Öne Çıkanlar Kürecik Radar Üssüne Yönelik Protesto Yürüyüşüne İzin Verilmedi 2017 Siyer-i Nebi Yarışması Cevap Anahtarı Allahuekber Şehitlerini Anma Yürüyüşü agd Ve proje Onaylandı

3.Lig 3. Grup ! 4.Hafta Maç Sonuçları , Puan Durumu , 5.Hafta Maçları ve Fikstür







 
3. Lig 3. Grup 1.HAFTA MAÇ SONUÇLARI 
 
26.08. 17:00   Karacabey Birlikspor               Elaziz Bld.      2 : 1
26.08. 17:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Cizrespor 4 : 1
26.08. 17:00 Sultanbeyli Kocaelispor 1 : 1
26.08. 17:00 Tekirdagspor Arsinspor 0 : 0
26.08. 17:00 Tepecik Corum 0 : 2
26.08. 17:00 Utas Usakspor Tarsus 2 : 1
26.08. 16:30 Ankara Adliyespor Payasspor 0 : 2
26.08. 16:30 Osmaniyespor Düzyurtspor 1 : 1
26.08. 16:00 Şanlıurfa Bld. Aydınspor 3 : 0
 



3. Lig 3. Grup 2.HAFTA MAÇ SONUÇLARI 
 
10.09. 19:00   Kocaelispor      Utas Usakspor                      1 : 2
10.09. 19:00 Tarsus Tekirdagspor  3 : 1
10.09. 16:30 Aydınspor Osmaniyespor 1 : 1
10.09. 16:00 Corum Ankara Adliyespor 2 : 2
10.09. 15:30 Arsinspor Şanlıurfa Bld. 1 : 0
10.09. 15:30 Cizrespor Karacabey Birlikspor 1 : 0
10.09. 15:30 Düzyurtspor Kizilcaboluk Spor Kulubu  1 : 1
10.09. 15:30 Elaziz Bld. Tepecik 2 : 2
09.09. 16:00 Payasspor Sultanbeyli  0 : 0





3. Lig 3. Grup 3.HAFTA MAÇ SONUÇLARI 
 
16.09. 16:30   Aydınspor                       Arsinspor                           1 : 0
16.09. 16:30 Karacabey Birlikspor Düzyurtspor 0 : 3
16.09. 16:30 Sultanbeyli Corum 2 : 2
16.09. 16:30 Tekirdagspor Kocaelispor 1 : 0
16.09. 16:30 Tepecik Cizrespor 0 : 1
16.09. 16:30 Utas Usakspor Payasspor 3 : 1
16.09. 16:00 Ankara Adliyespor Elaziz Bld. 0 : 0
16.09. 16:00 Osmaniyespor  Kizilcaboluk Spor Kulubu 2 : 2
16.09. 15:30 Şanlıurfa Bld. Tarsus  1 : 2







3.LİG 3.GRUP PUAN DURUMU

 
Takım                                        O G B M G P
1. Utas Usakspor 4 3 1 0 8:4 10      
2. Tarsus 4 3 0 1 8:4 9      
3. Cizrespor 4 3 0 1 5:4 9      
4. Kizilcaboluk Spor Kulubu 4 2 2 0 9:5 8      
5. Arsinspor 4 2 1 1 2:1 7      
6. Tekirdagspor 4 2 1 1 3:3 7      
7. Corum 4 1 3 0 7:5 6      
8. Düzyurtspor 4 1 2 1 6:4 5      
9. Elaziz Bld. 4 1 2 1 4:4 5      
10. Kocaelispor 4 1 1 2 4:5 4      
11. Payasspor 4 1 1 2 3:4 4      
12. Tepecik 4 1 1 2 4:6 4      
13. Aydınspor 4 1 1 2 2:6 4      
14. Şanlıurfa Bld. 4 1 0 3 5:5 3      
15. Osmaniyespor 4 0 3 1 4:5 3      
16. Sultanbeyli 4 0 3 1 3:4 3      
17. Karacabey Birlikspor 4 1 0 3 3:7 3      
18. Ankara Adliyespor 4 0 2 2 2:6 2






