Öne Çıkanlar Dış Politikamıza Hizmet Ediyor Kudüs Mitingine Siyonizme Yeter Artık Diyen Maduroyu Davet Etti Cuma Hutbesi 7.7.2017 Kabe İmamı Sudeysi Puan Durumu

2.Lig Beyaz Grup ! 34. Son Hafta Hafta Maç Sonuçları , Puan Durumu





TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 34. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
29.04. 15:30   Amedspor                        Kahramanmaraş       2 : 1
29.04. 15:30 Anadolu Selcukspor Hacettepe 1 : 2
29.04. 15:30 Anadolu Uskudar Bucaspor 4 : 0
29.04. 15:30 Erzurum BB Fethiyespor 0 : 0
29.04. 15:30 İstanbulspor Sivas Belediyespor 2 : 0
29.04. 15:30 Keciorengucu Karagümrük 2 : 3
29.04. 15:30 Nazillispor Pendikspor 4 : 2
29.04. 15:30 Tepecik Kocaeli Birlikspor 2 : 3
29.04. 15:30 Zonguldak Ofspor 2 : 1

 





2.LİG BEYAZ GRUP PUAN DURUMU

 
Takım                                O   G    B   M    G              P
1. İstanbulspor 34 21 5 8 48:22 68      
2. Amedspor 34 19 9 6 51:31 66      
3. Erzurum BB 34 17 10 7 56:33 61      
4. Kocaeli Birlikspor 34 16 8 10 40:35 56      
5. Sivas Belediyespor 34 14 11 9 44:35 53      
6. Nazillispor 34 13 10 11 41:44 49      
7. Keciorengucu 34 13 10 11 51:48 49      
8. Zonguldak 34 12 11 11 48:42 47      
9. Hacettepe 34 11 11 12 39:35 44      
10. Pendikspor 34 12 8 14 43:47 44      
11. Anadolu Selcukspor 34 12 6 16 31:40 42      
12. Karagümrük 34 11 9 14 39:42 42      
13. Bucaspor 34 12 7 15 43:55 40      
14. Kahramanmaraş 34 9 13 12 37:43 40      
15. Fethiyespor 34 9 11 14 35:44 38      
16. Anadolu Uskudar 34 8 13 13 34:43 37      
17. Tepecik 34 9 5 20 42:58 32      
18. Ofspor 34 7 5 22 30:55 26
  • Bucaspor: -3 Puan (Federasyon kararı)



TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 33. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
23.04. 15:30   Bucaspor                     Zonguldak                  3 : 2
23.04. 15:30 Fethiyespor Keciorengucu 3 : 0
23.04. 15:30 Hacettepe Amedspor 0 : 0
23.04. 15:30 Kahramanmaraş Erzurum BB 0 : 2
23.04. 15:30 Karagümrük Anadolu Uskudar  3 : 0
23.04. 15:30 Kocaeli Birlikspor İstanbulspor 1 : 1
23.04. 15:30 Ofspor Tepecik 3 : 1
23.04. 15:30 Pendikspor Anadolu Selcukspor 2 : 1
23.04. 15:30 Sivas Belediyespor Nazillispor 0 : 2



TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 32. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
14.04. 15:00   Amedspor                         Pendikspor                     1 : 0
14.04. 15:00 Anadolu Selcukspor Sivas Belediyespor 0 : 1
14.04. 15:00 Anadolu Uskudar Fethiyespor 1 : 1
14.04. 15:00 Erzurum BB Keciorengucu 2 : 1
14.04. 15:00 Hacettepe Kahramanmaraş 4 : 2
14.04. 15:00 İstanbulspor Ofspor 3 : 0
14.04. 15:00 Nazillispor  Kocaeli Birlikspor  0 : 3
14.04. 15:00 Tepecik Bucaspor 3 : 2
14.04. 15:00 Zonguldak  Karagümrük 1 : 1









TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 31. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
10.04. 18:00   Bucaspor  İstanbulspor                  2 : 2
09.04. 15:00 Erzurum BB Hacettepe 0 : 0
09.04. 15:00 Fethiyespor  Zonguldak 4 : 3
09.04. 15:00 Karagümrük Tepecik 2 : 1
09.04. 15:00 Keciorengucu Anadolu Uskudar 1 : 4
09.04. 15:00 Kocaeli Birlikspor Anadolu Selcukspor 3 : 1
09.04. 15:00 Ofspor Nazillispor 2 : 3
09.04. 15:00 Pendikspor Kahramanmaraş  1 : 1
09.04. 15:00 Sivas Belediyespor Amedspor 1 : 1











TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 30. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
02.04. 15:00    Amedspor                    Kocaeli Birlikspor 1 : 0
02.04. 15:00 Anadolu Selcukspor Ofspor 2 : 0
02.04. 15:00 Anadolu Uskudar Erzurum BB 1 : 1
02.04. 15:00 Hacettepe Pendikspor 3 : 2
02.04. 15:00 İstanbulspor  Karagümrük 0 : 1
02.04. 15:00 Kahramanmaraş Sivas Belediyespor  1 : 1
02.04. 15:00 Nazillispor Bucaspor 3 : 2
02.04. 15:00 Zonguldak Keciorengucu 0 : 0
01.04. 15:00 Tepecik  Fethiyespor 5 : 1









TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 29. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
26.03. 15:00    Anadolu Uskudar          Zonguldak                            0 : 2
26.03. 15:00 Bucaspor Anadolu Selcukspor 0 : 0
26.03. 15:00 Erzurum BB Pendikspor  2 : 4
26.03. 15:00 Fethiyespor İstanbulspor 1 : 2
26.03. 15:00 Karagümrük Nazillispor 2 : 1
26.03. 15:00 Keciorengucu Tepecik 2 : 1
26.03. 15:00 Kocaeli Birlikspor Kahramanmaraş 0 : 3
26.03. 15:00 Ofspor Amedspor 0 : 3
26.03. 15:00 Sivas Belediyespor Hacettepe 3 : 1




 




TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 28. HAFTA MAÇ SONUÇLARI


 
.
19.03. 15:00       Anadolu Selcukspor    Karagümrük                  3 : 2
19.03. 15:00 Hacettepe Kocaeli Birlikspor  3 : 0
19.03. 15:00 İstanbulspor Keciorengucu 1 : 0
19.03. 15:00 Nazillispor Fethiyespor 0 : 0
19.03. 15:00 Pendikspor Sivas Belediyespor 2 : 4
19.03. 15:00 Tepecik Anadolu Uskudar 3 : 1
19.03. 15:00 Zonguldak Erzurum BB  3 : 1
19.03. 14:30 Amedspor  Bucaspor  2 : 1
19.03. 14:30 Kahramanmaraş Ofspor 1 : 0













TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 27. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
15.03. 15:00    Anadolu Uskudar        İstanbulspor                      1 : 0
15.03. 15:00 Bucaspor Kahramanmaraş 1 : 1
15.03. 15:00 Fethiyespor Anadolu Selcukspor 0 : 2
15.03. 15:00 Karagümrük  Amedspor 2 : 2
15.03. 15:00 Keciorengucu Nazillispor 0 : 0
15.03. 15:00 Kocaeli Birlikspor  Pendikspor 2 : 2
15.03. 15:00 Zonguldak Tepecik 3 : 2
15.03. 14:30 Erzurum BB Sivas Belediyespor 1 : 0
15.03. 14:30 Ofspor Hacettepe 2 : 0



 






 




TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 26. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
10.03. 15:00     Anadolu Selcukspor       Keciorengucu                 1 : 1
10.03. 15:00 Hacettepe Bucaspor 2 : 0
10.03. 15:00 İstanbulspor Zonguldak  2 : 0
10.03. 15:00 Nazillispor Anadolu Uskudar 2 : 2
10.03. 15:00 Pendikspor Ofspor 1 : 1
10.03. 15:00 Tepecik  Erzurum BB 1 : 2
10.03. 14:30 Amedspor Fethiyespor 1 : 0
10.03. 14:30 Sivas Belediyespor Kocaeli Birlikspor 1 : 1
10.03. 13:30 Kahramanmaraş  Karagümrük

 





TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 25. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
05.03. 14:30    Anadolu Uskudar    Anadolu Selcukspor    0 : 0
05.03. 14:30 Bucaspor Pendikspor 3 : 1
05.03. 14:30 Fethiyespor Kahramanmaraş 1 : 1
05.03. 14:30 Karagümrük Hacettepe 1 : 1
05.03. 14:30 Keciorengucu Amedspor 1 : 1
05.03. 14:30 Tepecik İstanbulspor 0 : 3
05.03. 14:30 Zonguldak Nazillispor 1 : 1
05.03. 14:00 Erzurum BB Kocaeli Birlikspor 0 : 1
05.03. 14:00 Ofspor Sivas Belediyespor 1 : 1







TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 24. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
26.02. 13:30    Anadolu Selcukspor    Zonguldak                  1 : 0
26.02. 13:30 Hacettepe Fethiyespor 1 : 0
26.02. 13:30 İstanbulspor Erzurum BB 2 : 1
26.02. 13:30 Kocaeli Birlikspor  Ofspor 0 : 1
26.02. 13:30 Nazillispor Tepecik 2 : 0
26.02. 13:30 Pendikspor Karagümrük 2 : 0
26.02. 13:00 Amedspor Anadolu Uskudar  3 : 1
26.02. 13:00 Kahramanmaraş Keciorengucu 2 : 2
26.02. 12:30 Sivas Belediyespor Bucaspor 2 : 0


TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 23. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
19.02. 13:30        Anadolu Uskudar             Kahramanmaraş 0 : 0
19.02. 13:30 Bucaspor Kocaeli Birlikspor 2 : 2
19.02. 13:30 Fethiyespor Pendikspor 0 : 2
19.02. 13:30 İstanbulspor Nazillispor 2 : 1
19.02. 13:30 Keciorengucu Hacettepe  2 : 1
19.02. 13:30 Tepecik Anadolu Selcukspor 1 : 1
19.02. 13:30 Zonguldak Amedspor  3 : 2
19.02. 13:00 Erzurum BB  Ofspor 2 : 1
19.02. 13:00 Karagümrük Sivas Belediyespor 1 : 1





TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 22. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
12.02. 13:30    Anadolu Selcukspor            İstanbulspor                      0 : 2
12.02. 13:30 Hacettepe Anadolu Uskudar  2 : 1
12.02. 13:30 Kahramanmaraş Zonguldak 0 : 0
12.02. 13:30 Kocaeli Birlikspor Karagümrük 0 : 0
12.02. 13:30 Nazillispor  Erzurum BB 0 : 4
12.02. 13:30 Pendikspor Keciorengucu 1 : 0
12.02. 13:00 Amedspor Tepecik 2 : 1
12.02. 13:00 Ofspor Bucaspor 0 : 2
11.02. 13:00 Sivas Belediyespor Fethiyespor 2 : 1





TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 21. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.02. 13:30         Anadolu Uskudar         Pendikspor                           2 : 1
05.02. 13:30 Fethiyespor Kocaeli Birlikspor 1 : 2
05.02. 13:30 İstanbulspor Amedspor 1 : 0
05.02. 13:30 Karagümrük Ofspor 4 : 2
05.02. 13:30 Keciorengucu Sivas Belediyespor 2 : 0
05.02. 13:30 Nazillispor  Anadolu Selcukspor 2 : 0
05.02. 13:30 Tepecik Kahramanmaraş 1 : 0
05.02. 13:30 Zonguldak Hacettepe  0 : 0
04.02. 15:00 Erzurum BB Bucaspor  2 : 0





 


TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 20. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
29.01. 13:30          Anadolu Selcukspor         Erzurum BB                   0 : 1
29.01. 13:30 Bucaspor Karagümrük 2 : 1
29.01. 13:30 Hacettepe Tepecik 0 : 1
29.01. 13:30 Kocaeli Birlikspor Keciorengucu 2 : 2
29.01. 13:30 Pendikspor Zonguldak 2 : 2
29.01. 13:00 Amedspor Nazillispor 2 : 1
29.01. 13:00 Kahramanmaraş  İstanbulspor 2 : 1
29.01. 13:00 Ofspor Fethiyespor 1 : 2
29.01. 13:00 Sivas Belediyespor Anadolu Uskudar 1 : 1







TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 19. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
22.01. 13:30       Anadolu Selcukspor           Amedspor                            0 : 3
22.01. 13:30 Anadolu Uskudar Kocaeli Birlikspor 1 : 0
22.01. 13:30 Fethiyespor Bucaspor  4 : 0
22.01. 13:30 Keciorengucu Ofspor 5 : 0
22.01. 13:30 Nazillispor  Kahramanmaraş 2 : 0
22.01. 13:30 Tepecik Pendikspor 1 : 0
22.01. 13:30 Zonguldak Sivas Belediyespor 4 : 1
22.01. 13:00 Erzurum BB Karagümrük 0 : 1








