Öne Çıkanlar 2016 - 2017 İngilizce temel dini bilgiler 11.sınıf 1.dönem 1. yazılı soruları yeni müfredat Hedef Türkiye AKPde İstifa

2.Lig Beyaz Grup ! 22.Hafta Maç Sonuçları , Puan Durumu , 23.Hafta Maçları ve Fikstür






TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 22. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
12.02. 13:30    Anadolu Selcukspor            İstanbulspor                      0 : 2
12.02. 13:30 Hacettepe Anadolu Uskudar  2 : 1
12.02. 13:30 Kahramanmaraş Zonguldak 0 : 0
12.02. 13:30 Kocaeli Birlikspor Karagümrük 0 : 0
12.02. 13:30 Nazillispor  Erzurum BB 0 : 4
12.02. 13:30 Pendikspor Keciorengucu 1 : 0
12.02. 13:00 Amedspor Tepecik 2 : 1
12.02. 13:00 Ofspor Bucaspor 0 : 2
11.02. 13:00 Sivas Belediyespor Fethiyespor 2 : 1





TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 21. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.02. 13:30         Anadolu Uskudar         Pendikspor                           2 : 1
05.02. 13:30 Fethiyespor Kocaeli Birlikspor 1 : 2
05.02. 13:30 İstanbulspor Amedspor 1 : 0
05.02. 13:30 Karagümrük Ofspor 4 : 2
05.02. 13:30 Keciorengucu Sivas Belediyespor 2 : 0
05.02. 13:30 Nazillispor  Anadolu Selcukspor 2 : 0
05.02. 13:30 Tepecik Kahramanmaraş 1 : 0
05.02. 13:30 Zonguldak Hacettepe  0 : 0
04.02. 15:00 Erzurum BB Bucaspor  2 : 0





 


TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 20. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
29.01. 13:30          Anadolu Selcukspor         Erzurum BB                   0 : 1
29.01. 13:30 Bucaspor Karagümrük 2 : 1
29.01. 13:30 Hacettepe Tepecik 0 : 1
29.01. 13:30 Kocaeli Birlikspor Keciorengucu 2 : 2
29.01. 13:30 Pendikspor Zonguldak 2 : 2
29.01. 13:00 Amedspor Nazillispor 2 : 1
29.01. 13:00 Kahramanmaraş  İstanbulspor 2 : 1
29.01. 13:00 Ofspor Fethiyespor 1 : 2
29.01. 13:00 Sivas Belediyespor Anadolu Uskudar 1 : 1







TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 19. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
22.01. 13:30       Anadolu Selcukspor           Amedspor                            0 : 3
22.01. 13:30 Anadolu Uskudar Kocaeli Birlikspor 1 : 0
22.01. 13:30 Fethiyespor Bucaspor  4 : 0
22.01. 13:30 Keciorengucu Ofspor 5 : 0
22.01. 13:30 Nazillispor  Kahramanmaraş 2 : 0
22.01. 13:30 Tepecik Pendikspor 1 : 0
22.01. 13:30 Zonguldak Sivas Belediyespor 4 : 1
22.01. 13:00 Erzurum BB Karagümrük 0 : 1








 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 18. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
15.01. 13:30        Bucaspor                          Keciorengucu 4 : 2
15.01. 13:30 Hacettepe Nazillispor 0 : 1
15.01. 13:30 Karagümrük Fethiyespor 0 : 1
15.01. 13:30 Kocaeli Birlikspor Zonguldak 2 : 1
15.01. 13:30 Pendikspor İstanbulspor 0 : 2
15.01. 13:00 Amedspor Erzurum BB 1 : 1
15.01. 13:00 Kahramanmaraş Anadolu Selcukspor 2 : 1
15.01. 13:00 Ofspor Anadolu Uskudar 2 : 1
15.01. 13:00 Sivas Belediyespor Tepecik 2 : 0






TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 17. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
18.12. 13:30          Bucaspor                          Anadolu Uskudar               2 : 4
18.12. 13:30 Fethiyespor Erzurum BB 0 : 1
18.12. 13:30 Hacettepe Anadolu Selcukspor 0 : 2
18.12. 13:30 Kocaeli Birlikspor Tepecik 2 : 1
18.12. 13:30 Pendikspor Nazillispor 2 : 2
18.12. 13:00 Kahramanmaraş Amedspor 1 : 1
18.12. 13:00 Sivas Belediyespor İstanbulspor 0 : 0
17.12. 13:30 Karagümrük  Keciorengucu 1 : 2





 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 16. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
11.12. 13:30    Anadolu Selcukspor    Pendikspor                     1 : 0
11.12. 13:30 Anadolu Uskudar Karagümrük 1 : 1
11.12. 13:30 İstanbulspor Kocaeli Birlikspor 1 : 0
11.12. 13:30 Keciorengucu Fethiyespor  1 : 1
11.12. 13:30 Nazillispor Sivas Belediyespor 1 : 0
11.12. 13:30 Tepecik Ofspor 3 : 1
11.12. 13:30 Zonguldak Bucaspor  0 : 1
11.12. 13:00 Amedspor  Hacettepe  2 : 5
11.12. 13:00 Erzurum BB Kahramanmaraş 0 : 0





 
TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 15. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
04.12. 13:30     Bucaspor Tepecik                                1 : 1
04.12. 13:30 Fethiyespor Anadolu Uskudar  0 : 0
04.12. 13:30 Keciorengucu Erzurum BB  1 : 2
04.12. 13:30 Kocaeli Birlikspor Nazillispor 1 : 0
04.12. 13:30 Pendikspor Amedspor 3 : 0
04.12. 13:00 Kahramanmaraş Hacettepe 0 : 0
04.12. 13:00 Ofspor İstanbulspor 0 : 1
04.12. 13:00 Sivas Belediyespor Anadolu Selcukspor  3 : 1
03.12. 13:30 Karagümrük Zonguldak 0 : 1




 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 14. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
27.11. 13:30         Amedspor Sivas Belediyespor     2 : 1
27.11. 13:30 Anadolu Selcukspor Kocaeli Birlikspor 0 : 1
27.11. 13:30 Anadolu Uskudar Keciorengucu 0 : 0
27.11. 13:30 Hacettepe Erzurum BB 3 : 3
27.11. 13:30 İstanbulspor Bucaspor 0 : 1
27.11. 13:30 Nazillispor Ofspor 1 : 3
27.11. 13:30 Tepecik Karagümrük 1 : 1
27.11. 13:30 Zonguldak Fethiyespor 1 : 1
27.11. 13:00 Kahramanmaraş Pendikspor 1 : 2


 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 13. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 



 
20.11. 13:30          Fethiyespor Tepecik                                1 : 0
20.11. 13:30 Keciorengucu Zonguldak 1 : 2
20.11. 13:30 Kocaeli Birlikspor Amedspor 1 : 0
20.11. 13:30 Pendikspor  Hacettepe 1 : 0
20.11. 13:00 Erzurum BB Anadolu Uskudar  3 : 1
20.11. 13:00 Ofspor Anadolu Selcukspor 0 : 1
20.11. 13:00 Sivas Belediyespor Kahramanmaraş 2 : 1
19.11. 13:30 Karagümrük İstanbulspor 2 : 0



 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 12. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
13.11. 13:30           Anadolu Selcukspor                           Bucaspor 1 : 0
13.11. 13:30 Hacettepe                                 Sivas Belediyespor 0 : 1
13.11. 13:30 İstanbulspor Fethiyespor 2 : 1
13.11. 13:30 Nazillispor Karagümrük 3 : 1
13.11. 13:30 Pendikspor Erzurum BB 2 : 2
13.11. 13:30 Tepecik Keciorengucu 3 : 4
13.11. 13:30 Zonguldak Anadolu Uskudar 4 : 1
13.11. 13:00 Amedspor Ofspor 2 : 0
13.11. 13:00 Kahramanmaraş Kocaeli Birlikspor 2 : 0

