Öne Çıkanlar 2016 - 2017 İngilizce NATOdan Çıkmak Dünyanın Sonu Değil Egzersiz Dönemi Başladı siyer-i nebi yarışması temel dini bilgiler

3.LİG 1.Grup ! 31.Hafta Maç Sonuçları , Puan Durumu , 32.Hafta Maçları ve Fikstür







TFF 3.LİG 1.GRUP 31.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
19.03. 15:00      Altay                                          Kocaelispor                          1 : 1
19.03. 15:00 Beylerbeyi Belediye Vanspor  1 : 0
19.03. 15:00 Corum Bayburt 0 : 1
19.03. 15:00 Golcukspor Cizrespor 2 : 1
19.03. 15:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Karacabey Birlikspor 1 : 1
19.03. 15:00 Kozan Kutahyaspor  1 : 1
19.03. 15:00 Sancaktepe Manavgatspor 1 : 0
19.03. 15:00 Tekirdagspor Ankara Demirspor 0 : 3




PUAN DURUMU

 
Takım                                           O    G    B    M    G             P
1. Sancaktepe 29 17 9 3 45:17 60       
2. Altay 30 14 12 4 56:31 54       
3. Kocaelispor 29 14 11 4 49:27 53       
4. Ankara Demirspor 30 13 12 5 47:31 51       
5. Corum 30 13 9 8 39:25 48       
6. Golcukspor 29 12 10 7 35:30 46       
7. Kizilcaboluk Spor Kulubu 30 10 12 8 30:28 42       
8. Belediye Vanspor 30 10 10 10 29:34 40       
9. Bayburt 29 10 9 10 33:31 39       
10. Kozan 29 9 9 11 32:36 36       
11. 24 Erzincanspor 28 8 11 9 26:26 35       
12. Erzin 29 9 8 12 28:40 35       
13. Tekirdagspor 29 8 9 12 27:39 33       
14. Kartalspor 29 9 5 15 27:36 32       
15. Karacabey Birlikspor 29 8 7 14 48:49 31       
16. Cizrespor 30 7 9 14 21:40 30       
17. Kutahyaspor 29 6 10 13 33:50 28       
18. Beylerbeyi 29 6 9 14 32:44 27       
19. Manavgatspor 29 3 13 13 18:41 22






TFF 3.LİG 1.GRUP 32.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
26.03. 15:00        Bayburt                           Kizilcaboluk Spor Kulubu
26.03. 15:00 Belediye Vanspor 24 Erzincanspor
26.03. 15:00 Cizrespor Tekirdagspor
26.03. 15:00 Erzin Golcukspor
26.03. 15:00 Karacabey Birlikspor Kozan
26.03. 15:00 Kartalspor Altay
26.03. 15:00 Kocaelispor Corum
26.03. 15:00 Kutahyaspor Sancaktepe
26.03. 15:00 Manavgatspor Beylerbeyi







TFF 3.LİG 1.GRUP 30.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
15.03. 15:00    Ankara Demirspor               Golcukspor                              3 : 1
15.03. 15:00 Karacabey Birlikspor Corum 0 : 1
15.03. 15:00 Kocaelispor  Kartalspor 1 : 0
15.03. 15:00 Kutahyaspor Kizilcaboluk Spor Kulubu 2 : 2
15.03. 15:00 Manavgatspor Kozan 0 : 1
15.03. 14:30 Bayburt  Altay 2 : 4
15.03. 14:30 Belediye Vanspor Sancaktepe 1 : 4
15.03. 14:30 Cizrespor 24 Erzincanspor 1 : 0
15.03. 14:30 Erzin Beylerbeyi 0 : 0




TFF 3.LİG 1.GRUP 29.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
Tarih                      Ev Sahibi                                     Sonuç     Misafir
 10/03/2017 Altay 5 - 2 Karacabey Birlikspor
 10/03/2017 Çorum Belediyespor 1 - 1 Kütahyaspor
 10/03/2017 Sancaktepe Belediyespor 2 - 1 Erzin Belediyespor
 10/03/2017 Gölcükspor 1 - 0 Tekirdağspor
 10/03/2017 Kızılcabölükspor 0 - 0 Manavgatspor
 10/03/2017 Kozan Belediyespor 2 - 1 Van BBSK
 10/03/2017 Kartalspor 1 - 0 Bayburt Grup Özel İdare
 10/03/2017 24 Erzincanspor 0 - 1 Ankara Demirspor
 10/03/2017 Beylerbeyi 1 - 0 Cizrespor





