Öne Çıkanlar ufka yolculuk bilgi yarışması cevap anahtarı 2017 Şampiyonlar Ligi 2016 - 2017 Grup Maçları Puan Durumu teheccüt namazı sinopta okullar tatl mi 9 ocak 2017 pazartesi 5 sınava inceleme

Anadolu Gençlik Derneği (AGD ) Tüm Türkiyede Mekkenin Fethini Kutlayacak ! 31 Aralık 2016









GENEL BAŞKAN BU SENE ERZURUMDA

500 BİN ÖĞRENCİNİN GİRDİĞİ SİYER-İ NEBİ YARIŞMASI

TÜRKİYE FİNALİ DERECELERİ DE ERZURUMDA AÇIKLANACAK

HER İL BİRİNCİSİ İSE KENDİ İLİNDEKİ MEKKENİN FETHİ PROĞRAMININ YAPILACAĞI SALONDA AÇIKLANACAK

Bu sene Erzurum'da Mekke'nin Fethi programı

31 Aralık 2016 Cumartesi günü 19.30'da Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi salonunda yapılacak.

Programa Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan konuşmacı olarak katılacak.

Mekkenin Fethinin 1386.yıldönümü anılacak. Peygamberimizin (sas) kutlu şehrinin büyük fethi anlatılacak.

Şehirlerin anası konuşulacak. Program Türkiye genelinde tüm vilayetlerde AGD tarafından yapılacak. 

Programda Kuran ziyafeti, ilahi ve ezgiler, tiyatro gösterisi ve sinevizyon slaytları gösterilecek.

Siyer-i Nebi yarışmasında il genelinde dereceye girenlere, törende hediyeleri verilecek
 

AGD'nin hazırladığı Mekke'nin Fethi Afişi 


Anadolu Gençlik Derneği Erzurum Şubesi tüm Erzurumluları programa davet etti.
















Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Bu program tüm Türkiye genelinde her vilayette ve birçok ilçede organize edilecek


Her yıl gerçekleşen 'Mekkenin Fethi' programı bu senede geniş katılımla yapılması planlanıyor.

Mekke'nin Fethi programı öncesi AGD Sakarya Şube Başkan Yardımcısı Muhammed Öztopaloğlu programla

ilgili bilgiler vermek için basınla bir araya geldi. Öztopaloğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

"Her geçen 6 saniyede bir çocuğun açlık nedeniyle öldüğü, 840 milyon insanın her gece aç yattığı,

1 milyar 250 milyon insanın içme suyundan mahrum olduğu, 2 milyar insanın yoksulluk sınırının

altında yaşadığı bir dünyada yeni fetihlerin yüreklerde sevgiye, merhamete ve adalete giden yolları açması gerekmektedir.

Ayrıca yılbaşı eğlenceleri ile toplumsal çürümüşlüğün, kokuşmuşluğun ve duyarsızlığın tavan yaptığı bir zaman diliminde

Anadolu Gençlik erlerinin Mekke'nin Fethi kutlamaları asil bir duruşun tüm dünyaya deklare edilmesidir.

İşte bu sebepten dolayı Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda

31 Aralık Cumartesi günü saat 19.54 de Adapazarı Atatürk Kapalı Spor Salonunda bu fetih ruhunu tekrar yaşamak üzere

"Mekke'nin Fethi" programımızı gerçekleştireceğiz.

Programımız Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayıp ardından

Orhan Camii İmam Hatibi Mustafa Aydın hocamızın konuşmalarıyla devam edecektir.

Sinevizyon gösterilerinin, mehteran gösterisinin, şiir dinletilerinin ve uluslararası öğrencilerin dilinden

İslam Birliğinin anlatılacağı programımız, Siyer-i Nebi yarışmasının ödüllerinin takdimi ve Umre Çekilişi ile sonlanacaktır.

Mekke'nin Fethini coşkulu bir şekilde yaşamak için tüm Sakarya halkımızı programımıza davet ediyoruz.

Mekke'nin Fethi programlarımız 5 ayrı ilçede gerçekleşecektir.

Bu ilçeler Pamukova, Hendek, Akyazı, Adapazarı, Ferizli olarak belirlenmiştir" diye konuştu.