3. Lig 3. Grup 4.HAFTA MAÇ SONUÇLARI 
 
24.09. 16:00   Kizilcaboluk Spor Kulubu   Karacabey Birlikspor   2 : 1
24.09. 15:00 Arsinspor  Osmaniyespor 1 : 0
24.09. 13:30 Cizrespor Ankara Adliyespor 2 : 0
23.09. 19:00 Kocaelispor Şanlıurfa Bld. 2 : 1
23.09. 19:00 Tarsus Aydınspor 2 : 0
23.09. 15:30 Corum Utas Usakspor 1 : 1
23.09. 15:30 Payasspor Tekirdagspor 0 : 1
23.09. 15:00 Düzyurtspor Tepecik 1 : 2
23.09. 15:00 Elaziz Bld. Sultanbeyli 1 : 0








 

 
 

5. Maç Günü
 
27.09. 15:00 Arsinspor Tarsus
27.09. 15:00 Şanlıurfa Bld. Payasspor
27.09. 15:30 Ankara Adliyespor Düzyurtspor
27.09. 16:00 Aydınspor Kocaelispor
27.09. 16:00 Sultanbeyli Cizrespor
27.09. 16:00 Tekirdagspor Corum
27.09. 16:00 Utas Usakspor Elaziz Bld.
28.09. 15:30 Osmaniyespor Karacabey Birlikspor
28.09. 16:00 Tepecik Kizilcaboluk Spor Kulubu



6. Maç Günü
 
01.10. 14:30 Cizrespor Utas Usakspor
01.10. 14:30 Düzyurtspor Sultanbeyli
01.10. 15:00 Corum Şanlıurfa Bld.
01.10. 15:00 Payasspor Aydınspor
01.10. 15:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Ankara Adliyespor
01.10. 19:00 Karacabey Birlikspor Tepecik
01.10. 19:00 Kocaelispor Arsinspor
01.10. 19:00 Tarsus Osmaniyespor
02.10. 14:30 Elaziz Bld. Tekirdagspor



7. Maç Günü
 
08.10. 14:30 Arsinspor Payasspor
08.10. 14:30 Şanlıurfa Bld. Elaziz Bld.
08.10. 15:00 Ankara Adliyespor Karacabey Birlikspor
08.10. 15:00 Osmaniyespor Tepecik
08.10. 15:30 Aydınspor Corum
08.10. 15:30 Sultanbeyli Kizilcaboluk Spor Kulubu
08.10. 15:30 Tekirdagspor Cizrespor
08.10. 15:30 Utas Usakspor Düzyurtspor
08.10. 19:00 Tarsus Kocaelispor




8. Maç Günü

 
14.10. 14:00 Düzyurtspor Tekirdagspor
14.10. 14:30 Payasspor Tarsus
14.10. 19:00 Karacabey Birlikspor Sultanbeyli
15.10. 14:00 Cizrespor Şanlıurfa Bld.
15.10. 14:00 Elaziz Bld. Aydınspor
15.10. 14:30 Corum Arsinspor
15.10. 15:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Utas Usakspor
15.10. 15:00 Tepecik Ankara Adliyespor
15.10. 19:00 Kocaelispor Osmaniyespor




9. Maç Günü

 
21.10. 14:00 Arsinspor Elaziz Bld.
21.10. 14:00 Şanlıurfa Bld. Düzyurtspor
21.10. 15:00 Aydınspor Cizrespor
21.10. 15:00 Sultanbeyli Tepecik
21.10. 15:00 Tekirdagspor Kizilcaboluk Spor Kulubu
21.10. 19:00 Kocaelispor Payasspor
21.10. 19:00 Tarsus Corum
22.10. 14:30 Osmaniyespor Ankara Adliyespor
22.10. 15:00 Utas Usakspor Karacabey Birlikspor





10. Maç Günü

 
28.10. 14:00 Düzyurtspor Aydınspor
29.10. 14:00 Cizrespor Arsinspor
29.10. 14:00 Elaziz Bld. Tarsus
29.10. 14:30 Ankara Adliyespor Sultanbeyli
29.10. 14:30 Corum Kocaelispor
29.10. 14:30 Payasspor Osmaniyespor
29.10. 15:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Şanlıurfa Bld.
29.10. 15:00 Tepecik Utas Usakspor
29.10. 19:00 Karacabey Birlikspor Tekirdagspor




11. Maç Günü
 
04.11. 13:00 Arsinspor Düzyurtspor
04.11. 13:30 Kocaelispor Elaziz Bld.
05.11. 13:00 Şanlıurfa Bld. Karacabey Birlikspor
05.11. 13:30 Aydınspor Kizilcaboluk Spor Kulubu
05.11. 13:30 Osmaniyespor Sultanbeyli
05.11. 13:30 Payasspor Corum
05.11. 13:30 Tarsus Cizrespor
05.11. 13:30 Tekirdagspor Tepecik
05.11. 13:30 Utas Usakspor Ankara Adliyespor