 



 
TFF 3. Lig 1. Grup 28.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.03. 14:30    Ankara Demirspor    Beylerbeyi                            4 : 1
05.03. 14:30 Bursa Niluferspor Kartalspor 2 : 0
05.03. 14:30 Kutahyaspor Altay 1 : 1
05.03. 14:30 Manavgatspor Corum 0 : 1
05.03. 14:00 Bayburt Kocaelispor 0 : 2
05.03. 14:00 Belediye Vanspor Kizilcaboluk Spor Kulubu 0 : 1
05.03. 14:00 Cizrespor Sancaktepe  0 : 3
05.03. 14:00 Erzin Kozan 2 : 2
05.03. 13:00 Tekirdagspor 24 Erzincanspor 1 : 2





TFF 3.LİG 1.GRUP 27.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
26.02. 13:30     Beylerbeyi                                Tekirdagspor 2 : 3
26.02. 13:30 Corum Belediye Vanspor 2 : 1
26.02. 13:30 Kartalspor Kutahyaspor 1 : 2
26.02. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Erzin 2 : 1
26.02. 13:30 Kocaelispor Bursa Niluferspor 1 : 1
26.02. 13:30 Kozan  Cizrespor  1 : 0
26.02. 13:30 Sancaktepe Ankara Demirspor 1 : 1
26.02. 13:00 24 Erzincanspor Golcukspor  0 : 0
25.02. 13:30 Altay Manavgatspor 4 : 1





TFF 3.LİG 1.GRUP 26.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
19.02. 13:30    Ankara Demirspor         Kozan                                           3 : 1
19.02. 13:30 Bursa Niluferspor Bayburt 1 : 3
19.02. 13:30 Golcukspor Beylerbeyi 2 : 1
19.02. 13:30 Kutahyaspor Kocaelispor 1 : 2
19.02. 13:30 Manavgatspor Kartalspor  2 : 2
19.02. 13:30 Tekirdagspor Sancaktepe 1 : 1
19.02. 13:00 Belediye Vanspor Altay 2 : 2
19.02. 13:00 Erzin Corum 1 : 0
19.02. 12:30 Cizrespor Kizilcaboluk Spor Kulubu  1 : 0



 

TFF 3.LİG 1.GRUP 25.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
15.02. 13:30      Altay                                          Erzin                                    2 : 0
15.02. 13:30 Beylerbeyi 24 Erzincanspor 3 : 3
15.02. 13:30 Corum Cizrespor  2 : 0
15.02. 13:30 Kartalspor Belediye Vanspor 1 : 0
15.02. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Ankara Demirspor 0 : 1
15.02. 13:30 Kocaelispor Manavgatspor 1 : 0
15.02. 13:30 Kozan Tekirdagspor 2 : 0
15.02. 13:30 Sancaktepe  Golcukspor  1 : 1
15.02. 13:00 Bayburt Kutahyaspor 4 : 1




TFF 3.LİG 1.GRUP 24.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
11.02. 13:30    Ankara Demirspor     Corum                                       0 : 0
11.02. 13:30 Golcukspor Kozan 1 : 0
11.02. 13:30 Kutahyaspor Bursa Niluferspor 2 : 1
11.02. 13:30 Manavgatspor Bayburt 1 : 1
11.02. 13:30 Tekirdagspor Kizilcaboluk Spor Kulubu 0 : 0
11.02. 13:00 24 Erzincanspor  Sancaktepe  2 : 1
11.02. 13:00 Belediye Vanspor Kocaelispor  2 : 1
11.02. 13:00 Cizrespor Altay 0 : 3
11.02. 13:00 Erzin Kartalspor 0 : 1