İşte Mekke'nin Fethi'nin kutlanacağı yerler
 
    İL - İLÇE YER - ADRES SAAT
 
ADANA MERKEZ MENDERES KAPALI SPOR SALONU 19:30
ADANA CEYHAN MURAT GÖĞEBAKAN SPOR SALONU 19:00
ADANA KOZAN BELEDİYE SİNEMA SALONU 19:30
 
ADIYAMAN MERKEZ TPAO KONFERANS SALONU 19:30
ADIYAMAN KAHTA KAHTA KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
ADIYAMAN BESNİ OSMAN İSOT MESLEKİ TEKNİK LİSESİ KONFERANS SALONU 19:30
 
AFYON BOLVADİN BELEDİYE SİNEMA SALONU 19:30
AFYON MERKEZ AKÜ. ATATÜK KONGRE MERKEZİ 19:30
AFYON EMİRDAĞ BEYAZ SARAY İŞ HANI AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
AFYON SANDIKLI AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
AĞRI MERKEZ HALKEĞİTİM MERKEZİ 18.00
AĞRI TUTAK İMAM HATİP LİSESİ SALONU 19:30
AĞRI ELEŞKİRT MERKEZ CAMİ 19:30
 
AMASYA MERKEZ BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ SEHZEDE SALONU 19:30
AMASYA TAŞOVA TAŞOVA BELEDİYESİ DÜĞÜN SALONU 19:30
 
ANKARA AKYURT HALK EĞİTİM MERKEZİ 19.30
ANKARA ALTINDAĞ NECİP FAZIL KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
ANKARA AYAŞ HALK EĞİTİM MERKEZİ 19.00
ANKARA ELMADAĞ HALK EĞİTİM MERKEZİ 20.00
ANKARA ETİMESGUT KORKUTATA KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ 19.00
ANKARA GÖLBAŞI MEHMET AKİF ERSOY İHL KONFERANS SALONU 19.30
ANKARA GÜDÜL HALK EĞİTİM MERKEZİ 14.00
ANKARA KAHRAMANKAZAN KAHRAMANKAZAN AİLE YAŞAM MERKEZİ 19.00
ANKARA KALECİK ŞEHİT MEHMET YILDIRIM MES.TEK. EĞİTİM MERKEZ 18.30
ANKARA MAMAK HALK EĞİTİM MERKEZİ 19.00
ANKARA NALLIHAN AYHAN SÜMER KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
ANKARA PURSAKLAR ABDURRAHMAN KARAKOÇ KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
ANKARA SİNCAN ARMONİ KONFERANS SALONU 19.30
ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR BELEDİYE NİKAH VE TOPLANTI SALONU 18.30
 
ANTALYA ALANYA ALANYA MRKZ DÜĞÜN SALONU 20:00
ANTALYA KORKUTELİ BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 20:00
ANTALYA ELMALI ELMALI KAPALI SPOR SALONU 19.30
ANTALYA MANAVGAT DELTA DÜĞÜN SALONU 19:30
ANTALYA SERİK KARALAR DÜĞÜN SALONU 20:00
ANTALYA GAZİPAŞA BELEDİYE KÜLTÜR MERKZİ 19:30
ANTALYA FİNİKE AKUAPARK DÜĞÜN SALONU 20:00
ANTALYA KUMLUCA KUMLUCA BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 20:00
ANTALYA DEMRE BEYMELEK KÜLTÜR SALONU 20:00
ANTALYA MERKEZ TURGUT ÖZAL KAPALI SPOR SALONU 19:26
ANTALYA AKSEKİ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
ARTVİN HOPA EMRE DÜĞÜN SALONU 19:00
 
AYDIN MERKEZ HİDAYET SAYIN KONF. SALONU 20.00
AYDIN NAZİLLİ BELEDİYE TİYATRO SALONU 20.00
AYDIN KÖŞK AND. LİSESİ KONF. SALONU 20.00
AYDIN BOZDOĞAN AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
BALIKESİR MERKEZ KURTDERELİ KAPALI SPOR SALONU 20:00
BALIKESİR GÖNEN BELEDİYE KONFERANS SALONU 20:00
BALIKESİR SINDIRGI İMAM HATİP LİSESİ KONFERANS SALONU 20:00
BALIKESİR EDREMİT EDREMİT ŞÜKRÜ TUNAR KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
 
BİLECİK MERKEZ BİLECİK KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ 19.30
 
BİNGÖL MERKEZ BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ KONGRE MERKEZİ 18:00
 
