Öne Çıkanlar 2016 - 2017 Türkçe Cuma Hutbesi 10.11.2017 100 İlçe Müftüsünün Yeni Görev Yerleri Belli Oldu GIDA BAKANLIĞINDAN İHRAÇ EDİLENLERİN LİSTESİ Kestane

3.LİG 2.Grup ! 27.Hafta Maç Sonuçları , Puan Durumu , 28.Hafta Maçları ve Fikstür







TFF 3.LİG 2.GRUP 28.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
25.03. 15:00    Bodrumspor                      Erbaaspor             0 : 1
25.03. 15:00 Dersimspor Tire  5 : 4
25.03. 15:00 Düzcespor Halide E. 4 : 1
25.03. 15:00 Kemerspor 2003 Catalca 2 : 2
25.03. 15:00 Kirikhanspor Manisa 0 : 2
25.03. 15:00 Pazarspor Yomraspor 2 : 0
25.03. 15:00 Silivrispor Yesil Bursa  2 : 0
25.03. 15:00 Turk Metal Derincespor 0 : 0
25.03. 14:00 Batman Petrolspor Dardanelspor 2 : 0








TFF 3.LİG 2.GRUP 27.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
19.03. 15:00      Derincespor       Batman Petrolspor    0 : 2
19.03. 15:00 Halide E. Kirikhanspor 3 : 2
19.03. 15:00 Manisa Turk Metal 5 : 2
19.03. 15:00 Tire Düzcespor 1 : 0
19.03. 15:00 Yesil Bursa Kemerspor 2003 1 : 0
19.03. 14:30 Erbaaspor Dersimspor 2 : 0
19.03. 14:30 Pazarspor  Bodrumspor 1 : 3
19.03. 14:30 Yomraspor Catalca 1 : 1











TFF 3.LİG 2.GRUP PUAN DURUMU 

 
Takım                                 O    G    B    M    G               P
1. Bodrumspor 28 16 6 6 49:27 54       
2. Silivrispor 28 13 9 6 27:18 48       
3. Erbaaspor 28 12 11 5 32:22 47       
4. Düzcespor 28 11 11 6 41:35 44       
5. Manisa 28 10 13 5 47:30 43       
6. Tire 28 11 10 7 38:30 43       
7. Kirikhanspor 28 11 10 7 29:24 43       
8. Catalca 28 12 7 9 33:29 43       
9. Halide E. 28 12 6 10 32:29 42       
10. Kemerspor 2003 28 9 11 8 37:32 38       
11. Batman Petrolspor 28 10 7 11 30:29 37       
12. Pazarspor 28 9 6 13 28:37 33       
13. Yomraspor 28 6 13 9 18:25 31       
14. Dersimspor 28 8 5 15 27:40 29       
15. Yesil Bursa 28 7 7 14 25:33 28       
16. Dardanelspor 28 6 8 14 29:45 26       
17. Turk Metal 28 4 11 13 21:38 23       
18. Derincespor 28 4 11 13 24:44 23




TFF 3.LİG 2.GRUP 29.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
29.03. 15:00        Catalca                Silivrispor
29.03. 15:00 Dardanelspor Turk Metal
29.03. 15:00 Derincespor Kirikhanspor
29.03. 15:00 Erbaaspor Pazarspor
29.03. 15:00 Halide E. Dersimspor
29.03. 15:00 Manisa Düzcespor
29.03. 15:00 Tire Bodrumspor
29.03. 15:00 Yesil Bursa Batman Petrolspor
29.03. 15:00 Yomraspor Kemerspor 2003








TFF 3.LİG 2.GRUP 26.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
10.03. 15:00        Bodrumspor                     Yomraspor               0 : 0
10.03. 15:00 Catalca Yesil Bursa  3 : 1
10.03. 15:00 Kemerspor 2003 Dardanelspor  4 : 1
10.03. 15:00 Silivrispor Derincespor 2 : 1
10.03. 15:00 Turk Metal Halide E. 1 : 0
10.03. 14:30 Batman Petrolspor Manisa  2 : 1
10.03. 14:30 Dersimspor Pazarspor 2 : 1
10.03. 14:30 Kirikhanspor Tire 0 : 0









 