TFF 3.LİG 1.GRUP 23.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.02. 13:30     Altay                                        Ankara Demirspor       1 : 1
05.02. 13:30 Bursa Niluferspor Manavgatspor 4 : 0
05.02. 13:30 Corum Tekirdagspor 1 : 0
05.02. 13:30 Kartalspor Cizrespor 1 : 0
05.02. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu  Golcukspor 1 : 0
05.02. 13:30 Kocaelispor Erzin 4 : 0
05.02. 13:30 Kozan 24 Erzincanspor 1 : 0
05.02. 13:30 Sancaktepe  Beylerbeyi 2 : 1
05.02. 13:00 Bayburt  Belediye Vanspor 1 : 0



TFF 3.LİG 1.GRUP 22.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
29.01. 13:30         Ankara Demirspor          Kartalspor                                    2 : 1
29.01. 13:30 Beylerbeyi Kozan 1 : 1
29.01. 13:30 Golcukspor Corum 1 : 0
29.01. 13:30 Manavgatspor  Kutahyaspor 0 : 0
29.01. 13:30 Tekirdagspor  Altay 2 : 2
29.01. 13:00 24 Erzincanspor Kizilcaboluk Spor Kulubu 1 : 1
29.01. 13:00 Belediye Vanspor Bursa Niluferspor 2 : 0
29.01. 13:00 Cizrespor Kocaelispor 0 : 0
29.01. 13:00 Erzin Bayburt 1 : 0






 

TFF 3.LİG 1.GRUP 21.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
22.01. 13:30     Altay                                          Golcukspor                     1 : 1
22.01. 13:30 Bursa Niluferspor Erzin 3 : 0
22.01. 13:30 Kartalspor Tekirdagspor 1 : 2
22.01. 13:30 Kocaelispor Ankara Demirspor 2 : 2
22.01. 13:30 Kutahyaspor Belediye Vanspor 1 : 2
22.01. 13:00 Bayburt Cizrespor 2 : 1
21.01. 13:30 Corum  24 Erzincanspor 1 : 1
21.01. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Beylerbeyi 1 : 0
21.01. 13:30 Kozan Sancaktepe 1 : 0



 
 


TFF 3.LİG 1.GRUP 20.HAFTA MAÇ SONUÇLARI


 
15.01. 13:30        Ankara Demirspor          Bayburt 4 : 2
15.01. 13:30 Beylerbeyi Corum 1 : 1
15.01. 13:30 Golcukspor Kartalspor 1 : 0
15.01. 13:30 Tekirdagspor Kocaelispor 1 : 2
15.01. 13:00 Belediye Vanspor Manavgatspor  0 : 0
15.01. 13:00 Erzin Kutahyaspor 1 : 0
15.01. 12:00 Cizrespor Bursa Niluferspor 1 : 0
14.01. 13:30 Sancaktepe Kizilcaboluk Spor Kulubu 2 : 0
14.01. 13:00 24 Erzincanspor Altay 0 : 1



 


TFF 3.LİG 1.GRUP 19.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
18.12. 13:30           Ankara Demirspor         Bursa Niluferspor                      0 : 0
18.12. 13:30 Beylerbeyi Altay 1 : 2
18.12. 13:30 Golcukspor Kocaelispor 2 : 2
18.12. 13:30 Kozan Kizilcaboluk Spor Kulubu 1 : 3
18.12. 13:30 Sancaktepe Corum 0 : 0
18.12. 13:30 Tekirdagspor Bayburt  1 : 3
18.12. 13:00 Erzin Manavgatspor 2 : 1
18.12. 12:00 Cizrespor Kutahyaspor 3 : 2
17.12. 13:00 24 Erzincanspor Kartalspor 2 : 1



 


TFF 3.LİG 1.GRUP 18.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
11.12. 13:30            Altay                            Sancaktepe                  2 : 0
11.12. 13:30 Bursa Niluferspor Tekirdagspor 4 : 0
11.12. 13:30 Corum Kozan 1 : 0
11.12. 13:30 Kartalspor  Beylerbeyi 0 : 1
11.12. 13:30 Kocaelispor 24 Erzincanspor  1 : 0
11.12. 13:30 Kutahyaspor Ankara Demirspor 3 : 0
11.12. 13:30 Manavgatspor Cizrespor  1 : 1
11.12. 13:00 Bayburt Golcukspor 0 : 0
11.12. 13:00 Belediye Vanspor Erzin 1 : 0