12. Maç Günü
 
11.11. 13:30 Tepecik Şanlıurfa Bld.
12.11. 13:00 Cizrespor Kocaelispor
12.11. 13:00 Düzyurtspor Tarsus
12.11. 13:00 Elaziz Bld. Payasspor
12.11. 13:30 Ankara Adliyespor Tekirdagspor
12.11. 13:30 Corum Osmaniyespor
12.11. 13:30 Karacabey Birlikspor Aydınspor
12.11. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Arsinspor
12.11. 13:30 Sultanbeyli Utas Usakspor



13. Maç Günü
 
18.11. 13:00 Arsinspor Karacabey Birlikspor
18.11. 13:30 Payasspor Cizrespor
19.11. 13:00 Şanlıurfa Bld. Ankara Adliyespor
19.11. 13:30 Aydınspor Tepecik
19.11. 13:30 Corum Elaziz Bld.
19.11. 13:30 Kocaelispor Düzyurtspor
19.11. 13:30 Osmaniyespor Utas Usakspor
19.11. 13:30 Tarsus Kizilcaboluk Spor Kulubu
19.11. 13:30 Tekirdagspor Sultanbeyli




14. Maç Günü
 
25.11. 13:30 Ankara Adliyespor Aydınspor
25.11. 13:30 Karacabey Birlikspor Tarsus
25.11. 13:30 Sultanbeyli Şanlıurfa Bld.
26.11. 13:00 Cizrespor Corum
26.11. 13:00 Düzyurtspor Payasspor
26.11. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Kocaelispor
26.11. 13:30 Tepecik Arsinspor
26.11. 13:30 Utas Usakspor Tekirdagspor
27.11. 13:00 Elaziz Bld. Osmaniyespor




15. Maç Günü
 
02.12. 13:30 Kocaelispor Karacabey Birlikspor
03.12. 13:00 Arsinspor Ankara Adliyespor
03.12. 13:00 Cizrespor Elaziz Bld.
03.12. 13:00 Şanlıurfa Bld. Utas Usakspor
03.12. 13:30 Aydınspor Sultanbeyli
03.12. 13:30 Corum Düzyurtspor
03.12. 13:30 Payasspor Kizilcaboluk Spor Kulubu
03.12. 13:30 Tarsus Tepecik
03.12. 13:30 Tekirdagspor Osmaniyespor





16. Maç Günü
 
09.12. 13:30 Tepecik Kocaelispor
10.12. 13:00 Düzyurtspor Elaziz Bld.
10.12. 13:30 Ankara Adliyespor Tarsus
10.12. 13:30 Karacabey Birlikspor Payasspor
10.12. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Corum
10.12. 13:30 Osmaniyespor Cizrespor
10.12. 13:30 Sultanbeyli Arsinspor
10.12. 13:30 Tekirdagspor Şanlıurfa Bld.
10.12. 13:30 Utas Usakspor Aydınspor





17. Maç Günü

 
16.12. 13:00 Arsinspor Utas Usakspor
16.12. 13:30 Kocaelispor Ankara Adliyespor
16.12. 13:30 Payasspor Tepecik
17.12. 13:00 Cizrespor Düzyurtspor
17.12. 13:00 Şanlıurfa Bld. Osmaniyespor
17.12. 13:30 Aydınspor Tekirdagspor
17.12. 13:30 Corum Karacabey Birlikspor
17.12. 13:30 Tarsus Sultanbeyli
18.12. 13:00 Elaziz Bld. Kizilcaboluk Spor Kulubu





18. Maç Günü

 
21.01. 17:00 Arsinspor Tekirdagspor
21.01. 17:00 Aydınspor Şanlıurfa Bld.
21.01. 17:00 Cizrespor Kizilcaboluk Spor Kulubu
21.01. 17:00 Corum Tepecik
21.01. 17:00 Düzyurtspor Osmaniyespor
21.01. 17:00 Elaziz Bld. Karacabey Birlikspor
21.01. 17:00 Kocaelispor Sultanbeyli
21.01. 17:00 Payasspor Ankara Adliyespor
21.01. 17:00 Tarsus Utas Usakspor





19. Maç Günü
 
28.01. 17:00 Ankara Adliyespor Corum
28.01. 17:00 Karacabey Birlikspor Cizrespor
28.01. 17:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Düzyurtspor
28.01. 17:00 Osmaniyespor Aydınspor
28.01. 17:00 Sultanbeyli Payasspor
28.01. 17:00 Şanlıurfa Bld. Arsinspor
28.01. 17:00 Tekirdagspor Tarsus
28.01. 17:00 Tepecik Elaziz Bld.
28.01. 17:00 Utas Usakspor Kocaelispor




