16.11. 13:00 Payas Bld. Tarsus 0 : 2










 
TFF 3.LİG 3.GRUP 11. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
12.11. 13:30     Bayrampaşa                               Afjet Afyonspor                  0 : 4
12.11. 13:30 Maltepespor Ankara Adliyespor 1 : 0
12.11. 13:30 Muğlaspor Bergama Bld. 0 : 0
12.11. 13:30 Orhangazispor Darıca Gençlerbirliği 0 : 1
12.11. 13:30 Tarsus Sultanbeyli 3 : 0
12.11. 13:00 12 Bingol Düzyurtspor 0 : 3
12.11. 13:00 Diyarbakirspor Payas Bld. 2 : 0
12.11. 13:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Denizli BB 0 : 1
12.11. 13:00 Orduspor Sakaryaspor 1 : 1




   

 

TFF 3.LİG 3.GRUP 10. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
06.11. 13:30             Afjet Afyonspor Tarsus                                         5 : 2
06.11. 13:30 Ankara Adliyespor Muğlaspor  4 : 0
06.11. 13:30 Bergama Bld. 12 Bingol 1 : 1
06.11. 13:30 Darıca Gençlerbirliği Denizli BB 3 : 1
06.11. 13:30 Maltepespor Elaziz Belediyespor Kulubu 0 : 0
06.11. 13:30 Sakaryaspor Orhangazispor  2 : 0
06.11. 13:30 Sultanbeyli Diyarbakirspor 1 : 1
06.11. 13:00 Düzyurtspor Bayrampaşa  1 : 1
06.11. 13:00 Payas Bld.  Orduspor 2 : 1




 
 

TFF 3.LİG 3.GRUP 9.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
30.10.2016  13:30     Bayrampaşa  Bergama Bld.                       3 : 1
30.10.2016  13:30 Denizli BB Sakaryaspor 0 : 2
30.10.2016  13:30 Muğlaspor Maltepespor 0 : 1
30.10.2016  13:30 Orhangazispor Payas Bld. 2 : 1
30.10.2016  13:30 Tarsus Düzyurtspor 3 : 1
30.10.2016  13:00 Diyarbakirspor  Afjet Afyonspor 3 : 4
30.10.2016  13:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Darıca Gençlerbirliği 0 : 1
30.10.2016  13:00 Orduspor Sultanbeyli 0 : 1
30.10.2016  12:30 12 Bingol Ankara Adliyespor 1 : 0
 

TFF 3.LİG 3.GRUP 8.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
23.10.2016   13:30         Maltepespor  12 Bingol                                     0 : 1
23.10.2016   13:30 Sultanbeyli Orhangazispor 0 : 1
22.10.2016   15:00 Bergama Bld. Tarsus 0 : 1
22.10.2016   15:00 Muğlaspor Elaziz Belediyespor Kulubu 1 : 1
22.10.2016   15:00 Sakaryaspor Darıca Gençlerbirliği 0 : 0
22.10.2016   14:30 Ankara Adliyespor Bayrampaşa 0 : 1
22.10.2016   14:00 Düzyurtspor Diyarbakirspor 1 : 1
22.10.2016   14:00 Payas Bld. Denizli BB 0 : 0
20.10.2016    15:00 Afjet Afyonspor Orduspor 4 : 0






   

 

TFF 3.LİG 3.GRUP 7.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
16.10.2016    15:00          Darıca Gençlerbirliği Payas Bld. 1 : 1
16.10.2016    15:00 Denizli BB Sultanbeyli 0 : 2
16.10.2016    15:00 Orhangazispor Afjet Afyonspor 0 : 1
16.10.2016    14:30 Tarsus Ankara Adliyespor 3 : 0
16.10.2016    14:00 Diyarbakirspor Bergama Bld. 1 : 0
16.10.2016    14:00 Elaziz Belediyespor Kulubu  Sakaryaspor 1 : 0
16.10.2016    14:00 Orduspor Düzyurtspor 2 : 4
16.10.2016    13:30 12 Bingol Muğlaspor 0 : 2
16.10.2016    13:30 Bayrampaşa Maltepespor 5 : 0