TFF 3.LİG 2.GRUP 25.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.03. 15:30     Bodrumspor          Dersimspor                     1 : 0
05.03. 14:30 Dardanelspor Catalca 2 : 0
05.03. 14:30 Derincespor  Kemerspor 2003  0 : 3
05.03. 14:30 Manisa  Silivrispor  1 : 1
05.03. 14:30 Tire Turk Metal 1 : 1
05.03. 14:00 Erbaaspor Kirikhanspor 0 : 0
05.03. 14:00 Pazarspor  Düzcespor  0 : 0
05.03. 14:00 Yomraspor Yesil Bursa 1 : 0
04.03. 14:30 Halide E. Batman Petrolspor 0 : 0





TFF 3.LİG 2.GRUP 24.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
26.02. 13:30        Catalca                            Derincespor 2 : 1
26.02. 13:30 Düzcespor Bodrumspor 2 : 3
26.02. 13:30 Kemerspor 2003 Manisa  0 : 0
26.02. 13:30 Silivrispor Halide E.  1 : 1
26.02. 13:30 Turk Metal Erbaaspor  1 : 1
26.02. 13:30 Yesil Bursa Dardanelspor  1 : 0
26.02. 13:00 Batman Petrolspor Tire 0 : 1
26.02. 13:00 Dersimspor Yomraspor 1 : 0
26.02. 13:00 Kirikhanspor Pazarspor 0 : 0







TFF 3.LİG 2.GRUP 23.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
19.02. 13:30        Bodrumspor          Kirikhanspor                      2 : 0
19.02. 13:30 Derincespor Yesil Bursa 1 : 1
19.02. 13:30 Manisa Catalca 1 : 1
19.02. 13:30 Tire Silivrispor 3 : 1
19.02. 13:00 Dersimspor Düzcespor 2 : 1
19.02. 13:00 Erbaaspor  Batman Petrolspor 1 : 0
19.02. 13:00 Yomraspor  Dardanelspor 0 : 0
18.02. 13:30 Halide E. Kemerspor 2003 0 : 0







TFF 3.LİG 2.GRUP 22.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
12.02. 13:30      Catalca                           Halide E.                      1 : 0
12.02. 13:30 Dardanelspor Derincespor  5 : 1
12.02. 13:30 Düzcespor Yomraspor  0 : 0
12.02. 13:30 Kemerspor 2003 Tire 1 : 0
12.02. 13:30 Silivrispor Erbaaspor 0 : 1
12.02. 13:30 Turk Metal Bodrumspor 1 : 3
12.02. 13:30 Yesil Bursa Manisa  1 : 1
12.02. 13:00 Batman Petrolspor Pazarspor 1 : 0
12.02. 13:00 Kirikhanspor Dersimspor  3 : 1




TFF 3.LİG 2.GRUP 21.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.02. 13:30       Bodrumspor       Batman Petrolspor        2 : 1
05.02. 13:30 Düzcespor Kirikhanspor  1 : 1
05.02. 13:30 Manisa Dardanelspor 5 : 1
05.02. 13:30 Tire Catalca 1 : 0
05.02. 13:00 Dersimspor Turk Metal 2 : 0
05.02. 13:00 Erbaaspor Kemerspor 2003 1 : 1
05.02. 13:00 Pazarspor Silivrispor 1 : 0
04.02. 13:30 Halide E. Yesil Bursa 1 : 0


TFF 3.LİG 2.GRUP 20.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
29.01. 13:30      Catalca                              Erbaaspor                 3 : 2
29.01. 13:30 Dardanelspor Halide E. 0 : 1
29.01. 13:30 Derincespor Manisa  3 : 3
29.01. 13:30 Kemerspor 2003 Pazarspor  4 : 1
29.01. 13:30 Turk Metal Düzcespor 1 : 2
29.01. 13:30 Yesil Bursa Tire 1 : 2
29.01. 13:00 Batman Petrolspor  Dersimspor 0 : 0
29.01. 13:00 Kirikhanspor Yomraspor 2 : 0
29.01. 13:00 Silivrispor Bodrumspor  1 : 1





 