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 11. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
09.11. 13:30 Anadolu Uskudar Tepecik 2 : 0
09.11. 13:30 Bucaspor Amedspor 0 : 3
09.11. 13:30 Fethiyespor Nazillispor 1 : 1
09.11. 13:30 Karagümrük Anadolu Selcukspor 0 : 1
09.11. 13:30 Keciorengucu İstanbulspor 3 : 2
09.11. 13:30 Kocaeli Birlikspor Hacettepe 1 : 0
09.11. 13:00 Erzurum BB Zonguldak 4 : 1
09.11. 13:00 Ofspor Kahramanmaraş 0 : 2
09.11. 13:00 Sivas Belediyespor Pendikspor  3 : 1
 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 10. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
05.11. 13:30              Anadolu Selcukspor  Fethiyespor                    0 : 1
05.11. 13:30 Hacettepe Ofspor 1 : 0
05.11. 13:30 İstanbulspor Anadolu Uskudar 1 : 0
05.11. 13:30 Nazillispor  Keciorengucu 2 : 1
05.11. 13:30 Pendikspor Kocaeli Birlikspor 0 : 1
05.11. 13:30 Tepecik  Zonguldak 2 : 1
05.11. 13:00 Amedspor Karagümrük 2 : 0
05.11. 13:00 Kahramanmaraş Bucaspor 1 : 2
05.11. 13:00 Sivas Belediyespor Erzurum BB 2 : 2





TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 9. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
30.10.2016  13:30       Anadolu Uskudar Nazillispor                             0 : 0
30.10.2016   13:30 Bucaspor  Hacettepe 2 : 0
30.10.2016   13:30 Fethiyespor Amedspor 0 : 2
30.10.2016   13:30 Karagümrük Kahramanmaraş 2 : 0
30.10.2016   13:30 Keciorengucu Anadolu Selcukspor 1 : 0
30.10.2016   13:30 Kocaeli Birlikspor Sivas Belediyespor 1 : 0
30.10.2016   13:30 Zonguldak İstanbulspor 0 : 1
30.10.2016   13:00 Erzurum BB Tepecik 4 : 1
30.10.2016   13:00 Ofspor Pendikspor 0 : 1



 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 8. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
22.10.2016        13:30                İstanbulspor                  1 - 0      Tepecik
22.10.2016        13:30 Pendikspor 1 - 0 Bucaspor
22.10.2016        14:00 Amedspor 2 - 0 Keciorengucu 
22.10.2016        14:00 Sivas Belediyespor 2 - 0 Ofspor
22.10.2016        14:30 Anadolu Selcukspor 0 - 0 Anadolu Uskudar
22.10.2016        14:30 Hacettepe 0 - 1 Karagümrük
22.10.2016       15:00 Kocaeli Birlikspor 1 - 1 Erzurum BB 
22.10.2016       15:00 Nazillispor 0 - 3 Zonguldak
22.10.2016       19:00 Kahramanmaraş Fethiyespor






 

TFF 2..LİG BEYAZ GRUP 7. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
16.10.2016       15:00     Bucaspor  Sivas Belediyespor 1 : 1
16.10.2016       15:00 Fethiyespor Hacettepe  0 : 0
16.10.2016       14:30 Keciorengucu Kahramanmaraş 2 : 2
16.10.2016       14:30 Zonguldak Anadolu Selcukspor 2 : 0
16.10.2016       14:00 Erzurum BB İstanbulspor 2 : 3
16.10.2016       14:00 Ofspor Kocaeli Birlikspor 1 : 2
16.10.2016       13:30 Anadolu Uskudar Amedspor 2 : 0
16.10.2016       13:30 Tepecik Nazillispor 2 : 1
15.10.2016       13:30 Karagümrük Pendikspor 2 : 0
 


2.LİG BEYAZ GRUP 5. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

 
02.10.2016     15:30 Bucaspor Ofspor  1 : 0
02.10.2016     15:30 Fethiyespor Sivas Belediyespor 1 : 3
02.10.2016     15:00 Keciorengucu Pendikspor 3 : 0
02.10.2016     15:00 Zonguldak Kahramanmaraş 1 : 1
02.10.2016     14:30 Erzurum BB Nazillispor 3 : 0
02.10.2016     13:30 Anadolu Uskudar Hacettepe 1 : 3
02.10.2016    13:30 İstanbulspor Anadolu Selcukspor  5 : 0
02.10.2016     13:30 Tepecik Amedspor 1 : 1
01.10.2016     13:30 Karagümrük Kocaeli Birlikspor 1 : 1