20. Maç Günü

 
04.02. 17:00 Arsinspor Aydınspor
04.02. 17:00 Cizrespor Tepecik
04.02. 17:00 Corum Sultanbeyli
04.02. 17:00 Düzyurtspor Karacabey Birlikspor
04.02. 17:00 Elaziz Bld. Ankara Adliyespor
04.02. 17:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Osmaniyespor
04.02. 17:00 Kocaelispor Tekirdagspor
04.02. 17:00 Payasspor Utas Usakspor
04.02. 17:00 Tarsus Şanlıurfa Bld.




21. Maç Günü
 
10.02. 17:00 Ankara Adliyespor Cizrespor
10.02. 17:00 Aydınspor Tarsus
10.02. 17:00 Karacabey Birlikspor Kizilcaboluk Spor Kulubu
10.02. 17:00 Osmaniyespor Arsinspor
10.02. 17:00 Sultanbeyli Elaziz Bld.
10.02. 17:00 Şanlıurfa Bld. Kocaelispor
10.02. 17:00 Tekirdagspor Payasspor
10.02. 17:00 Tepecik Düzyurtspor
10.02. 17:00 Utas Usakspor Corum




22. Maç Günü

 
14.02. 17:00 Cizrespor Sultanbeyli
14.02. 17:00 Corum Tekirdagspor
14.02. 17:00 Düzyurtspor Ankara Adliyespor
14.02. 17:00 Elaziz Bld. Utas Usakspor
14.02. 17:00 Karacabey Birlikspor Osmaniyespor
14.02. 17:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Tepecik
14.02. 17:00 Kocaelispor Aydınspor
14.02. 17:00 Payasspor Şanlıurfa Bld.
14.02. 17:00 Tarsus Arsinspor




23. Maç Günü

 
18.02. 17:00 Ankara Adliyespor Kizilcaboluk Spor Kulubu
18.02. 17:00 Arsinspor Kocaelispor
18.02. 17:00 Aydınspor Payasspor
18.02. 17:00 Osmaniyespor Tarsus
18.02. 17:00 Sultanbeyli Düzyurtspor
18.02. 17:00 Şanlıurfa Bld. Corum
18.02. 17:00 Tekirdagspor Elaziz Bld.
18.02. 17:00 Tepecik Karacabey Birlikspor
18.02. 17:00 Utas Usakspor Cizrespor





24. Maç Günü

 
25.02. 17:00 Cizrespor Tekirdagspor
25.02. 17:00 Corum Aydınspor
25.02. 17:00 Düzyurtspor Utas Usakspor
25.02. 17:00 Elaziz Bld. Şanlıurfa Bld.
25.02. 17:00 Karacabey Birlikspor Ankara Adliyespor
25.02. 17:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Sultanbeyli
25.02. 17:00 Kocaelispor Tarsus
25.02. 17:00 Payasspor Arsinspor
25.02. 17:00 Tepecik Osmaniyespor




25. Maç Günü

 
04.03. 17:00 Ankara Adliyespor Tepecik
04.03. 17:00 Arsinspor Corum
04.03. 17:00 Aydınspor Elaziz Bld.
04.03. 17:00 Osmaniyespor Kocaelispor
04.03. 17:00 Sultanbeyli Karacabey Birlikspor
04.03. 17:00 Şanlıurfa Bld. Cizrespor
04.03. 17:00 Tarsus Payasspor
04.03. 17:00 Tekirdagspor Düzyurtspor
04.03. 17:00 Utas Usakspor Kizilcaboluk Spor Kulubu




26. Maç Günü

 
11.03. 17:00 Ankara Adliyespor Osmaniyespor
11.03. 17:00 Cizrespor Aydınspor
11.03. 17:00 Corum Tarsus
11.03. 17:00 Düzyurtspor Şanlıurfa Bld.
11.03. 17:00 Elaziz Bld. Arsinspor
11.03. 17:00 Karacabey Birlikspor Utas Usakspor
11.03. 17:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Tekirdagspor
11.03. 17:00 Payasspor Kocaelispor
11.03. 17:00 Tepecik Sultanbeyli