TFF 3.LİG 2.GRUP 19.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
22.01. 14:30    Tire                           Dardanelspor                     2 : 1
22.01. 13:30 Bodrumspor Kemerspor 2003 2 : 1
22.01. 13:30 Düzcespor  Batman Petrolspor 3 : 1
22.01. 13:30 Halide E. Derincespor  1 : 0
22.01. 13:00 Dersimspor Silivrispor 0 : 0
22.01. 13:00 Erbaaspor  Yesil Bursa  0 : 0
22.01. 13:00 Kirikhanspor  Turk Metal 0 : 0
22.01. 13:00 Pazarspor  Catalca 1 : 0
22.01. 13:00 Yomraspor Manisa 1 : 0




TFF 3.LİG 2.GRUP 18.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
15.01. 13:30     Dardanelspor                   Erbaaspor 0 : 3
15.01. 13:30 Derincespor Tire 1 : 1
15.01. 13:30 Kemerspor 2003 Dersimspor 3 : 1
15.01. 13:30 Manisa  Halide E. 1 : 2
15.01. 13:30 Silivrispor Düzcespor  0 : 0
15.01. 13:30 Turk Metal Yomraspor 1 : 0
15.01. 13:30 Yesil Bursa  Pazarspor 0 : 2
15.01. 13:00 Batman Petrolspor  Kirikhanspor 1 : 1
15.01. 13:00 Catalca Bodrumspor 0 : 1




 
 
   
TFF 3.LİG 2.GRUP 17.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
18.12. 13:30    Catalca                            Dersimspor           2 : 1
18.12. 13:30 Dardanelspor Pazarspor 1 : 1
18.12. 13:30 Derince Bld.  Erbaaspor 0 : 0
18.12. 13:30 Halide E. Yomraspor 0 : 2
18.12. 13:30 Kemerspor 2003 Düzcespor 1 : 1
18.12. 13:30 Manisa Tire 3 : 2
18.12. 13:30 Silivrispor Kirikhanspor 1 : 0
18.12. 13:30 Yesil Bursa Bodrumspor 3 : 2
18.12. 13:00 Batman Petrolspor Kirikkalespor 3 : 2



   
TFF 3.LİG 2.GRUP 16.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
11.12. 13:30    Bodrumspor           Dardanelspor                  1 : 3
11.12. 13:30 Düzcespor Catalca 3 : 2
11.12. 13:30 Erbaaspor Manisa 0 : 3
11.12. 13:30 Kirikkalespor Silivrispor 1 : 2
11.12. 13:30 Tire Halide E. 1 : 0
11.12. 13:00 Dersimspor Yesil Bursa 1 : 0
11.12. 13:00 Kirikhanspor Kemerspor 2003 2 : 0
11.12. 13:00 Pazarspor Derince Bld. 1 : 0
11.12. 13:00 Yomraspor Batman Petrolspor 1 : 0




 
TFF 3.LİG 2.GRUP 15.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
04.12. 13:30            Catalca                           Kirikhanspor    2 : 0
04.12. 13:30 Derince Bld.  Bodrumspor 1 : 1
04.12. 13:30 Halide E. Erbaaspor 2 : 1
04.12. 13:30 Kemerspor 2003 Kirikkalespor 1 : 1
04.12. 13:30 Manisa Pazarspor 1 : 2
04.12. 13:30 Tire Yomraspor 1 : 1
04.12. 13:30 Yesil Bursa Düzcespor 1 : 2
04.12. 13:00 Batman Petrolspor Silivrispor 0 : 0
04.12. 12:30 Dardanelspor Dersimspor 2 : 1



 

TFF 3.LİG 2.GRUP 14.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
27.11. 13:30            Bodrumspor Manisa                           2 : 2
27.11. 13:30 Dersimspor Derince Bld.  0 : 1
27.11. 13:30 Düzcespor Dardanelspor 2 : 0
27.11. 13:30 Erbaaspor Tire 1 : 0
27.11. 13:30 Kirikkalespor Catalca 1 : 1
27.11. 13:30 Silivrispor Yomraspor 1 : 1
27.11. 13:00 Batman Petrolspor Kemerspor 2003 1 : 2
27.11. 13:00 Kirikhanspor Yesil Bursa 1 : 0
27.11. 13:00 Pazarspor Halide E. 3 : 0



 