 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 18. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
15.01. 13:30        Bucaspor                          Keciorengucu 4 : 2
15.01. 13:30 Hacettepe Nazillispor 0 : 1
15.01. 13:30 Karagümrük Fethiyespor 0 : 1
15.01. 13:30 Kocaeli Birlikspor Zonguldak 2 : 1
15.01. 13:30 Pendikspor İstanbulspor 0 : 2
15.01. 13:00 Amedspor Erzurum BB 1 : 1
15.01. 13:00 Kahramanmaraş Anadolu Selcukspor 2 : 1
15.01. 13:00 Ofspor Anadolu Uskudar 2 : 1
15.01. 13:00 Sivas Belediyespor Tepecik 2 : 0






TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 17. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
18.12. 13:30          Bucaspor                          Anadolu Uskudar               2 : 4
18.12. 13:30 Fethiyespor Erzurum BB 0 : 1
18.12. 13:30 Hacettepe Anadolu Selcukspor 0 : 2
18.12. 13:30 Kocaeli Birlikspor Tepecik 2 : 1
18.12. 13:30 Pendikspor Nazillispor 2 : 2
18.12. 13:00 Kahramanmaraş Amedspor 1 : 1
18.12. 13:00 Sivas Belediyespor İstanbulspor 0 : 0
17.12. 13:30 Karagümrük  Keciorengucu 1 : 2





 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 16. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
11.12. 13:30    Anadolu Selcukspor    Pendikspor                     1 : 0
11.12. 13:30 Anadolu Uskudar Karagümrük 1 : 1
11.12. 13:30 İstanbulspor Kocaeli Birlikspor 1 : 0
11.12. 13:30 Keciorengucu Fethiyespor  1 : 1
11.12. 13:30 Nazillispor Sivas Belediyespor 1 : 0
11.12. 13:30 Tepecik Ofspor 3 : 1
11.12. 13:30 Zonguldak Bucaspor  0 : 1
11.12. 13:00 Amedspor  Hacettepe  2 : 5
11.12. 13:00 Erzurum BB Kahramanmaraş 0 : 0





 
TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 15. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
04.12. 13:30     Bucaspor Tepecik                                1 : 1
04.12. 13:30 Fethiyespor Anadolu Uskudar  0 : 0
04.12. 13:30 Keciorengucu Erzurum BB  1 : 2
04.12. 13:30 Kocaeli Birlikspor Nazillispor 1 : 0
04.12. 13:30 Pendikspor Amedspor 3 : 0
04.12. 13:00 Kahramanmaraş Hacettepe 0 : 0
04.12. 13:00 Ofspor İstanbulspor 0 : 1
04.12. 13:00 Sivas Belediyespor Anadolu Selcukspor  3 : 1
03.12. 13:30 Karagümrük Zonguldak 0 : 1




 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 14. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
27.11. 13:30         Amedspor Sivas Belediyespor     2 : 1
27.11. 13:30 Anadolu Selcukspor Kocaeli Birlikspor 0 : 1
27.11. 13:30 Anadolu Uskudar Keciorengucu 0 : 0
27.11. 13:30 Hacettepe Erzurum BB 3 : 3
27.11. 13:30 İstanbulspor Bucaspor 0 : 1
27.11. 13:30 Nazillispor Ofspor 1 : 3
27.11. 13:30 Tepecik Karagümrük 1 : 1
27.11. 13:30 Zonguldak Fethiyespor 1 : 1
27.11. 13:00 Kahramanmaraş Pendikspor 1 : 2


 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 13. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 



 
20.11. 13:30          Fethiyespor Tepecik                                1 : 0
20.11. 13:30 Keciorengucu Zonguldak 1 : 2
20.11. 13:30 Kocaeli Birlikspor Amedspor 1 : 0
20.11. 13:30 Pendikspor  Hacettepe 1 : 0
20.11. 13:00 Erzurum BB Anadolu Uskudar  3 : 1
20.11. 13:00 Ofspor Anadolu Selcukspor 0 : 1
20.11. 13:00 Sivas Belediyespor Kahramanmaraş 2 : 1
19.11. 13:30 Karagümrük İstanbulspor 2 : 0