BİTLİS MERKEZ İL KÜLTÜR MERKEZİ 18.00
 
BOLU MERKEZ 17 TEMMUZ KAPALI SPOR SALONU 19:30
BOLU GÖYNÜK BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 19:30
BOLU MENGEN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KONFERANS SALONU  19:30
BOLU GEREDE MELİH GÖKÇEK KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
BOLU YENİÇAĞ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
BURDUR MERKEZ HÜSNÜ BAYER SPOR SALONU 20:00
 
BURSA OSMANGAZİ MERİNOS AKKM 19.30
BURSA ORHANGAZİ ATATÜRK KAPALI SALONU 19.30
BURSA GEMLİK AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 19.30
BURSA İNEGÖL AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19.30
BURSA ORHANELİ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
ÇANAKKALE MERKEZ İÇTAŞ KONGRE MERKEZİ 20.00
ÇANAKKALE BİGA KÖŞKLÜBAĞ DÜĞÜN SALONU 20.00
 
ÇANKIRI MERKEZ YÜZÜNCÜ YIL KÜLTÜR SALONU 19.30
 
ÇORUM MERKEZ AFRA DÜGÜN SALONU 19:30
ÇORUM SUNGURLU MES.TEK. ANADOLU LİSESİ KONFERANS SALONU 19:30
ÇORUM OSMANCIK BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
ÇORUM İSKİLİP HALK EĞİTİM KONFERANS SALONU 19:30
ÇORUM BAYAT ATIF HOCA KURAN KURSU SALONU 19:30
ÇORUM UĞURLUDAĞ UĞURLUDAĞ ORTAOKUL KONFERANS SALONU 19:30
ÇORUM BAYAT BELEDİYE KONFERANS SALONU 19:30
 
DENİZLİ MERKEZ EGS KONGRE VE KULTUR MERKEZİ 20:00
 
DİYARBAKIR MERKEZ CAHİT SITKI TARANCI KÜLTÜR MERKEZİ 18.30
 
EDİRNE MERKEZ ETSO (EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI) KONFERANS SALONU 20:00
EDİRNE İPSALA İPSALA BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 20:00
EDİRNE KEŞAN KEŞAN KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
 
ELAZIĞ MERKEZ BELEDİYE KÜLTÜR MEKEZİ 19:00
 
ERZİNCAN MERKEZ İL MÜFTÜLÜĞÜ KONFERANS SALONU ERİMPAŞ YANI 18:30
 
ERZURUM MERKEZ 15 TEMMUZ ŞEHİTLER SALONU 19:30
 
ESKİŞEHİR MERKEZ ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU 19:30
ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 19:30
 
GAZİANTEP NİZİP NİZİP KAPALI SPOR SALONU 19:00
GAZİANTEP İSLAHİYE BELEDİYE KONFERANS SALONU 13:30
GAZİANTEP ARABAN ARABAN ÖZEL İDARE KONFERANS SALONU 19:00
GAZİANTEP MERKEZ KAMİL OCAKLI SPOR SALONU 19:00
 
GİRESUN MERKEZ GİRESUN KAPALI SPOR SALONU. 19:19
GİRESUN GÖRELE AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:19
GİRESUN BULANCAK 125. YIL TİYTROSALONU. 19:19
 
GÜMÜŞHANE MERKEZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ 19:00
GÜMÜŞHANE TORUL MÜFTÜLÜK KONFERANS SALONU 19:00
GÜMÜŞHANE KÜRTÜN 80. YIL CUMHURİYET  İLKÖĞRETİM OKULU 18:00
GÜMÜŞHANE ŞİRAN ŞİRAN DÜĞÜN SALONU 19.00
GÜMÜŞHANE KELKİT İMAM HATİP KONFERANS SALONU 19.00
GÜMÜŞHANE KÖSE 60. YIL ORTAOKULU KONFERANS SALONU 19.00
 
HAKKARİ MERKEZ AHMEDİ XANİ CAMİİ KONF. SA. 17.00
 
HATAY ANTAKYA HATMEK KONFERANS SALONU 20:00
HATAY DÖRTYOL: DÖRTYOL HALK EĞİTİM MERKEZİ 20:00
HATAY HASSA AKTEPE KONFERANS SALONU 20:00
HATAY İSKENDERUN ÖMER HALİSDEMİR İHO KONFERANS SALONU 20:00
HATAY PAYAS SELİM ŞAHİN İ.Ö.O KONFERANS SALONU 20:00
HATAY ERZİN MELODİ DÜĞÜN SALONU 20:00
 