 


TFF 3.LİG 3.GRUP 5.HAFTA MAÇ SONUÇLARI


 
02.10.2016    15:30         Darıca Gençlerbirliği Afjet Afyonspor 1 : 1
02.10.2016    15:30 Denizli BB Düzyurtspor 0 : 1
02.10.2016    15:30 Orhangazispor Bergama Bld. 3 : 0
02.10.2016    15:30 Sakaryaspor Sultanbeyli 3 : 0
02.10.2016    15:00 Tarsus Muğlaspor 3 : 1
02.10.2016    14:30 Diyarbakirspor Maltepespor 3 : 0
02.10.2016    14:30 Elaziz Belediyespor Kulubu Payas Bld. 3 : 0
02.10.2016     14:30 Orduspor  Ankara Adliyespor 2 : 2
01.10.2016     13:30 Bayrampaşa  12 Bingol 2 : 1



TFF 3.LİG 3.GRUP 4. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
25.09.2016 19:00 Afjet Afyonspor Sakaryaspor 1 : 1
25.09.2016 16:00 Bayrampaşa Elaziz Belediyespor Kulubu 0 : 1
25.09.2016 16:00 Bergama Bld.  Denizli BB 1 : 3
25.09.2016 16:00 Maltepespor  Orduspor 0 : 2
25.09.2016 16:00 Muğlaspor Diyarbakirspor  3 : 1
25.09.2016 16:00 Sultanbeyli Payas Bld. 2 : 2
25.09.2016 15:30 Ankara Adliyespor Orhangazispor 0 : 3
25.09.2016 15:00 12 Bingol Tarsus 2 : 0
25.09.2016 15:00 Düzyurtspor Darıca Gençlerbirliği 0 : 0
 


TFF 3.LİG 3.GRUP 3. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
17.09. 19:00 Sakaryaspor Düzyurtspor 1 : 0
17.09. 18:30 Tarsus Bayrampaşa  1 : 1
17.09. 16:00 Darıca Gençlerbirliği Bergama Bld. 0 : 1
17.09. 16:00 Denizli BB Ankara Adliyespor 0 : 1
17.09. 16:00 Orhangazispor Maltepespor  2 : 0
17.09. 15:00 Diyarbakirspor 12 Bingol 5 : 2
17.09. 15:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Sultanbeyli  2 : 0
17.09. 15:00 Orduspor  Muğlaspor 2 : 2
17.09. 15:00 Payas Bld. Afjet Afyonspor  4 : 1



TFF 3.LİG 3.GRUP 2. HAFTA MAÇ SONUÇLARI



 
10.09. 19:00 Afjet Afyonspor Sultanbeyli 2 : 0
10.09. 16:30 Bayrampaşa Diyarbakirspor  0 : 0
10.09. 16:30 Bergama Bld. Sakaryaspor 0 : 3
10.09. 16:30 Maltepespor Denizli BB 0 : 0
10.09. 16:30 Muğlaspor Orhangazispor 1 : 3
10.09. 16:00 Ankara Adliyespor  Darıca Gençlerbirliği 0 : 2
10.09. 16:00 Tarsus  Elaziz Belediyespor Kulubu 0 : 0
10.09. 15:30 12 Bingol  Orduspor 1 : 1
10.09. 15:30 Düzyurtspor Payas Bld. 0 : 1



TFF 3.LİG 3.GRUP 1. HAFTA MAÇ SONUÇLARI


 
03.09. 19:00 Elaziz Belediyespor Kulubu Afjet Afyonspor  0 : 0
03.09. 19:00 Sakaryaspor Ankara Adliyespor  3 : 0
03.09. 16:30 Darıca Gençlerbirliği Maltepespor 3 : 0
03.09. 16:30 Denizli BB Muğlaspor 3 : 4
03.09. 16:30 Orhangazispor 12 Bingol 3 : 1
03.09. 16:30 Sultanbeyli Düzyurtspor 1 : 1
03.09. 16:00 Diyarbakirspor Tarsus 1 : 2
03.09. 15:30 Orduspor Bayrampaşa 3 : 1
03.09. 15:30 Payas Bld. Bergama Bld. 0 : 0