 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 12. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
13.11. 13:30           Anadolu Selcukspor                           Bucaspor 1 : 0
13.11. 13:30 Hacettepe                                 Sivas Belediyespor 0 : 1
13.11. 13:30 İstanbulspor Fethiyespor 2 : 1
13.11. 13:30 Nazillispor Karagümrük 3 : 1
13.11. 13:30 Pendikspor Erzurum BB 2 : 2
13.11. 13:30 Tepecik Keciorengucu 3 : 4
13.11. 13:30 Zonguldak Anadolu Uskudar 4 : 1
13.11. 13:00 Amedspor Ofspor 2 : 0
13.11. 13:00 Kahramanmaraş Kocaeli Birlikspor 2 : 0

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 11. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
09.11. 13:30 Anadolu Uskudar Tepecik 2 : 0
09.11. 13:30 Bucaspor Amedspor 0 : 3
09.11. 13:30 Fethiyespor Nazillispor 1 : 1
09.11. 13:30 Karagümrük Anadolu Selcukspor 0 : 1
09.11. 13:30 Keciorengucu İstanbulspor 3 : 2
09.11. 13:30 Kocaeli Birlikspor Hacettepe 1 : 0
09.11. 13:00 Erzurum BB Zonguldak 4 : 1
09.11. 13:00 Ofspor Kahramanmaraş 0 : 2
09.11. 13:00 Sivas Belediyespor Pendikspor  3 : 1
 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 10. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.11. 13:30              Anadolu Selcukspor  Fethiyespor                    0 : 1
05.11. 13:30 Hacettepe Ofspor 1 : 0
05.11. 13:30 İstanbulspor Anadolu Uskudar 1 : 0
05.11. 13:30 Nazillispor  Keciorengucu 2 : 1
05.11. 13:30 Pendikspor Kocaeli Birlikspor 0 : 1
05.11. 13:30 Tepecik  Zonguldak 2 : 1
05.11. 13:00 Amedspor Karagümrük 2 : 0
05.11. 13:00 Kahramanmaraş Bucaspor 1 : 2
05.11. 13:00 Sivas Belediyespor Erzurum BB 2 : 2





TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 9. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
30.10.2016  13:30       Anadolu Uskudar Nazillispor                             0 : 0
30.10.2016   13:30 Bucaspor  Hacettepe 2 : 0
30.10.2016   13:30 Fethiyespor Amedspor 0 : 2
30.10.2016   13:30 Karagümrük Kahramanmaraş 2 : 0
30.10.2016   13:30 Keciorengucu Anadolu Selcukspor 1 : 0
30.10.2016   13:30 Kocaeli Birlikspor Sivas Belediyespor 1 : 0
30.10.2016   13:30 Zonguldak İstanbulspor 0 : 1
30.10.2016   13:00 Erzurum BB Tepecik 4 : 1
30.10.2016   13:00 Ofspor Pendikspor 0 : 1



 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 8. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
22.10.2016        13:30                İstanbulspor                  1 - 0      Tepecik
22.10.2016        13:30 Pendikspor 1 - 0 Bucaspor
22.10.2016        14:00 Amedspor 2 - 0 Keciorengucu 
22.10.2016        14:00 Sivas Belediyespor 2 - 0 Ofspor
22.10.2016        14:30 Anadolu Selcukspor 0 - 0 Anadolu Uskudar
22.10.2016        14:30 Hacettepe 0 - 1 Karagümrük
22.10.2016       15:00 Kocaeli Birlikspor 1 - 1 Erzurum BB 
22.10.2016       15:00 Nazillispor 0 - 3 Zonguldak
22.10.2016       19:00 Kahramanmaraş Fethiyespor






 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 7. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
16.10.2016       15:00     Bucaspor  Sivas Belediyespor 1 : 1
16.10.2016       15:00 Fethiyespor Hacettepe  0 : 0
16.10.2016       14:30 Keciorengucu Kahramanmaraş 2 : 2
16.10.2016       14:30 Zonguldak Anadolu Selcukspor 2 : 0
16.10.2016       14:00 Erzurum BB İstanbulspor 2 : 3
16.10.2016       14:00 Ofspor Kocaeli Birlikspor 1 : 2
16.10.2016       13:30 Anadolu Uskudar Amedspor 2 : 0
16.10.2016       13:30 Tepecik Nazillispor 2 : 1
15.10.2016       13:30 Karagümrük Pendikspor 2 : 0
 