ISPARTA MERKEZ SÜLEYMAN DEMİREL KONGRE MERKEZİ  19:30
ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ ŞARKİKARAAĞAÇ ATATÜRK İLKOKULU KONFERANS SALONU 20:00
ISPARTA GELENDOST GELENDOST BELEDİYE BİNASI TOPLANTI SALONU 20:00
 
MERSİN MERKEZ KONGRE VE SERGİ SARAYI 19.00
MERSİN TARSUS TARSUS KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
MERSİN ERDEMLİ ALYANS DÜĞÜN SALONU 19.30
MERSİN ANAMUR ANAMUR BELEDİYE MECLİS SALONU 20.00
MERSİN MUT BELEDİYE SİN.KONF. SALONU 19.30
 
İSTANBUL ADALAR HEYBELİADA CAMİİ 20.00
İSTANBUL ARNAVUTKÖY ARNAVUTKÖY KAPALI SPOR SALONU (3000 KİŞİLİK) 20.00
İSTANBUL ATAŞEHİR ESATPAŞA İMAM HATİP LİSESİ KONFERANS SALONU 20.00
İSTANBUL AVCILAR OKYANUS KOLEJİ KONFERANS SALONU 19.45
İSTANBUL BAĞCILAR BİRİKİM KOLEJİ GÜNEŞLİ 20:00
İSTANBUL BAHÇELİEVLER NECİP FAZIL KISAKÜREK KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
İSTANBUL BAKIRKÖY CEM KARACA KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BAŞAKŞEHİR BELEDİYE SALONU (1000 KİŞİLİK) 20.00
İSTANBUL BAYRAMPAŞA YÜCEL ÇAKMAK KÜLTÜR MWEKEZİ 20:00
İSTANBUL BEŞİKTAŞ AKATLAR KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
İSTANBUL BEYKOZ NECMETTİN ERBAKAN K.M. 20:00
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ PINARKULE ORTAOKULU KONFERANS SALONU 20.00
İSTANBUL BEYOGLU LEMAR DÜĞÜN SALONU 20.00
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE KEMAL EKŞİ ANADOLU LİSESİ SALONU 20:00
İSTANBUL ÇATALCA ÇATALCA HALK EĞİTİM MERKEZİ 20.00
İSTANBUL ÇEKMEKÖY TURGUT ÖZAL KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
İSTANBUL ESENLER KADİR TOPBAŞ KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
İSTANBUL ESENYURT ESENYURT KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
İSTANBUL EYÜP EYÜP KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
İSTANBUL FATİH ALİ EMİRİ KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA GOP KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
İSTANBUL GÜNGÖREN GÜNGÖREN MERKEZ CAMİİ KONFERANS SALONU 20:00
İSTANBUL KADIKÖY KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ 20:00
İSTANBUL KAĞITHANE YAHYA KEMAL SPOR SALONU ( 3000 KİŞİLİK) 20:00
İSTANBUL KARTAL SOĞANLIK KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE KÜÇÜKÇEKMECE KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
İSTANBUL MALTEPE TÜRKAN SAYLAN K.M. (1000) 20:00
İSTANBUL PENDİK MEHMET BAYRAM KURAN KURSU (450) 20:00
İSTANBUL SANCAKTEPE SAMANDRA KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
İSTANBUL SARIYER ASRI SAADET DÜĞÜN SALONU 20.00
İSTANBUL SİLİVRİ SİLİVRİ BELEDİYESİ TİYATRO SALONU 20.00
İSTANBUL SULTANBEYLİ ZERAY DÜĞÜN SALONU 20.00
İSTANBUL SULTANGAZİ SULTANGAZİ MERKEZ CAMİİ KONFERANS SALONU 20.00
İSTANBUL ŞİLE ŞİLE KADIN TOPLUM MERKEZİ 20.00
İSTANBUL ŞİŞLİ HALİDE EDİP ADIVAR 20.00
İSTANBUL TUZLA TUZLA BELEDİYESİ NİKAH SALONU 20.00
İSTANBUL ÜMRANİYE BAĞLARBAŞI KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
İSTANBUL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
İSTANBUL ZEYTİNBURNU KAZLIÇEŞME KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
 