 

TFF 3.LİG 1.GRUP 17.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
04.12. 13:30    Ankara Demirspor                   Manavgatspor             2 : 0
04.12. 13:30 Beylerbeyi Kocaelispor 0 : 0
04.12. 13:30 Golcukspor Bursa Niluferspor 3 : 1
04.12. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Corum 1 : 0
04.12. 13:30 Kozan Altay 0 : 2
04.12. 13:30 Sancaktepe Kartalspor 2 : 1
04.12. 13:30 Tekirdagspor Kutahyaspor 1 : 0
04.12. 13:00 24 Erzincanspor Bayburt  2 : 0
04.12. 13:00 Cizrespor Belediye Vanspor 0 : 2



 


TFF 3.LİG 1.GRUP 16.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
27.11. 13:30      Altay                               Kizilcaboluk Spor Kulubu     3 : 0
27.11. 13:30 Bursa Niluferspor 24 Erzincanspor 2 : 2
27.11. 13:30 Kartalspor Kozan 4 : 1
27.11. 13:30 Kocaelispor  Sancaktepe 1 : 1
27.11. 13:30 Kutahyaspor Golcukspor 0 : 4
27.11. 13:30 Manavgatspor Tekirdagspor 2 : 1
27.11. 13:00 Bayburt Beylerbeyi 2 : 1
27.11. 13:00 Belediye Vanspor Ankara Demirspor 0 : 0
27.11. 13:00 Erzin Cizrespor  2 : 1



 

TFF 3.LİG 1.GRUP 15.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
23.11. 13:30      Ankara Demirspor Erzin                            3 : 3
23.11. 13:30 Beylerbeyi Bursa Niluferspor 2 : 0
23.11. 13:30 Corum Altay 1 : 1
23.11. 13:30 Golcukspor Manavgatspor 2 : 0
23.11. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Kartalspor  3 : 0
23.11. 13:30 Kozan Kocaelispor 3 : 3
23.11. 13:30 Sancaktepe Bayburt 1 : 0
23.11. 13:30 Tekirdagspor Belediye Vanspor  1 : 1
23.11. 13:00 24 Erzincanspor Kutahyaspor  3 : 0



 

TFF 3.LİG 1.GRUP 14.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
19.11. 13:30             Bursa Niluferspor          Sancaktepe                               1 : 6
19.11. 13:30 Kartalspor Corum 0 : 2
19.11. 13:30 Kocaelispor Kizilcaboluk Spor Kulubu 0 : 1
19.11. 13:30 Kutahyaspor Beylerbeyi 3 : 3
19.11. 13:00 Bayburt Kozan 0 : 0
19.11. 13:00 Belediye Vanspor Golcukspor 1 : 1
19.11. 13:00 Erzin Tekirdagspor 3 : 0
19.11. 12:30 Cizrespor Ankara Demirspor 1 : 1
19.11. 12:00 Manavgatspor 24 Erzincanspor 1 : 1
 

 

 


TFF 3.LİG 1.GRUP 13.HAFTA MAÇ SONUÇLARI 

 
13.11. 13:30    Altay Kartalspor                     1 : 1
13.11. 13:30 Beylerbeyi Manavgatspor 4 : 1
13.11. 13:30 Corum Kocaelispor 2 : 3
13.11. 13:30 Golcukspor Erzin 0 : 0
13.11. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Bayburt 0 : 0
13.11. 13:30 Kozan Bursa Niluferspor 2 : 2
13.11. 13:30 Sancaktepe Kutahyaspor 2 : 0
13.11. 13:30 Tekirdagspor  Cizrespor 1 : 1
13.11. 13:00 24 Erzincanspor Belediye Vanspor 1 : 1




   

 
 

 