2.LİG BEYAZ GRUP 5. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
02.10.2016     15:30 Bucaspor Ofspor  1 : 0
02.10.2016     15:30 Fethiyespor Sivas Belediyespor 1 : 3
02.10.2016     15:00 Keciorengucu Pendikspor 3 : 0
02.10.2016     15:00 Zonguldak Kahramanmaraş 1 : 1
02.10.2016     14:30 Erzurum BB Nazillispor 3 : 0
02.10.2016     13:30 Anadolu Uskudar Hacettepe 1 : 3
02.10.2016    13:30 İstanbulspor Anadolu Selcukspor  5 : 0
02.10.2016     13:30 Tepecik Amedspor 1 : 1
01.10.2016     13:30 Karagümrük Kocaeli Birlikspor 1 : 1


2.LİG BEYAZ GRUP 4. HAFTA Maç SONUÇLARI
 
25.09.2016 20:00 Bucaspor Erzurum BB 0 : 3
25.09.2016 19:00 Kahramanmaraş Tepecik 3 : 2
25.09.2016 16:00 Kocaeli Birlikspor Fethiyespor 2 : 0
25.09.2016 16:00 Pendikspor Anadolu Uskudar 2 : 1
25.09.2016 15:30 Anadolu Selcukspor Nazillispor 3 : 1
25.09.2016 15:30 Hacettepe Zonguldak 2 : 2
25.09.2016 15:00 Amedspor İstanbulspor  1 : 0
25.09.2016 15:00 Ofspor Karagümrük 3 : 0
25.09.2016 15:00 Sivas Belediyespor Keciorengucu  1 : 2



ASR süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu


 
2.LİG BEYAZ GRUP 3. HAFTA Maç SONUÇLARI

 
17.09. 20:00           Fethiyespor                           Ofspor                                  2 : 2
17.09. 19:00 Erzurum BB Anadolu Selcukspor 2 : 0
17.09. 16:00 Anadolu Uskudar Sivas Belediyespor 0 : 0
17.09. 16:00 İstanbulspor Kahramanmaraş 3 : 0
17.09. 16:00 Nazillispor  Amedspor 1 : 1
17.09. 16:00 Tepecik Hacettepe 0 : 3
17.09. 15:30 Keciorengucu Kocaeli Birlikspor 2 : 1
17.09. 15:30 Zonguldak Pendikspor 1 : 1
16.09. 16:00 Karagümrük Bucaspor  2 : 3


2.LİG BEYAZ GRUP 2. HAFTA SONUÇLARI 


 
10.09. 20:00 Bucaspor Fethiyespor 1 : 2
10.09. 19:00 Kahramanmaraş Nazillispor 0 : 1
10.09. 16:30 Karagümrük Erzurum BB 0 : 0
10.09. 16:30 Kocaeli Birlikspor Anadolu Uskudar 2 : 0
10.09. 16:30 Pendikspor Tepecik 0 : 0
10.09. 16:00 Hacettepe  İstanbulspor  0 : 0
10.09. 15:30 Amedspor Anadolu Selcukspor 1 : 1
10.09. 15:30 Ofspor Keciorengucu  2 : 2
10.09. 15:30 Sivas Belediyespor Zonguldak 1 : 1



2.LİG BEYAZ GRUP 1. HAFTA MAÇ SONUÇLARI


 
03.09. 19:00 Erzurum BB Amedspor 1 : 2
03.09. 19:00 Fethiyespor Karagümrük 2 : 1
03.09. 16:30 Anadolu Uskudar Ofspor 0 : 0
03.09. 16:30 İstanbulspor Pendikspor 1 : 0
03.09. 16:30 Nazillispor Hacettepe 0 : 0
03.09. 16:30 Tepecik Sivas Belediyespor 0 : 1
03.09. 16:00 Anadolu Selcukspor Kahramanmaraş 4 : 0
03.09. 16:00 Keciorengucu Bucaspor 1 : 0
03.09. 16:00 Zonguldak Kocaeli Birlikspor  1 : 0



TEKASÜR süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu
 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.