BEYYİNE süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu





 

 
 


BEYYİNE süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu

 



TFF 3.LİG 3.GRUP 29. HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
29.03. 13:30 12 Bingol Afjet Afyonspor
29.03. 13:30 Bayrampaşa Sultanbeyli
29.03. 13:30 Diyarbakirspor Sakaryaspor
29.03. 13:30 Elaziz Belediyespor Kulubu Ankara Adliyespor
29.03. 13:30 Maltepespor Bergama Bld.
29.03. 13:30 Muğlaspor Düzyurtspor
29.03. 13:30 Orduspor Darıca Gençlerbirliği
29.03. 13:30 Orhangazispor Denizli BB
29.03. 13:30 Tarsus Payas Bld.



TFF 3.LİG 3.GRUP 30. HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
02.04. 13:30 Afjet Afyonspor Muğlaspor
02.04. 13:30 Bergama Bld. Ankara Adliyespor
02.04. 13:30 Darıca Gençlerbirliği Diyarbakirspor
02.04. 13:30 Denizli BB Orduspor
02.04. 13:30 Düzyurtspor Maltepespor
02.04. 13:30 Orhangazispor Elaziz Belediyespor Kulubu
02.04. 13:30 Payas Bld. Bayrampaşa
02.04. 13:30 Sakaryaspor Tarsus
02.04. 13:30 Sultanbeyli 12 Bingol



TFF 3.LİG 3.GRUP 31. HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
09.04. 13:30 12 Bingol Payas Bld.
09.04. 13:30 Ankara Adliyespor Düzyurtspor
09.04. 13:30 Bayrampaşa Sakaryaspor
09.04. 13:30 Diyarbakirspor Denizli BB
09.04. 13:30 Elaziz Belediyespor Kulubu Bergama Bld.
09.04. 13:30 Maltepespor Afjet Afyonspor
09.04. 13:30 Muğlaspor Sultanbeyli
09.04. 13:30 Orduspor Orhangazispor
09.04. 13:30 Tarsus Darıca Gençlerbirliği



TFF 3.LİG 3.GRUP 32. HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
16.04. 13:30 Afjet Afyonspor Ankara Adliyespor
16.04. 13:30 Bergama Bld. Düzyurtspor
16.04. 13:30 Darıca Gençlerbirliği Bayrampaşa
16.04. 13:30 Denizli BB Tarsus
16.04. 13:30 Elaziz Belediyespor Kulubu Orduspor
16.04. 13:30 Orhangazispor Diyarbakirspor
16.04. 13:30 Payas Bld. Muğlaspor
16.04. 13:30 Sakaryaspor 12 Bingol
16.04. 13:30 Sultanbeyli Maltepespor



TFF 3.LİG 3.GRUP 33. HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
23.04. 13:30 12 Bingol Darıca Gençlerbirliği
23.04. 13:30 Ankara Adliyespor Sultanbeyli
23.04. 13:30 Bayrampaşa Denizli BB
23.04. 13:30 Bergama Bld. Afjet Afyonspor
23.04. 13:30 Diyarbakirspor Orduspor
23.04. 13:30 Düzyurtspor Elaziz Belediyespor Kulubu
23.04. 13:30 Maltepespor Payas Bld.
23.04. 13:30 Muğlaspor Sakaryaspor
23.04. 13:30 Tarsus Orhangazispor



TFF 3.LİG 3.GRUP 34. HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ

 
30.04. 13:30         Afjet Afyonspor                                Düzyurtspor
30.04. 13:30 Darıca Gençlerbirliği Muğlaspor
30.04. 13:30 Denizli BB 12 Bingol
30.04. 13:30 Elaziz Belediyespor Kulubu Diyarbakirspor
30.04. 13:30 Orduspor Tarsus
30.04. 13:30 Orhangazispor Bayrampaşa
30.04. 13:30 Payas Bld. Ankara Adliyespor
30.04. 13:30 Sakaryaspor Maltepespor
30.04. 13:30 Sultanbeyli Bergama Bld.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.