2.LİG BEYAZ GRUP 4. HAFTA Maç SONUÇLARI
 
25.09.2016 20:00 Bucaspor Erzurum BB 0 : 3
25.09.2016 19:00 Kahramanmaraş Tepecik 3 : 2
25.09.2016 16:00 Kocaeli Birlikspor Fethiyespor 2 : 0
25.09.2016 16:00 Pendikspor Anadolu Uskudar 2 : 1
25.09.2016 15:30 Anadolu Selcukspor Nazillispor 3 : 1
25.09.2016 15:30 Hacettepe Zonguldak 2 : 2
25.09.2016 15:00 Amedspor İstanbulspor  1 : 0
25.09.2016 15:00 Ofspor Karagümrük 3 : 0
25.09.2016 15:00 Sivas Belediyespor Keciorengucu  1 : 2



ASR süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu


 
2.LİG BEYAZ GRUP 3. HAFTA Maç SONUÇLARI

 
17.09. 20:00 Fethiyespor  Ofspor 2 : 2
17.09. 19:00 Erzurum BB Anadolu Selcukspor 2 : 0
17.09. 16:00 Anadolu Uskudar Sivas Belediyespor 0 : 0
17.09. 16:00 İstanbulspor Kahramanmaraş 3 : 0
17.09. 16:00 Nazillispor  Amedspor 1 : 1
17.09. 16:00 Tepecik Hacettepe 0 : 3
17.09. 15:30 Keciorengucu Kocaeli Birlikspor 2 : 1
17.09. 15:30 Zonguldak Pendikspor 1 : 1
16.09. 16:00 Karagümrük Bucaspor  2 : 3


2.LİG BEYAZ GRUP 2. HAFTA SONUÇLARI 


 
10.09. 20:00 Bucaspor Fethiyespor 1 : 2
10.09. 19:00 Kahramanmaraş Nazillispor 0 : 1
10.09. 16:30 Karagümrük Erzurum BB 0 : 0
10.09. 16:30 Kocaeli Birlikspor Anadolu Uskudar 2 : 0
10.09. 16:30 Pendikspor Tepecik 0 : 0
10.09. 16:00 Hacettepe  İstanbulspor  0 : 0
10.09. 15:30 Amedspor Anadolu Selcukspor 1 : 1
10.09. 15:30 Ofspor Keciorengucu  2 : 2
10.09. 15:30 Sivas Belediyespor Zonguldak 1 : 1



2.LİG BEYAZ GRUP 1. HAFTA MAÇ SONUÇLARI


 
03.09. 19:00 Erzurum BB Amedspor 1 : 2
03.09. 19:00 Fethiyespor Karagümrük 2 : 1
03.09. 16:30 Anadolu Uskudar Ofspor 0 : 0
03.09. 16:30 İstanbulspor Pendikspor 1 : 0
03.09. 16:30 Nazillispor Hacettepe 0 : 0
03.09. 16:30 Tepecik Sivas Belediyespor 0 : 1
03.09. 16:00 Anadolu Selcukspor Kahramanmaraş 4 : 0
03.09. 16:00 Keciorengucu Bucaspor 1 : 0
03.09. 16:00 Zonguldak Kocaeli Birlikspor  1 : 0