TFF 3.LİG 1.GRUP 12.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ

 
06.11. 13:30               Ankara Demirspor Tekirdagspor                             1 : 1
06.11. 13:30 Bursa Niluferspor Kizilcaboluk Spor Kulubu 1 : 1
06.11. 13:30 Kocaelispor Altay 5 : 3
06.11. 13:30 Kutahyaspor Kozan 2 : 1
06.11. 13:30 Manavgatspor Sancaktepe 1 : 2
06.11. 13:00 Belediye Vanspor Beylerbeyi  2 : 0
06.11. 13:00 Erzin 24 Erzincanspor 1 : 0
06.11. 12:30 Cizrespor Golcukspor 0 : 1
 
07.11. 14:00    Bayburt   Corum




 

TFF 3. Lig 1. Grup 11.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
02.11. 13:30                Altay                                        Bayburt                           1 : 1
02.11. 13:30 Beylerbeyi Erzin 1 : 1
02.11. 13:30 Corum Bursa Niluferspor 4 : 2
02.11. 13:30 Golcukspor Ankara Demirspor 2 : 2
02.11. 13:30 Kartalspor  Kocaelispor 0 : 3
02.11. 13:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Kutahyaspor 2 : 2
02.11. 13:30 Kozan Manavgatspor 0 : 0
02.11. 13:30 Sancaktepe Belediye Vanspor 0 : 0
02.11. 13:00 24 Erzincanspor Cizrespor 1 : 1



 
 


TFF 3. Lig 1. Grup 10.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
29.10.2016  16:00             Bursa Niluferspor Altay                                         2 : 1
29.10.2016  16:00 Kutahyaspor Corum 2 : 1
29.10.2016  16:00 Manavgatspor Kizilcaboluk Spor Kulubu  3 : 2
29.10.2016  16:00 Tekirdagspor Golcukspor 2 : 1
29.10.2016  15:30 Ankara Demirspor 24 Erzincanspor 0 : 1
29.10.2016  15:00 Bayburt Kartalspor 1 : 0
29.10.2016  15:00 Belediye Vanspor Kozan  1 : 0
29.10.2016  15:00 Erzin Sancaktepe 0 : 0
29.10.2016  14:30 Cizrespor Beylerbeyi 1 : 1
 


TFF 3. Lig 1. Grup 9.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
23.10.2016    13:30         Beylerbeyi Ankara Demirspor      0 : 1
23.10.2016    13:30 Kartalspor Bursa Niluferspor 1 : 0
23.10.2016   13:30 Kocaelispor Bayburt 0 : 0
22.10.2016   15:00 Altay Kutahyaspor 1 : 0
22.10.2016   15:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Belediye Vanspor 2 : 0
22.10.2016   14:30 Corum Manavgatspor 4 : 0
22.10.2016   14:30 Kozan Erzin 3 : 1
22.10.2016   14:00 24 Erzincanspor  Tekirdagspor 1 : 2
22.10.2016   13:30 Sancaktepe Cizrespor 3 : 0


 




 
TFF 3. Lig 1. Grup 8.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
16.10. 15:00 Bursa Niluferspor Kocaelispor 3 : 4
16.10. 15:00 Kutahyaspor Kartalspor 3 : 2
16.10. 15:00 Manavgatspor Altay 1 : 1
16.10. 15:00 Tekirdagspor Beylerbeyi 2 : 0
16.10. 14:30 Ankara Demirspor Sancaktepe  0 : 1
16.10. 14:00 Belediye Vanspor Corum 1 : 1
16.10. 14:00 Cizrespor Kozan 2 : 1
16.10. 14:00 Erzin Kizilcaboluk Spor Kulubu 2 : 3
16.10. 13:30 Golcukspor 24 Erzincanspor 0 : 1


 

TFF 3.LİG 1.GRUP  7.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
09.10.2016    15:30      Altay Belediye Vanspor       2 : 3
09.10.2016    15:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Cizrespor 0 : 0
09.10.2016    15:30 Kocaelispor Kutahyaspor 3 : 0
09.10.2016    15:00 Corum Erzin 2 : 0
09.10.2016    15:00 Kozan Ankara Demirspor 1 : 3
09.10.2016    14:30 Bayburt Bursa Niluferspor 2 : 0
09.10.2016    13:30 Beylerbeyi Golcukspor 1 : 2
09.10.2016    13:30 Kartalspor Manavgatspor 0 : 0
09.10.2016    13:30 Sancaktepe Tekirdagspor 2 : 0