İZMİR ALİAĞA TÜPRAŞ HALK EĞİTİM MERKEZİ ALİAĞA 20:00
İZMİR BAYINDIR BAYINDIR BELEDİYSİ DÜĞÜN SALONU 20:00
İZMİR BERGAMA YUSUF KEMALETTİN PERİN MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSELİ 20:00
İZMİR BORNOVA CUMARTESİ PAZAR YERİ AVCI DÜĞÜN SALONU  YEŞİLOVA 20:00
İZMİR KARABAĞLAR KARABAĞLAR AGD (311. SOK. NO: 10 BOZYAKA) 20:00
İZMİR KONAK KONAK AGD (516 SOK. NO:25/A ATİLLA MH. 33. NOTER ARKASI) 20:00
İZMİR KEMALPAŞA DERE MESİRE ALANI ATATÜRK SALONU  20:00
İZMİR MENEMEN MENEMEN ATATÜRK ANADOLU LİSESİ KONFERANS SALONU 20:00
İZMİR ÖDEMİŞ ÖDEMİŞ BELEDİYESİ YENİ NİKAN SALONU 20:00
İZMİR TORBALI TORBALI BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
 
KARS MERKEZ İL KÜLTÜR MD. SALONU 19.30
KARS SARIKAMIŞ KÜLTÜR MD. SALONU 17.00
 
KASTAMONU MERKEZ GRAND MONİ KONFERANS SALONU 19:30
KASTAMONU TOSYA AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
KASTAMONU KÜRE AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
KAYSERİ MERKEZ ŞEHİR TİYATROSU 20:00
KAYSERİ DEVELİ MUSTAFA AKSU KÜTÜR MEKRZİ 19:30
 
KIRKLARELİ MERKEZ REKTÖRLÜK SALONU 19.30
 
KIRŞEHİR MERKEZ KIRŞEHİR KÜLTÜR MERKEZİ  19:30
KIRŞEHİR KAMAN  KAMAN KÜLTÜR MERKEZİ  19:30
KIRŞEHİR BOZTEPE  GAZİ OSMAN ÖZTÜRK OKULU SALONU  19:30
 
KOCAELİ İZMİT İZMİT ATATÜRK SPOR SALONU 19.30
KOCAELİ GEBZE OSMAN HAMDİ BEY KÜLTÜR SALONU 19.30
KOCAELİ DERİNCE ZÜBEYDE HANIM KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
KOCAELİ DARICA ADNAN MENDERES KÜLTÜR MERKEZİ 20.00
KOCAELİ DİLOVASI DİLOVASI KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
KOCAELİ GÖLCÜK GÖLCÜK KONGRESARAYI 19.30
KOCAELİ KANDIRA TURAN GÜNEŞ KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
KOCAELİ KARTEPE NECİP FAZIL KISAKÜREK KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
KOCAELİ KÖRFEZ KÖRFEZ YARIMCA KÜLTÜR MERKEZİ 19.30
KOCAELİ KARAMÜRSEL KARAMÜRSEL SAADET PARTİSİ SALONU 19.30
 
KONYA MERKEZ BÜYÜKŞEHİR BEL. SPOR VE KONGRE MERKEZİ 19:30
KONYA AKŞEHİR AKŞEHİR KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
KONYA SEYDİŞEHİR BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 19:30
KONYA EREĞLİ BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
KONYA DOĞANHİSAR BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
KONYA CİHANBEYLİ BELEDİYE KONFERANS SALONU 19:30
KONYA HALKAPINAR  KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
KONYA KULU KOMEK KONFERANS SALONU 19:30
KONYA KADINHANI YENİ KONFERANS SALONU 19:30
KONYA TAŞKENT KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
KONYA SELÇUKLU BOSNA HERSEK MH.  20:30
KONYA KARATAY KARATAY KUZGUN KAVAK MH. 20:30
KONYA BEYŞEHİR BEYŞEHİR LOKALİ 20:30
KONYA HÜYÜK HÜYÜK LOKALİ 20:30
KONYA SARAYÖNÜ LADİK LOKALİ 20:30
 
KÜTAHYA MERKEZ YENİ KAPALI SPOR SALONU SGK ARKASI 19:30
KÜTAHYA SİMAV YENİ DÜĞÜN DÜĞÜN SALONU 20:00
KÜTAHYA ALTINTAŞ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 21:00
 