TEKASÜR süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu



2.LİG BEYAZ GRUP PUAN DURUMU


 
Takım                              O    G    B    M   G           P
1. Erzurum BB 22 12 7 3 42:19 43       
2. İstanbulspor 21 13 2 6 27:13 41       
3. Amedspor 22 12 5 5 32:21 41       
4. Kocaeli Birlikspor 22 12 4 6 24:18 40       
5. Keciorengucu 22 11 5 6 39:29 38       
6. Sivas Belediyespor 22 10 6 6 29:22 36       
7. Bucaspor 22 10 3 9 27:31 30       
8. Nazillispor 22 8 6 8 22:28 30       
9. Zonguldak 22 7 8 7 28:24 29       
10. Pendikspor 22 8 5 9 22:25 29       
11. Fethiyespor 22 7 7 8 24:26 28       
12. Anadolu Selcukspor 22 8 2 12 18:28 26       
13. Kahramanmaraş 22 6 7 9 23:29 25       
14. Karagümrük 22 6 5 11 21:27 23       
15. Anadolu Uskudar 22 5 8 9 19:27 23       
16. Hacettepe 21 5 7 9 20:21 22       
17. Tepecik 22 6 4 12 22:33 22       
18. Ofspor 22 4 3 15 18:36 15
 
  • Bucaspor: -3 Puan (Federasyon kararı)

 



TEKASÜR süresi ve anlamı ile ilgili görsel sonucu

 

 



 

 



2.LİG BEYAZ GRUP 23.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ
 
19.02. 13:00    Erzurum BB                                Ofspor
19.02. 13:00 Karagümrük Sivas Belediyespor
19.02. 13:30 Anadolu Uskudar Kahramanmaraş
19.02. 13:30 Bucaspor Kocaeli Birlikspor
19.02. 13:30 Fethiyespor Pendikspor
19.02. 13:30 İstanbulspor Nazillispor
19.02. 13:30 Keciorengucu Hacettepe
19.02. 13:30 Tepecik Anadolu Selcukspor
19.02. 13:30 Zonguldak Amedspor


 



2.LİG BEYAZ GRUP 24.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ

 
26.02. 15:00 Amedspor Anadolu Uskudar
26.02. 15:00 Anadolu Selcukspor Zonguldak
26.02. 15:00 Hacettepe Fethiyespor
26.02. 15:00 İstanbulspor Erzurum BB
26.02. 15:00 Kahramanmaraş Keciorengucu
26.02. 15:00 Kocaeli Birlikspor Ofspor
26.02. 15:00 Nazillispor Tepecik
26.02. 15:00 Pendikspor Karagümrük
26.02. 15:00 Sivas Belediyespor Bucaspor



2.LİG BEYAZ GRUP 25.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
05.03. 15:00 Anadolu Uskudar Anadolu Selcukspor
05.03. 15:00 Bucaspor Pendikspor
05.03. 15:00 Erzurum BB Kocaeli Birlikspor
05.03. 15:00 Fethiyespor Kahramanmaraş
05.03. 15:00 Karagümrük Hacettepe
05.03. 15:00 Keciorengucu Amedspor
05.03. 15:00 Ofspor Sivas Belediyespor
05.03. 15:00 Tepecik İstanbulspor
05.03. 15:00 Zonguldak Nazillispor



2.LİG BEYAZ GRUP 26.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
11.03. 15:00 Amedspor Fethiyespor
11.03. 15:00 Anadolu Selcukspor Keciorengucu
11.03. 15:00 Hacettepe Bucaspor
11.03. 15:00 İstanbulspor Zonguldak
11.03. 15:00 Kahramanmaraş Karagümrük
11.03. 15:00 Nazillispor Anadolu Uskudar
11.03. 15:00 Pendikspor Ofspor
11.03. 15:00 Sivas Belediyespor Kocaeli Birlikspor
11.03. 15:00 Tepecik Erzurum BB



2.LİG BEYAZ GRUP 27.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
15.03. 15:00 Anadolu Uskudar İstanbulspor
15.03. 15:00 Bucaspor Kahramanmaraş
15.03. 15:00 Erzurum BB Sivas Belediyespor
15.03. 15:00 Fethiyespor Anadolu Selcukspor
15.03. 15:00 Karagümrük Amedspor
15.03. 15:00 Keciorengucu Nazillispor
15.03. 15:00 Kocaeli Birlikspor Pendikspor
15.03. 15:00 Ofspor Hacettepe
15.03. 15:00 Zonguldak Tepecik