 


 


TFF 3.LİG 1.GRUP  6.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
05.10.2016   15:30       Golcukspor Sancaktepe 1 : 1
05.10.2016   15:30 Kutahyaspor Bayburt 1 : 1
05.10.2016   15:30 Manavgatspor Kocaelispor 1 : 0
05.10.2016   15:30 Tekirdagspor Kozan 0 : 0
05.10.2016   15:00 Ankara Demirspor Kizilcaboluk Spor Kulubu 2 : 2
05.10.2016   14:30 24 Erzincanspor  Beylerbeyi 1 : 1
05.10.2016   14:30 Belediye Vanspor Kartalspor 1 : 3
05.10.2016   14:30 Erzin Altay 2 : 1
05.10.2016   13:30 Cizrespor Corum 2 : 1


 
 


TFF 3.LİG 1.GRUP  5.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
01.10.2016     15:30 Altay Cizrespor 0 : 0
01.10.2016    15:30 Bursa Niluferspor Kutahyaspor 4 : 1
01.10.2016    15:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Tekirdagspor 0 : 2
01.10.2016    15:30 Kocaelispor Belediye Vanspor 0 : 0
01.10.2016    15:00 Corum Ankara Demirspor  1 : 1
01.10.2016    15:00 Kozan Golcukspor 3 : 1
01.10.2016    14:30 Bayburt Manavgatspor 2 : 0
01.10.2016    13:30 Kartalspor Erzin 2 : 0
01.10.2016    13:30 Sancaktepe  24 Erzincanspor 2 : 0



   

ADİYAT süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu


  


TFF 3.LİG 1.GRUP  4.HAFTA MAÇ SONUÇLARI


 
25.09.2016 16:00 Beylerbeyi  Sancaktepe 1 : 3
25.09.2016 16:00 Golcukspor Kizilcaboluk Spor Kulubu 2 : 1
25.09.2016 16:00 Manavgatspor Bursa Niluferspor 1 : 1
25.09.2016 16:00 Tekirdagspor Corum 0 : 2
25.09.2016 15:30 Ankara Demirspor  Altay 0 : 1
25.09.2016 15:00 24 Erzincanspor Kozan 0 : 0
25.09.2016 15:00 Belediye Vanspor Bayburt 1 : 0
25.09.2016 15:00 Cizrespor Kartalspor 1 : 1
25.09.2016 15:00 Erzin Kocaelispor 0 : 3



ADİYAT süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu

 
 


TFF 3.LİG 1.GRUP  3.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
17.09. 19:00 Kocaelispor Cizrespor 3 : 0
17.09. 16:00 Altay Tekirdagspor 1 : 1
17.09. 16:00 Bursa Niluferspor Belediye Vanspor 5 : 0
17.09. 16:00 Kartalspor Ankara Demirspor 1 : 0
17.09. 16:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu 24 Erzincanspor 0 : 0
17.09. 16:00 Kutahyaspor Manavgatspor  0 : 0
17.09. 15:30 Corum  Golcukspor 2 : 1
17.09. 15:30 Kozan Beylerbeyi 3 : 1
17.09. 15:00 Bayburt Erzin 1 : 1
 


TFF 3.LİG 1.GRUP  2.HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
10.09. 16:30 Beylerbeyi Kizilcaboluk Spor Kulubu 1 : 0
10.09. 16:30 Golcukspor Altay 0 : 4
10.09. 16:30 Sancaktepe Kozan 1 : 0
10.09. 16:30 Tekirdagspor  Kartalspor 2 : 0
10.09. 16:00 Ankara Demirspor Kocaelispor 3 : 1
10.09. 15:30 24 Erzincanspor Corum 1 : 0
10.09. 15:30 Belediye Vanspor Kutahyaspor  2 : 1
10.09. 15:30 Cizrespor  Bayburt 1 : 0
10.09. 15:30 Erzin Bursa Niluferspor 2 : 1
 