MALATYA MERKEZ KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ KONFERANS SALONU 19:00
 
MANİSA MERKEZ MEHMET RUM PAŞA BEDESTENİ 20:00
MANİSA AKHİSAR PARKİÇİ SİNEMA SALONU 19:30
MANİSA SOMA SOMA BELEDİYESİ DÜĞÜN SALONU 20:00
MANİSA TURGUTLU KAPALI SPOR SALONU 19:30
MANİSA GÖRDES BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 20:00
 
K.MARAŞ MERKEZ M.AKİF ERSOY KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
K.MARAŞ ELBİSTAN BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 19:00
K.MARAŞ TÜRKOĞLU MİSAKI MİLLİ KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
K.MARAŞ AFŞİN FATİH CAMİİ 19:30
 
MARDİN MERKEZ AKM SOLANUN 19.00
MARDİN MİDYAT AZİZ ÖNEN KIZ ANADOLU LİSESİ 19.00
 
MUĞLA MERKEZ ULUSLARARASI GENÇLİK SALONU 19:00
MUĞLA FETHİYE TURİZM OTELCİLİK KONF. SALONU 19.01
MUĞLA BODRUM AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 20:00
 
MUŞ MERKEZ ÖĞRETMEN EVİ KONFERANS SALONU 19:00
 
NEVŞEHİR MERKEZ KAPADOKYA KÜLTÜR MERKEZİ NEVŞEHİR 19:30
NEVŞEHİR ÜRGÜP ÜRGÜP BELEDİYE SİNEMA SALONU  19:30
 
NİĞDE BOR HALİL NURİ YURDAKUL KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
NİĞDE MERKEZ NİĞDE KÜLTÜR MERKEZİ 20:00
 
ORDU ALTINORDU OKSM BÜYÜK SALON  19.30
ORDU ÜNYE HALİL EFENDİ SOSYAL TESİSLERİ 19.00
ORDU AYBASTI AYBASTI FEN LİSESİ SALONU 18.00
ORDU FATSA BELEDİYE KÜLTÜR SARAYI 19.00
ORDU KUMRU AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:00
 
RİZE MERKEZ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
RİZE ARDEŞEN AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
SAKARYA MERKEZ ADAPAZARI ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU 19:54
SAKARYA FİLİZLİ FİLİZLİ KAPALI SPOR SALLONU 19:54
SAKARYA PAMUKOVA AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
SAMSUN  MERKEZ HASAN DOĞAN SPOR SALONU 19:30
SAMSUN TERME KAPALI SPOR SALONU 19:30
SAMSUN ÇARŞAMBA CEMİL ŞENSOY GÖSTERİ MERKEZİ 19:30
SAMSUN BAFRA BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ 19:00
SAMSUN ALAÇAM Muzaffer şencan 19:30
SAMSUN ONDOKUZMAYIS 19 MAYIS BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 20:00
SAMSUN HAVZA BELEDİYE KÜLTÜR SARAYI 19:00
 
SİNOP MERKEZ HALK EĞİTİM 19.30
SİNOP TÜRKELİ HALKEĞİTİM SALONU 20.00
 
SİVAS MERKEZ KAPALI SPOR SALONU 19:00
SİVAS SARKİSLA AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:00
SİVAS DİVRİĞİ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:00
SİVAS KANGAL AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:00
 
TEKİRDAĞ SULEYMANPASA ISMET INONU KAPALI SPOR SALONU 20:00
TEKİRDAĞ CORLU CORLU KULTUR MERKEZI 20:00
TEKİRDAĞ CERKEZKOY CERKEZKOY HALK EGITIM MERKEZI 20:00
TEKİRDAĞ KAPAKLI KAPAKLI OZARAS DUGUN SALONU 20:00
TEKİRDAĞ SARAY SARAY MUFTULUK KONFERANS SALONU 20:00
TEKİRDAĞ MALKARA MALKARA HALK EGITIM MERKEZI 20:00
TEKİRDAĞ HAYRABOLU HAYRABOLU OGRETMENEVI 20:00
 
TOKAT MERKEZ HÜSEYIN AKBAŞDAYIM KAPALI SPOR SALONU 19:15
TOKAT TURHAL NECMETTIN ERBAKAN KÜLTÜRMERKEZİ 19:00
TOKAT ERBAA BELEDIYE KONFERANS SALONU 19:30
 