TFF 3.LİG 2.GRUP 13.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
20.11. 13:30           Catalca Batman Petrolspor           0 : 1
20.11. 13:30 Dardanelspor Kirikhanspor  2 : 2
20.11. 13:30 Derince Bld. Düzcespor 3 : 2
20.11. 13:30 Kemerspor 2003  Silivrispor 1 : 2
20.11. 13:30 Manisa Dersimspor 1 : 0
20.11. 13:30 Tire Pazarspor 4 : 1
20.11. 13:30 Yesil Bursa Kirikkalespor  2 : 0
20.11. 13:00 Halide E. Bodrumspor 2 : 1
20.11. 13:00 Yomraspor Erbaaspor 1 : 2




 

TFF 3.LİG 2.GRUP 12.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
16.11. 13:30         Bodrumspor Tire                          2 : 1
16.11. 13:30 Düzcespor Manisa 1 : 1
16.11. 13:30 Kemerspor 2003 Yomraspor 1 : 1
16.11. 13:30 Kirikkalespor Dardanelspor 0 : 1
16.11. 13:30 Silivrispor Catalca 0 : 0
16.11. 13:00 Batman Petrolspor Yesil Bursa 1 : 0
16.11. 13:00 Dersimspor Halide E. 1 : 1
16.11. 13:00 Kirikhanspor Derince Bld. 4 : 2
16.11. 13:00 Pazarspor Erbaaspor 1 : 2
 

TFF 3.LİG 2.GRUP 11.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

12.11. 13:30          Catalca  Kemerspor 2003               1 : 0
12.11. 13:30 Derince Bld. Kirikkalespor 0 : 0
12.11. 13:30 Erbaaspor Bodrumspor 0 : 0
12.11. 13:30 Halide E. Düzcespor 1 : 2
12.11. 13:30 Manisa Kirikhanspor 3 : 0
12.11. 13:30 Tire Dersimspor 3 : 1
12.11. 13:30 Yesil Bursa  Silivrispor  0 : 1
12.11. 13:00 Yomraspor Pazarspor 3 : 1
12.11. 12:30 Dardanelspor Batman Petrolspor 1 : 2




 

TFF 3.LİG 2.GRUP 10.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
06.11. 13:30            Bodrumspor                   Pazarspor              4 : 0
06.11. 13:30 Catalca Yomraspor 4 : 0
06.11. 13:30 Düzcespor Tire 0 : 0
06.11. 13:30 Kemerspor 2003 Yesil Bursa 2 : 1
06.11. 13:30 Kirikkalespor Manisa 1 : 1
06.11. 13:30 Silivrispor Dardanelspor 3 : 0
06.11. 13:00 Batman Petrolspor  Derince Bld. 3 : 3
06.11. 13:00 Dersimspor Erbaaspor 2 : 2
06.11. 13:00 Kirikhanspor Halide E. 1 : 0





 

TFF 3.LİG 2.GRUP 9.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
30.10.2016  13:30             Dardanelspor Kemerspor 2003               2 : 2
30.10.2016  13:30 Derince Bld. Silivrispor 0 : 1
30.10.2016  13:30 Erbaaspor Düzcespor 1 : 1
30.10.2016  13:30 Manisa Batman Petrolspor 2 : 1
30.10.2016  13:30 Tire Kirikhanspor 2 : 2
30.10.2016  13:30 Yesil Bursa Catalca 1 : 0
30.10.2016  13:00 Pazarspor Dersimspor 2 : 0
30.10.2016  13:00 Yomraspor Bodrumspor 1 : 1
29.10.2016  14:30 Halide E. Kirikkalespor 2 : 1
 


TFF 3.LİG 2.GRUP 8.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
23.10.2016  13:30     Catalca  Dardanelspor    2 : 0
23.10.2016   13:30 Silivrispor Manisa 2 : 1
22.10.2016   15:30 Düzcespor Pazarspor 2 : 1
22.10.2016   15:30 Kemerspor 2003 Derince Bld.  2 : 1
22.10.2016   15:30 Yesil Bursa Yomraspor 3 : 0
22.10.2016   15:00 Kirikkalespor Tire 0 : 0
22.10.2016   14:30 Dersim Spor Bodrumspor 0 : 3
22.10.2016   14:30 Kirikhanspor Erbaaspor 2 : 0
22.10.2016   13:30 Batman Petrolspor Halide E. 0 : 2










 