2.LİG BEYAZ GRUP 28.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
19.03. 15:00 Amedspor Bucaspor
19.03. 15:00 Anadolu Selcukspor Karagümrük
19.03. 15:00 Hacettepe Kocaeli Birlikspor
19.03. 15:00 İstanbulspor Keciorengucu
19.03. 15:00 Kahramanmaraş Ofspor
19.03. 15:00 Nazillispor Fethiyespor
19.03. 15:00 Pendikspor Sivas Belediyespor
19.03. 15:00 Tepecik Anadolu Uskudar
19.03. 15:00 Zonguldak Erzurum BB



2.LİG BEYAZ GRUP 29.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
26.03. 15:00 Anadolu Uskudar Zonguldak
26.03. 15:00 Bucaspor Anadolu Selcukspor
26.03. 15:00 Erzurum BB Pendikspor
26.03. 15:00 Fethiyespor İstanbulspor
26.03. 15:00 Karagümrük Nazillispor
26.03. 15:00 Keciorengucu Tepecik
26.03. 15:00 Kocaeli Birlikspor Kahramanmaraş
26.03. 15:00 Ofspor Amedspor
26.03. 15:00 Sivas Belediyespor Hacettepe



2.LİG BEYAZ GRUP 30.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
02.04. 15:00 Amedspor Kocaeli Birlikspor
02.04. 15:00 Anadolu Selcukspor Ofspor
02.04. 15:00 Anadolu Uskudar Erzurum BB
02.04. 15:00 Hacettepe Pendikspor
02.04. 15:00 İstanbulspor Karagümrük
02.04. 15:00 Kahramanmaraş Sivas Belediyespor
02.04. 15:00 Nazillispor Bucaspor
02.04. 15:00 Tepecik Fethiyespor
02.04. 15:00 Zonguldak Keciorengucu



2.LİG BEYAZ GRUP 31.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
09.04. 15:00 Bucaspor İstanbulspor
09.04. 15:00 Erzurum BB Hacettepe
09.04. 15:00 Fethiyespor Zonguldak
09.04. 15:00 Karagümrük Tepecik
09.04. 15:00 Keciorengucu Anadolu Uskudar
09.04. 15:00 Kocaeli Birlikspor Anadolu Selcukspor
09.04. 15:00 Ofspor Nazillispor
09.04. 15:00 Pendikspor Kahramanmaraş
09.04. 15:00 Sivas Belediyespor Amedspor


2.LİG BEYAZ GRUP 32.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
16.04. 15:00 Amedspor Pendikspor
16.04. 15:00 Anadolu Selcukspor Sivas Belediyespor
16.04. 15:00 Anadolu Uskudar Fethiyespor
16.04. 15:00 Erzurum BB Keciorengucu
16.04. 15:00 Hacettepe Kahramanmaraş
16.04. 15:00 İstanbulspor Ofspor
16.04. 15:00 Nazillispor Kocaeli Birlikspor
16.04. 15:00 Tepecik Bucaspor
16.04. 15:00 Zonguldak Karagümrük



2.LİG BEYAZ GRUP 33.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
23.04. 15:00 Bucaspor Zonguldak
23.04. 15:00 Fethiyespor Keciorengucu
23.04. 15:00 Hacettepe Amedspor
23.04. 15:00 Kahramanmaraş Erzurum BB
23.04. 15:00 Karagümrük Anadolu Uskudar
23.04. 15:00 Kocaeli Birlikspor İstanbulspor
23.04. 15:00 Ofspor Tepecik
23.04. 15:00 Pendikspor Anadolu Selcukspor
23.04. 15:00 Sivas Belediyespor Nazillispor



2.LİG BEYAZ GRUP 34.HAFTA MAÇ FİKSTÜRÜ


 
30.04. 15:00 Amedspor Kahramanmaraş
30.04. 15:00 Anadolu Selcukspor Hacettepe
30.04. 15:00 Anadolu Uskudar Bucaspor
30.04. 15:00 Erzurum BB Fethiyespor
30.04. 15:00 İstanbulspor Sivas Belediyespor
30.04. 15:00 Keciorengucu Karagümrük
30.04. 15:00 Nazillispor Pendikspor
30.04. 15:00 Tepecik Kocaeli Birlikspor
30.04. 15:00 Zonguldak Ofspor
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.