TRABZON MERKEZ 19 MAYIS KAPALI SPOR SALONU 19:30
TRABZON OF AGD ÖĞRENCİ YURDU KONFERANS SALONU 19:30
TRABZON VAKFIKEBİR AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
TRABZON ARAKLI AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
URFA MERKEZ URFA CİTY KONFERANS SALONU 19:00
URFA BİRECİK ENVER NEBİHE KARAATA KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
URFA BOZOVA BOZOVA ÇOK AMAÇLI SİNEMA SALONU 19:00
 
UŞAK MERKEZ ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU 20:00
UŞAK BANAZ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 20:00
UŞAK EŞME AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 20:00
 
VAN MERKEZ SULTAN SARAYI DÜĞÜN SALONU 18:30
VAN ÖZAT KAYMAKAMLIK KONFERANS SALONU 18:30
VAN GEVAŞ Ç.P.L KONFERASNS SALONU 18:30
VAN BAHÇESARAY AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 18:30
 
YOZGAT MERKEZ BÜYÜK SİNEMA SALONU 16.00
YOZGAT SORGUN İLYAS ASLAN KONFERANS SALONU 19.30
YOZGAT AKDAĞMADENİ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
ZONGULDAK MERKEZ GENEL MADEN-İŞ SENDİKASI SALONU 19:30
ZONGULDAK DEVREK HAMİDİYE ANADOLU LİSESİ KONFERANS SALONU 17:00
 
AKSARAY MERKEZ AKSARAY KÜLTÜR MERKEZİ 19:00
AKSARAY ESKİL BELEDİYE DÜĞÜN SALONU 19:00
AKSARAY ORTAKÖY ORTAKÖY KÜLTÜR MERKEZİ 19:00
 
BAYBURT MERKEZ ŞAİR ZİHNİ KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
 
KARAMAN MERKEZ KAZIMKARABEKİR KAPALI SPOR SALONU 19:30
 
KIRIKKALE MERKEZ NUR CAMİİ KONFERANS SALONU 19:00
 
BATMAN MERKEZ GAP MH. YENİ KÜLTÜR MRK. KONFERANS SALONU 19.00
BATMAN KOZLUK 29 EKİM KONFERANS SALONU 18.30
 
ŞIRNAK MERKEZ ŞEHRİ NUH KONFERANS SALANU 18.30
 
BARTIN MERKEZ BARTIN KÜLTÜR MERKEZİ 19:00
BARTIN ULUS AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
ARDAHAN MERKEZ HALKEĞİTİM MERKEZİ 20:00
 
IĞDIR MERKEZ TOKİ CAMİİ 18:30
 
YALOVA MERKEZ 90. YIL SPOR SALONU 19:30
YALOVA ARMUTLU BELEDİYE DÜĞÜM SALONU 20:00
 
KARABÜK MERKEZ VALİ NAFİZ KAYALI GENÇLİK MERKEZİ 19:30
KARABÜK EFLANİ BARIŞ EFE PARKI 19:30
KARABÜK YENİCE SAKLI BAHÇE FAST FOOD 19:30
 
KİLİS MERKEZ YEDİ ARALIK ÜNİVERSİSİ KONFERANS SALONU 19:00
 
OSMANİYE MERKEZ SANAYİ TİC. ODASI KONFERANS SALONU 19:30
 
DÜZCE MERKEZ DURMAZLAR DÜĞÜN SALONU 20.00
DÜZCE AHÇAKOCA AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
DÜZCE CUMAYERİ AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 19:30
 
KIBRIS LEFKE LEFKE ARATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ 19:30
KIBRIS LEFKOŞA AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 21:00
KIBRIS GİRNE AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 21:00
KIBRIS GÜZELYURT AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 21:00
KIBRIS MAGUSA AGD İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 21:00
 
AZERBAYCAN BAKÜ AGD HİZMET BİNASI 20:00
















 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Senem denız 3 ay önce

Bıletler ne kadar ve nerden temın edebılırım..ücretsiz

Avatar
Rabia Toplar 3 ay önce

Selamun aleykum eskisehirdeki programiniz nerde olacak ve bilet nerden temin edebilirim

Avatar
Hatice Karaman 3 ay önce

Bursa da yıldırım da nerde olacak bilet falan gerekiyor mu