TFF 3.LİG 2.GRUP 7.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
16.10.2016      15:30        Bodrumspor Düzcespor  6 : 2
16.10.2016     15:30 Dardanelspor  Yesil Bursa  2 : 2
16.10.2016     15:30 Derince Bld. Catalca 0 : 1
16.10.2016    15:30 Manisa Kemerspor 2003 1 : 1
16.10.2016    15:00 Erbaaspor Kirikkalespor  2 : 1
16.10.2016    14:30 Pazarspor Kirikhanspor 0 : 2
16.10.2016    14:30 Tire Batman Petrolspor  3 : 2
16.10. 14:30 Yomraspor Dersim Spor 0 : 0
16.10. 13:30 Halide E. Silivrispor 0 : 2









   
islama uygun çocuk isimleri ilgili ayetler hadisler ile ilgili görsel sonucu

 


TFF 3.LİG 2.GRUP 6.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
09.10.2016       15:30     Kemerspor 2003 Halide E. 1 : 1
09.10.2016       15:30 Yesil Bursa Derince Bld. 1 : 1
09.10.2016       15:00 Düzcespor Dersim Spor 1 : 0
09.10.2016       15:00 Kirikkalespor Pazarspor 0 : 2
09.10.2016       14:30 Batman Petrolspor Erbaaspor 0 : 0
09.10.2016       14:30 Dardanelspor Yomraspor 0 : 2
09.10.2016       13:30 Catalca Manisa 1 : 1
09.10.2016       13:30 Silivrispor Tire 1 : 0
09.10.2016      13:00 Kirikhanspor Bodrumspor 0 : 1


islama uygun çocuk isimleri ilgili ayetler hadisler ile ilgili görsel sonucu

 




 


TFF 3.LİG 2.GRUP 5.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
02.10.2016    15:30         Bodrumspor Kirikkalespor 0 : 1
02.10.2016    15:30 Derince Bld.  Dardanelspor 0 : 3
02.10.2016    15:30 Manisa Yesil Bursa 2 : 1
02.10.2016    15:30 Tire Kemerspor 2003 3 : 1
02.10.2016    15:00 Erbaaspor Silivrispor 1 : 0
02.10.2016    14:30 Dersim Spor Kirikhanspor 0 : 1
02.10.2016    14:30 Pazarspor  Batman Petrolspor 0 : 2
02.10.2016    14:30 Yomraspor Düzcespor 1 : 1
02.10.2016    13:30 Halide E. Catalca 4 : 0



TFF 3.LİG 2.GRUP 4.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
25.09.2016 16:00 Catalca Tire  2 : 0
25.09.2016 16:00 Dardanelspor Manisa 0 : 0
25.09.2016 16:00 Derince Bld. Yomraspor 0 : 0
25.09.2016 16:00 Kemerspor 2003 Erbaaspor 0 : 2
25.09.2016 16:00 Silivrispor Pazarspor 1 : 1
25.09.2016 16:00 Yesil Bursa Halide E. 0 : 2
25.09.2016 15:30 Kirikkalespor Dersim Spor 2 : 3
25.09.2016 15:00 Batman Petrolspor Bodrumspor 0 : 1
25.09.2016 15:00 Kirikhanspor  Düzcespor 1 : 1
 


TFF 3.LİG 2.GRUP 3.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
17.09. 16:00 Bodrumspor Silivrispor 2 : 0
17.09. 16:00 Halide E. Dardanelspor 4 : 1
17.09. 16:00 Manisa Derince Bld. 4 : 1
17.09. 16:00 Tire Yesil Bursa  1 : 1
17.09. 15:30 Düzcespor Kirikkalespor 3 : 0
17.09. 15:30 Erbaaspor Catalca 0 : 0
17.09. 15:00 Dersim Spor  Batman Petrolspor 1 : 3
17.09. 15:00 Pazarspor Kemerspor 2003 0 : 0
17.09. 15:00 Yomraspor Kirikhanspor 0 : 1



TFF 3.LİG 2.GRUP 2.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
10.09. 20:00 Dardanelspor Tire 1 : 1
10.09. 16:30 Catalca Pazarspor 2 : 1
10.09. 16:30 Derince Bld. Halide E. 1 : 0
10.09. 16:30 Kemerspor 2003 Bodrumspor 3 : 1
10.09. 16:30 Manisa Yomraspor 0 : 0
10.09. 16:30 Silivrispor Dersim Spor 1 : 0
10.09. 16:30 Yesil Bursa  Erbaaspor 2 : 1
10.09. 16:00 Kirikkalespor  Kirikhanspor 0 : 0
10.09. 15:30 Batman Petrolspor Düzcespor 1 : 1