TFF 3.LİG 1.GRUP  1.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 

 
03.09. 19:00          Kocaelispor Tekirdagspor 0 : 0
03.09. 16:30 Altay 24 Erzincanspor 2 : 0
03.09. 16:30 Bursa Niluferspor Cizrespor 4 : 1
03.09. 16:30 Kartalspor Golcukspor 1 : 1
03.09. 16:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Sancaktepe 0 : 0
03.09. 16:30 Kutahyaspor  Erzin 1 : 1
03.09. 16:30 Manavgatspor Belediye Vanspor 1 : 1
03.09. 16:00 Corum Beylerbeyi 3 : 1
03.09. 15:30 Bayburt Ankara Demirspor 2 : 3



ADİYAT süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu



 
 





ADİYAT süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu
 
 


TFF 3.LİG 1.GRUP 33.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
01.04. 15:30 24 Erzincanspor Manavgatspor
01.04. 15:30 Ankara Demirspor Cizrespor
01.04. 15:30 Beylerbeyi Kutahyaspor
01.04. 15:30 Corum Kartalspor
01.04. 15:30 Golcukspor Belediye Vanspor
01.04. 15:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Kocaelispor
01.04. 15:30 Kozan Bayburt
01.04. 15:30 Sancaktepe Bursa Niluferspor
01.04. 15:30 Tekirdagspor Erzin


TFF 3.LİG 1.GRUP 34.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ

 
05.04. 15:30 Altay Corum
05.04. 15:30 Bayburt Sancaktepe
05.04. 15:30 Belediye Vanspor Tekirdagspor
05.04. 15:30 Bursa Niluferspor Beylerbeyi
05.04. 15:30 Erzin Ankara Demirspor
05.04. 15:30 Kartalspor Kizilcaboluk Spor Kulubu
05.04. 15:30 Kocaelispor Kozan
05.04. 15:30 Kutahyaspor 24 Erzincanspor
05.04. 15:30 Manavgatspor Golcukspor



TFF 3.LİG 1.GRUP 35.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
09.04. 15:30 24 Erzincanspor Bursa Niluferspor
09.04. 15:30 Ankara Demirspor Belediye Vanspor
09.04. 15:30 Beylerbeyi Bayburt
09.04. 15:30 Cizrespor Erzin
09.04. 15:30 Golcukspor Kutahyaspor
09.04. 15:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Altay
09.04. 15:30 Kozan Kartalspor
09.04. 15:30 Sancaktepe Kocaelispor
09.04. 15:30 Tekirdagspor Manavgatspor


TFF 3.LİG 1.GRUP 36.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
16.04. 15:30 Altay Kozan
16.04. 15:30 Bayburt 24 Erzincanspor
16.04. 15:30 Belediye Vanspor Cizrespor
16.04. 15:30 Bursa Niluferspor Golcukspor
16.04. 15:30 Corum Kizilcaboluk Spor Kulubu
16.04. 15:30 Kartalspor Sancaktepe
16.04. 15:30 Kocaelispor Beylerbeyi
16.04. 15:30 Kutahyaspor Tekirdagspor
16.04. 15:30 Manavgatspor Ankara Demirspor


TFF 3.LİG 1.GRUP 37.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
23.04. 15:30     24 Erzincanspor                            Kocaelispor
23.04. 15:30 Ankara Demirspor Kutahyaspor
23.04. 15:30 Beylerbeyi Kartalspor
23.04. 15:30 Cizrespor Manavgatspor
23.04. 15:30 Erzin Belediye Vanspor
23.04. 15:30 Golcukspor Bayburt
23.04. 15:30 Kozan Corum
23.04. 15:30 Sancaktepe Altay
23.04. 15:30 Tekirdagspor Bursa Niluferspor



TFF 3.LİG 1.GRUP 38.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
30.04. 15:30 Altay Beylerbeyi
30.04. 15:30 Bayburt Tekirdagspor
30.04. 15:30 Bursa Niluferspor Ankara Demirspor
30.04. 15:30 Corum Sancaktepe
30.04. 15:30 Kartalspor 24 Erzincanspor
30.04. 15:30 Kizilcaboluk Spor Kulubu Kozan
30.04. 15:30 Kocaelispor Golcukspor
30.04. 15:30 Kutahyaspor Cizrespor
30.04. 15:30 Manavgatspor Erzin

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.