27. Maç Günü

 
18.03. 17:00 Arsinspor Cizrespor
18.03. 17:00 Aydınspor Düzyurtspor
18.03. 17:00 Kocaelispor Corum
18.03. 17:00 Osmaniyespor Payasspor
18.03. 17:00 Sultanbeyli Ankara Adliyespor
18.03. 17:00 Şanlıurfa Bld. Kizilcaboluk Spor Kulubu
18.03. 17:00 Tarsus Elaziz Bld.
18.03. 17:00 Tekirdagspor Karacabey Birlikspor
18.03. 17:00 Utas Usakspor Tepecik




28. Maç Günü

 
25.03. 16:00 Ankara Adliyespor Utas Usakspor
25.03. 16:00 Cizrespor Tarsus
25.03. 16:00 Corum Payasspor
25.03. 16:00 Düzyurtspor Arsinspor
25.03. 16:00 Elaziz Bld. Kocaelispor
25.03. 16:00 Karacabey Birlikspor Şanlıurfa Bld.
25.03. 16:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Aydınspor
25.03. 16:00 Sultanbeyli Osmaniyespor
25.03. 16:00 Tepecik Tekirdagspor




29. Maç Günü

 
01.04. 16:00 Arsinspor Kizilcaboluk Spor Kulubu
01.04. 16:00 Aydınspor Karacabey Birlikspor
01.04. 16:00 Kocaelispor Cizrespor
01.04. 16:00 Osmaniyespor Corum
01.04. 16:00 Payasspor Elaziz Bld.
01.04. 16:00 Şanlıurfa Bld. Tepecik
01.04. 16:00 Tarsus Düzyurtspor
01.04. 16:00 Tekirdagspor Ankara Adliyespor
01.04. 16:00 Utas Usakspor Sultanbeyli




30. Maç Günü

 
08.04. 16:00 Ankara Adliyespor Şanlıurfa Bld.
08.04. 16:00 Cizrespor Payasspor
08.04. 16:00 Düzyurtspor Kocaelispor
08.04. 16:00 Elaziz Bld. Corum
08.04. 16:00 Karacabey Birlikspor Arsinspor
08.04. 16:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Tarsus
08.04. 16:00 Sultanbeyli Tekirdagspor
08.04. 16:00 Tepecik Aydınspor
08.04. 16:00 Utas Usakspor Osmaniyespor




31. Maç Günü

 
15.04. 16:00 Arsinspor Tepecik
15.04. 16:00 Aydınspor Ankara Adliyespor
15.04. 16:00 Corum Cizrespor
15.04. 16:00 Kocaelispor Kizilcaboluk Spor Kulubu
15.04. 16:00 Osmaniyespor Elaziz Bld.
15.04. 16:00 Payasspor Düzyurtspor
15.04. 16:00 Şanlıurfa Bld. Sultanbeyli
15.04. 16:00 Tarsus Karacabey Birlikspor
15.04. 16:00 Tekirdagspor Utas Usakspor




32. Maç Günü


 
22.04. 16:00 Ankara Adliyespor Arsinspor
22.04. 16:00 Düzyurtspor Corum
22.04. 16:00 Elaziz Bld. Cizrespor
22.04. 16:00 Karacabey Birlikspor Kocaelispor
22.04. 16:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Payasspor
22.04. 16:00 Osmaniyespor Tekirdagspor
22.04. 16:00 Sultanbeyli Aydınspor
22.04. 16:00 Tepecik Tarsus
22.04. 16:00 Utas Usakspor Şanlıurfa Bld.




33. Maç Günü

 
29.04. 16:00 Arsinspor Sultanbeyli
29.04. 16:00 Aydınspor Utas Usakspor
29.04. 16:00 Cizrespor Osmaniyespor
29.04. 16:00 Corum Kizilcaboluk Spor Kulubu
29.04. 16:00 Elaziz Bld. Düzyurtspor
29.04. 16:00 Kocaelispor Tepecik
29.04. 16:00 Payasspor Karacabey Birlikspor
29.04. 16:00 Şanlıurfa Bld. Tekirdagspor
29.04. 16:00 Tarsus Ankara Adliyespor





34. Maç Günü

 
05.05. 16:00      Ankara Adliyespor Kocaelispor
05.05. 16:00 Düzyurtspor Cizrespor
05.05. 16:00 Karacabey Birlikspor Corum
05.05. 16:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Elaziz Bld.
05.05. 16:00 Osmaniyespor Şanlıurfa Bld.
05.05. 16:00 Sultanbeyli Tarsus
05.05. 16:00 Tekirdagspor Aydınspor
05.05. 16:00 Tepecik Payasspor
05.05. 16:00 Utas Usakspor Arsinspor
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.