TFF 3.LİG 2.GRUP 1.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
03.09. 16:30 Bodrumspor  Catalca 3 : 0
03.09. 16:30 Halide E. Manisa 1 : 1
03.09. 16:30 Tire Derince Bld. 0 : 0
03.09. 16:00 Düzcespor Silivrispor 1 : 0
03.09. 16:00 Erbaaspor Dardanelspor 0 : 0
03.09. 15:30 Dersim Spor Kemerspor 2003 2 : 0
03.09. 15:30 Kirikhanspor Batman Petrolspor 1 : 0
03.09. 15:30 Pazarspor Yesil Bursa 1 : 1
03.09. 15:30 Yomraspor Kirikkalespor 0 : 0




 

 


TFF 3.LİG 2.GRUP 29.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
29.03. 13:30         Catalca                            Silivrispor
29.03. 13:30 Dardanelspor Kirikkalespor
29.03. 13:30 Derince Bld. Kirikhanspor
29.03. 13:30 Erbaaspor Pazarspor
29.03. 13:30 Halide E. Dersim Spor
29.03. 13:30 Manisa Düzcespor
29.03. 13:30 Tire Bodrumspor
29.03. 13:30 Yesil Bursa Batman Petrolspor
29.03. 13:30 Yomraspor Kemerspor 2003



TFF 3.LİG 2.GRUP 30.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
02.04. 13:30 Batman Petrolspor Catalca
02.04. 13:30 Bodrumspor Halide E.
02.04. 13:30 Dersim Spor Manisa
02.04. 13:30 Düzcespor Derince Bld.
02.04. 13:30 Erbaaspor Yomraspor
02.04. 13:30 Kirikhanspor Dardanelspor
02.04. 13:30 Kirikkalespor Yesil Bursa
02.04. 13:30 Pazarspor Tire
02.04. 13:30 Silivrispor Kemerspor 2003



TFF 3.LİG 2.GRUP 31.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
09.04. 13:30 Catalca Kirikkalespor
09.04. 13:30 Dardanelspor Düzcespor
09.04. 13:30 Derince Bld. Dersim Spor
09.04. 13:30 Halide E. Pazarspor
09.04. 13:30 Kemerspor 2003 Batman Petrolspor
09.04. 13:30 Manisa Bodrumspor
09.04. 13:30 Tire Erbaaspor
09.04. 13:30 Yesil Bursa Kirikhanspor
09.04. 13:30 Yomraspor Silivrispor



TFF 3.LİG 2.GRUP 32.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
16.04. 13:30 Bodrumspor Derince Bld.
16.04. 13:30 Dersim Spor Dardanelspor
16.04. 13:30 Düzcespor Yesil Bursa
16.04. 13:30 Erbaaspor Halide E.
16.04. 13:30 Kirikhanspor Catalca
16.04. 13:30 Kirikkalespor Kemerspor 2003
16.04. 13:30 Pazarspor Manisa
16.04. 13:30 Silivrispor Batman Petrolspor
16.04. 13:30 Yomraspor Tire


TFF 3.LİG 2.GRUP 33.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
23.04. 13:30 Batman Petrolspor Yomraspor
23.04. 13:30 Catalca Düzcespor
23.04. 13:30 Dardanelspor Bodrumspor
23.04. 13:30 Derince Bld. Pazarspor
23.04. 13:30 Halide E. Tire
23.04. 13:30 Kemerspor 2003 Kirikhanspor
23.04. 13:30 Manisa Erbaaspor
23.04. 13:30 Silivrispor Kirikkalespor
23.04. 13:30 Yesil Bursa Dersim Spor


TFF 3.LİG 2.GRUP 34.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ

 
30.04. 13:30 Bodrumspor Yesil Bursa
30.04. 13:30 Dersim Spor Catalca
30.04. 13:30 Düzcespor Kemerspor 2003
30.04. 13:30 Erbaaspor Derince Bld.
30.04. 13:30 Kirikhanspor Silivrispor
30.04. 13:30 Kirikkalespor Batman Petrolspor
30.04. 13:30 Pazarspor Dardanelspor
30.04. 13:30 Tire Manisa
30.04. 13:30 Yomraspor Halide E.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.